5 Geriausios Vietos Bankoke Pasitikti Naujuosius 2018 Metus

Jei planuojate pasitikti naujuosius 2018 Bankoke ir vis dar neturite tam vietos, pasirinkite vieną iš šių 5 vietų Bankoke, kurios yra geriausios 2018 metų pasitikimui.

1. Central World

AIS Bangkok Countdown 2018

Countdown at Central World

Didžiausia Bankoko Naujųjų metų sutikimo šventė vyksta priešais Central World prekybos centrą, kur minia vietinių ir užsieniečių susirenka pasitikti Naujuosius metus. Šventė sukurta pagal koncepciją ‘Super Sonic Space’, su kosmoso temos dekoracijomis ir įspūdinga šviesos ir garsų technika.

Čia pamatysite fejerverkus ir koncertą su žymiais Tailando atlikėjais, tokiais kaip Peck Palitchoke, Stamps, ROOM39, DA Endorphine, The Parkinson ir t.t.

Šventė Central World bus transliuojama ir per TV - 3SD kanalu nuo 22.30 ir 3HD kanalu nuo 23.30 iki 00.30.

Kaina

Nemokama

Kaip ten nuvykti

Lengviausias būdas ten patekti yra vykti BTS SkyTrain traukiniu iki Chidlom stoties arba Siam stoties ir tada iki Central World prekybos centro pasivaikščioti pėsčiomis virš gatvės įrengtu taku (skywalk), kadangi Central World prekybos centras yra viduryje tarp šių dviejų BTS SkyTrain stočių.

2. Asiatique the Riverfront

Chang Music Connection Presents Asiatique Thailand Countdown 2018

Countdown 2018 at Asiatique the Riverfront

Asiatique the Riverfront yra viena iš vietų pasitikti Naujuosius metus greta Chao Phraya upės Bankoke. Šiais metais šventė čia yra vedama žymių Tailando 90-ųjų atlikėjų, tokių kaip Nui Amphol, Moss Patiparn, Instinct, Pang Nakarin, Mr. Team, DJ Rita ir kiti. Čia laukia ypatingi fejerverkai, kuriuos kurs apdovanojimus pelniusi tarptautinė komanda, o jų įspūdį dar labiau sustiprins tai, kad jie bus leidžiami virš Chao Phraya upės.

Kaina

Nemokama

Kaip ten nuvykti

Lengviausias ir greičiausias būdas - laivu. Važiuokite BTS SkyTrain iki Saphan Taksin stoties (S6, 2 išėjimas) ir tada sėskite į nemokamą valtį, priklausančią ASIATIQUE ir laukiančią prieplaukos gale. Užtruksite tik 10-15 minučių. Autobusų ir taksi nerekomenduotume, nes eismo sąlygos ten šiuo metu tragiškos.

3. Mega Bangna

Mega Countdown 2018

Mega Bangna Countdown 2018

Jei norite pasimėgauti Naujųjų metų švente, bet esate apsistoję rytinėje Bankoko dalyje, galite vykti į Mega Bangna prekybos centrą. Mega Bangna organizuoja Naujųjų metų pasitikimo vakarėlį su žymiais vietiniais atlikėjais, tokiais kaip Tattoo colour, 25 Hours, New-JiW The Star, Toon Bodyslam, Slot machine. Jei padės jums sulaukti laimingų Naujųjų!

Kaip ten nuvykti

Lengviausias būdas yra važiuoti BTS SkyTrain iki Udomsuk stoties (5 išėjimas) ir pasigauti taksi į Mega Bangna, kuris neturėtų kainuoti daugiau nei 100 THB, arba laukti nemokamo autobuso, kursuojančio kas 30 minučių.

4. Khao San Road

Countdown 2018 at Khao San Road

Khao San Road yra ne tik pati populiariausia Bankoko vieta Songkrano (Tajų Naujųjų Metų) festivalio šventimui, bet ir mėgstama vieta pasitikti Naujuosius metus. Čia yra daug restoranų ir barų, kurie padės tikrai gerai atšvęsti šią progą. Ši spalvinga Bankoko gatvė sulaukia daug svečių paskutinįjį metų vakarą, tad tiesiog prisijunkite prie jų!

Kaip ten nuvykti

BTS ir Taksi

Važiuokite BTS SkyTrain iki Siam stoties, Ratchatewi stoties arba National Stadium stoties ir tada persėskite į taksi.

Laivu

Važiuokite BTS SkyTrain iki Saphan Taksin stoties ir tada sėskite į Chao Phraya Express laivą iki Phra Athit prieplaukos, o tada paėjėkite pėsčiomis.

Autobusu

Autobusai su oro kondicionieriumi #511, #509

Standartiniai autobusai #2, 3, 15, 47, 79, 53

5. Tailando Šviesų Festivalis 2017

Tailando Šviesų Festivalis 2017

Tailando Šviesų Festivalis 2017 yra dar viena šventiška vieta Bankoke, kur galite sutikti Naujuosius 2018 metus. Čia rasite įvairiausias šviesos instaliacijas, suformuotas iš milijonų LED lempučių, išsibarsčiusias po festivalio erdvę.

Festivalyje taip pat galite pasimėgauti Tailando gatvės maistu, kurį siūlo 30 čia įsikūrusių kioskelių. Greta maisto prekystalių įrengta scena, kur rengiami įvairūs muzikiniai pasirodymai, tad liūdna šioje šventėje tikrai nebus! Paskutinę metų dieną festivalyje vyksta 2018 metų pasitikimas su vietinių žinomų atlikėjų - Atom Chanakan, the Sincharoen Brothers ir Jennifer Kim – mini koncertu.

Daugiau apie šią šventę skaitykite Tailando Šviesų Festivalis 2017 - Kalėdos Bankoke.

Kaina

Nemokama

Kaip ten nuvykti

MRT

Tailando Šviesų Festivalis 2017 lengvai pasiekiamas MRT Metro, kadangi jis yra visai greta MRT Thailand Cultural Centre stoties (2 išėjimas).

Taksi

Galite atvykti taksi į Ratchada Soi 8 gatvę (priešais Esplanade prekybos centrą Ratchadapisek kelyje).

Patarimai

Į visas šias 2018 metų pasitikimo vietas galite nuvykti ir iš jų sugrįžti pasinaudodami viešuoju Bankoko transportu, apie kurį daugiau skaitykite čia - Viešasis Transportas Bankoke Naujųjų Metų Naktį.