Tailando viza Krabio oro uoste - Visa on Arrival

Skrydis į Krabio tarptautinį oro uostą (KBV) yra labai patogus kelionės į Tailandą variantas, jei planuojate savo atostogas praleisti Krabio provincijoje ir aplankyti Ao Nangą, Railay papludimius ir provincijos salas, tokias kaip  Ko Phi Phi, Ko Lanta arba Ko Lipe. Vienintelis Krabio provincijos oro uostas randasi 15 km nuo Krabio miesto centro. Tarptautinių skrydžių į Krabi oro uostą skaičius ženkliai auga, todėl daugėja galimybių Krabį ir aplinkines salas pasiekti be persėdimo Bankoke.

Internete randama informacija apie Visa on Arrival vizos gavimą Krabio tarptautiniame oro uoste gali būti prieštaringa, nes šis oro uostas kažkodėl nėra įtrauktas į oficialų Tailando imigracijos punktų, išduodančių Visa on Arrival, sąrašą. Tačiau Visa on Arrival Krabio tarptautiniame oro uoste iš tikrųjų galite gauti! Nuo 2019 m. balandžio 14 d. Lietuvos piliečiams Visa on Arrival neišduodama, nes įsigalioja bevizis režimas!

Tailando viza Krabio oro uoste - Visa on Arrival 

Kiti tarptautiniai oro uostai, jūrų uostai ir sausumos sienos perėjimo punktai, išduodantys Tailando vizą Visa on Arrival išvardinti čia – Pasienio postai, išduodantys Visa on Arrival.

Jei iš anksto esate gavę  Vienkartinę turistinę vizą ar Daugkartinę turistinę vizą iš Tailando ambasados ar konsulato, jums tiesiog reikia keliauti link imigracijos pasų kontrolės ir būsite įleisti į šalį.

Jei nusprendėte gauti Tailando vizą pasienyje Visa on Arrival čia, tai galite nesunkiai padaryti, jei tik būsite pasiruošę visus reikalingus dokumentus.

Dokumentai reikalingi Tailando Visa on Arrival gavimui

Teikiant prašymą Tailando Visa on Arrival gauti jums reikalinga:

  • Pasas, galiojantis ne mažiau kaip 30 dienų
  • Atgalinis arba į kitą šalį skrydžio arba kito transporto bilietas, įrodantis jūsų išvykimą iš Tailando per artimiausias 15 dienų (jei dar neturit, užsisakykit bilietą čia)
  • Viena paso dydžio (4 x 6 cm) nuotrauka (ne senesnė nei 6 mėnesių)
  • Tinkamai užpildyta Visa on Arrival prašymo forma (prašymo formą gausite Visa on Arrival stale)
  • Tinkamai užpildyta Tailando Atvykimo / Išvykimo kortelė (ją gausite skrydžio metu, tad taupykite laiką ir užsipildykite ją dar lėktuve)
  • Visa on Arrival mokestis (dabartinis vizos mokestis yra lygus 2000 THB ir turi būti mokamas tik vietine Tailando valiuta)
  • Viešbučio ar apartamentų adresas Tailande, kurį galima būtų patikrinti - viešbučio užsakymo įrodymų gali reikalauti, tad geriau pasiruošti iš anksto (užsisakykite viešbutį Booking.com arba Agoda).
  • Įrodymai, jog turite pakankamai lėšų pragyvenimui (10,000 THB žmogui arba 20,000 THB šeimai) taip pat gali būti prašomi pateikti, tačiau tai retai kada pasitaiko.

Visa on Arrival gavimas Krabio tarptautiniame oro uoste

Kuomet atvyksite į Krabio tarptautinį oro uostą, eikite ženklų rodoma kryptimi link Imigracijos (Immigration). 

Pakeliui link Imigracijos pastebėsite stalą su ženklu Visa on Arrival.

Jei turite pasiruošę visus reikalaujamus dokumentus, vizos gavimo procedūra neužtruks ilgai ir gausite savo Tailando Visa on Arrival antspaudą į savo pasą.

Tada tiesiog keliaukite į Imigracijos pasų kontrolę, pateikite savo kelionės dokumentus pareigūnui, gaukite atvykimo antspaudą į pasą ir galėsite keliauti savo keliais.

Kur apsistoti Krabyje

Populiariausia vieta apsistoti Krabyje yra Ao Nangas, kadangi čia galite rasti ne tik paplūdimį, bet ir daug restoranų bei daugiau nei 400 viešbučių, tad čia tikrai galite rasti kažką tinkamo jūsų skoniui ir kišenei, nes daugybę įvairiausių apgyvendinimo pasiūlymų rasite čia: Ao Nango viešbučiai Booking.com arba Ao Nango viešbučiai Agoda.com.

Ao Nango viešbučiai

Kitos geros vietos apsistoti Krabyje yra įsikūrę Railay paplūdimyje (viešbučių pasiūlymus galite rasti čia: Viešbučiai Railay paplūdimyje) ir Krabio mieste (viešbučių pasiūlymai čia: Viešbučiai Krabio mieste).

Sveiki atvykę į Krabį!