Artbox Bangkok – konteinerių naktinis turgus Bankoke

Artbox Bangkok yra Bankoko naktinis turgus, kuris paprastai veikia tik tam tikrų mėnesių pirmąjį savaitgalį. Šių metų pradžioje Artbox Bangkok turgus taip pat keliavo po įvairias Bankoko vietas, tačiau nuo gegužės pabaigos įsikūrė pastovioje vietoje, kur jį galima bus rasti net keletą mėnesių. Kur galima rasti šį neįprastą Bankoko naktinį turgų? Skaitykite žemiau!

Artbox Bangkok – konteinerių naktinis turgus Bankoke 

Dauguma Artbox Bangkok turgaus prekystalių yra įrengti metaliniuose krovininiuose konteineriuose, o pats turgus paprastai vyksta skirtingose Tailando sostinės atvirose erdvėse. Artbox Bangkok 2019 metais iš pradžių veikė Central World prekybos centro aikštėje, tada persikėlė į Samyan turgų ir vieną savaitgalį praleido Emquartier prekybos centre, kol galiausiai nusėdo Čuvit parke (Chuvit Park) centriniame Bankoke, kur praktiškai visus šiuos metus bus pastovi jo vieta.

Artbox Bangkok galite rasti daug prekeivių, siūlančių išskirtinius produktus, dėl ko šis naktinis turgus yra itin populiarus tarp vietinių bei vis dažniau jį atrandančių Tailando sostinės svečių.

Artbox Bangkok – konteinerių naktinis turgus Bankoke

Artbox Bangkok yra neįprastas naktinis turgus, tad čia įprastinių turistinių suvenyrų nelabai rasite. Jei ieškote marškinėlių su tailandietiško alaus emblemomis ar kitų populiarių suvenyrų, keliaukite į kurį nors kitą Bankoko naktinį turgų.

Tačiau jei mėgstate kūrybiškesnius dalykus, jums tikrai turėtų patikti šis naktinis turgus, kadangi čia gausu vietinių mados, meno ir unikalių aksesuarų kūrėjų.

Artbox Bangkok – konteinerių naktinis turgus Bankoke

Kūrybiškas maistas yra dar vienas dalykas, kuris Artbox Bangkok turgų daro išskirtiniu. Čia rasite daugybę kūrybingai pateiktų užkandžių ir gėrimų, tad keliauti į turgų yra geriausia tuščių skrandžiu ir išbandyti įvairiausius čia parduodamus skanumynus.

Artbox Bangkok – konteinerių naktinis turgus Bankoke

Turguje paprastai yra erdvės menininkų pasirodymams, o taip pat scena gyvau muzikai, kur vietinės grupės kuria išskirtinę atmosferą.

Artbox Bangkok – konteinerių naktinis turgus Bankoke

Artbox Bangkok pastovi vieta 2019 metais

Nuo 2019 m. gegužės 30 d. Artbox Bangkok nuolat įsikūręs Čuvit parke (Chuvit Garden) centriniame Bankoke. Ši nuolatinė Artbox Bangkok vieta yra itin patogi, kadangi naktinį turgų nesudėtinga pasiekti naudojantis BTS SkyTrain.

Artbox Bangkok darbo laikas: nuo 16:00 iki vidurnakčio 

Naujausią informaciją apie šį turgų rasite Artbox Thailand Facebook puslapyje.

Kaip ten nuvykti

Paprasčiausias būdas nuvykti į Artbox Bangkok, įsikūrusį Chuvit Garden, yra kelionė BTS SkyTrain iki Nana arba Asok stoties, nes parkas randasi Sukhumvit kelyje tarp šių 2 BTS stočių (apie 250 m nuo Nana ir 350 m nuo Asok).

Patarimai

Jei jūsų apsilankymas Bankoke nesutampa su Artbox Bangkok atidarymo dienomis, rinkitės kurį nors kitą populiarų naktinį turgų Bankoke.

Travel Offer 2020