Tailando SIM kortelės ir mobilus internetas Tailande

Įsigyti Tailando SIM kortelę su mobiliu internetu Tailande yra nesudėtinga, kadangi visi pagrindiniai šalies mobilaus ryšio paslaugų teikėjai siūlo specialius planus turistams. Tereikia turėti atblokuotą telefoną, pasą ir pakankamai grynųjų kortelės įsigijimui.

Tailando SIM kortelė oro uoste

Tailando SIM kortelę nesudėtinga įsigyti bet kur Tailande, bet geriausia yra tai atlikti iš karto oro uoste ir kelionę po šalį pradėti jau būnant "ant ryšio". Pagrindiniuose Tailando tarptautiniuose oro uostuose galima rasti visų 3 Tailando mobiliojo ryšio operatorių salonus, kurie paprastai randami iš karto praėjus muitinės zoną. Ten įsigijus SIM kortelę, darbuotojai paprastai padeda atlikti ir visus telefono nustatymus.

Tailando SIM kortelės ir mobilus internetas Tailande

Tokiu atveju, jei norite gauti geriausią mobilaus interneto Tailande pasiūlymą, užsisakykite Tailando SIM internetu ir atsiimkite ją oro uoste. Užsisakant SIM kortelę internetu yra keletas privalumų:

 1. Tailando SIM kortelę su mobilaus interneto planu galima įsigyti už daugmaž pusę kainos, kurią tektų sumokėti perkant salone.
 2. Kortelei įsigyti iš salono reiktų oro uoste išsikeisti valiutą, o atvykimo zonoje paprastai valiutos keitimo kursas yra labai blogas.
 3. Internetu SIM korteles įsigyti siūlančios kompanijos kioske paprastai būna mažiau žmonių, nei ryšio tiekėjų salonuose, todėl kortelės įsigijimas paprastai trunka trumpiau.

Kur galima rasti geriausius Tailando SIM kortelių pasiūlymus? Pasirinkite nuorodą priklausomai nuo to, į kurį oro uostą atvykstate:

 1. Tailando SIM kortelė Bankoko oro uoste (BKK arba DMK)
 2. Tailando SIM kortelė Puketo oro uoste (HKT)
 3. Tailando SIM kortelė Krabi oro uoste (KBV)
 4. Tailando SIM kortelė Čiangmajaus oro uoste (CNX)

Tailando SIM kortelė mieste

Jei nenorite gaišti laiko, įsigydami SIM kortelę oro uoste, visų trijų mobilaus ryšio operatorių salonus rasite praktiškai kiekviename prekybos centre. Kiekviena 7-11 parduotuvė šalyje taip pat prekiauja SIM kortelėmis ir sąskaitos papildymais.

Geriausią kainą galima gauti užsisakant Tailando SIM kortelę internetu ir atsiimant ją Siam Center prekybos centre Bankoke.

Tailando mobilaus ryšio operatoriai

Tailande yra 3 pagrindiniai mobilaus ryšio operatoriai: AIS, DTAC ir Truemove. Visi trys siūlo išankstinio mokėjimo planus turistams, o jų siūloma 3G/4G ryšio aprėptis visoje šalyje yra pakankamai nebloga, išskyrus nuošaliausius šalies kampelius.

Tailando SIM kortelės turistams

Visi trys mobilaus ryšio operatoriai siūlo Turistines SIM korteles. Kuomet įsigyto plano galiojimo laikas pasibaigia, sąskaitą galima pasipildyti bet kurioje 7-11 parduotuvėje arba per ryšio tiekėjo programėlę.

DTAC

DTAC šiuo metu turistams siūlo SIM korteles su 4 išankstinio mokėjimo planais:

 • Happy Tourist 49 batai - tiesiog SIM kortelė, tinkama įvairiems papildymams
 • Happy Tourist 199 batai – neribotas internetas 7 dienoms (maks. greitis iki 500 MB)
 • Happy Tourist 299 batai – neribotas internetas 8 dienoms (maks. greitis iki 3 GB)
  – šią SIM kortelę galima įsigyti tik už 131 batą užsisakant internetu!
 • Happy Tourist 599 batai – neribotas internetas 15 dienų (maks. greitis iki 6 GB)

Detalią naujausią informaciją apie DTAC šiuo metu turistams siūlomus mobiliojo ryšio ir interneto planus galite rasti čia: DTAC planai turistams.

Tailando SIM kortelės ir mobilus internetas Tailande

AIS

AIS šiuo metu turistams siūlo SIM korteles su 3 išankstinio mokėjimo planais:

 • Traveller SIM 49 batai - tiesiog SIM kortelė, tinkama įvairiems papildymams
 • Traveller SIM 299 batai – neribotas internetas 8 dienoms (maks. greitis iki 3 GB)
 • Traveller SIM 599 batai – neribotas internetas 15 dienų (maks. greitis iki 6 GB)

Detalią naujausią informaciją apie AIS šiuo metu turistams siūlomus mobiliojo ryšio ir interneto planus galite rasti čia: AIS planai turistams.

Tailando SIM kortelės ir mobilus internetas Tailande

TRUE

TRUE šiuo metu turistams siūlo SIM korteles su 3 išankstinio mokėjimo planais:

 • Tourist SIM 49 batai - tiesiog SIM kortelė, tinkama įvairiems papildymams
 • Tourist SIM 299 batai – neribotas internetas 8 dienoms (maks. greitis iki 3 GB)
 • Tourist SIM 599 batai – neribotas internetas 15 dienų (maks. greitis iki 8 GB)

Detalią naujausią informaciją apie TRUE šiuo metu turistams siūlomus mobiliojo ryšio ir interneto planus galite rasti čia: TRUE planai turistams.

Getting Thailand SIM Card and Thai Phone Number

Kurią Tailando SIM kortelę pasirinkti?

Kaip matote, visi Tailando ryšio operatoriai turistams siūlo praktiškai identiškus planus. Pagrindinis skirtumas tarp planų yra įvairiausi siūlomi nemokami priedai, tokie kaip duomenų neskaičiavimas socialiniams tinklams, nemokamas WiFi mieste ir pan.

Jei esate eilinis turistas be specifinių poreikių, galite tiesiog įsigyti DTAC Happy Tourist 299 batų mobilaus ryšio planą internetu ([Išpardavimas] Tailando SIM kortelė) ir, plano galiojimo laikui pasibaigus ar išnaudojus visą maksimaliu greičiu siūlomo interneto kiekį, įsigyti papildymą. Tokiu atveju bus pigesnis variantas, nei iš karto įsigyjant 599 batų vertės paketą.

Patarimai

Įsidiekite pasirinkto operatoriaus programėlę, kurią naudodami galėsite lengvai papildyti sąskaitą, sekti sunaudotų duomeų kiekį, o kartu sulauksite įvairių karts nuo karto pateikiamų pasiūlymų, kaip pvz. nemokami ledai McDonalds ar pan.

Sąrašą kitų keliaujant Tailande naudingų programėlių rasite čia: 10 Programėlių, kurios pravers keliaujant Tailande.

Travel Offer 2020