Transvestitų šou - kabaretai Bankoke

Bankoko naktinis gyvenimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės mėgsta lankytis Tailando sostinėje. Naktinis gyvenimas čia yra įvairus ir nepamirštamas, nes visi gali rasti kažką pagal savo skonį. Keletas transvestitų šou - kabaretų papildo Bankoko naktinį gyvenimą.

Apsilankymas transvestitų šou kabarete Bankoke yra ne tik unikali patirtis, bet ir puiki draugiška šeimai pramoga. Transvestitų kabaretas yra spalvingas muzikos ir šokio pasirodymas, atliekamas talentingų artistų, kurį tikrai smagu stebėti.

Trys populiariausi transvestitų šou kabaretai Bankoke yra: Calypso CabaretPlayhouse Magical Cabaret ir Golden Dome Cabaret Show.

Calypso Cabaret

Pats žymiausias transvestitų šou Bankoke yra Calypso Cabaret. Įsikūręs atviros erdvės prekybos centre Asiatique The Riverfront prie Čao Praja upės, Calypso Cabaret ant scenos jau yra nuo 1988 ir siūlo tikrai įdomų bei draugišką šeimai pasirodymą. 

Calypso Cabaret siūlo įspūdingus dainų ir šokių pasirodymus, kuriuos atlieka talentingi transvestitai, atliekantys ekstravagantiškas burleskas ir Tailando šokių spektaklius, taip pat neįtikėtinus Marylin Monroe ir Elvio Preslio įkūnijimus.

Užsisakykite šou bilietus internetu ir Calypso Cabaret pasirodymu Bankoke megausitės žymiai pigiau.

Calypso Cabaret Bangkok Show

Playhouse Magical Cabaret

Kitas populiarus transvestitų šou kabaretas Bankoke yra Playhouse Magical Cabaret. Įsikūręs nedidelėje erdvėje Shanghai Mansion pastate Kinų kvartale, Playhouse Magical Cabaret yra įdomus gyvojo teatro, kabareto ir iliuzijos derinys. Vaizdingais kostiumais vilkintys transvestitai į savo pasirodymus įtraukia Tailando ir Kinijos šokius, klasikinį baletą, Bolivudo ir Brodvėjaus kūrinius, šiuolaikinius šokius ir gyvą dainavimą.

Šou bilietus su nuolaida galima užsisakyti čia: Bankoko Playhouse Magical Cabaret bilietai.

Bangkok Playhouse Magical Cabaret

Golden Dome Cabaret

Golden Dome Cabaret yra dar vienas žymus transvestitų šou kabaretas Bankoke. Golden Dome Cabaret suteikia galimybę pasimėgauti nuostabiais kostiumais, įskaitant "Mis Visata" konkurso dalyves primenančius apdarus. Šviesos, muzika, šokiai ir dainos jūsų pramogoms skirtą naktį pavers tikrai įsimintina.

Jei norėtumėte aplankyti šį transvestitų šou kabaretą, užsisakykite bilietus su nuolaida čia: Golden Dome Cabaret šou bilietai.

Bangkok Golden Dome Cabaret

Transvestitų kabaretų šou galima rasti ne tik Bankoke, bet ir visose pagrindinėse turistinėse vietovėse, tokiose kaip PuketasKo SamujisPataja.

Klook.com

Kur apsistoti Bankoke

Turėtumėte rinktis Viešbutį Sukhumvit rajone jei norite apsistoti miesto centre, iš kur viešuoju transportu lengvai pasiekiami visi svarbiausi miesto rajonai, įskaitant ir visus tris populiariausius transvestitų šou kabaretus. Šiame rajone taip pat yra daug lankytinų vietų, restoranų, prekybos centrų ir įvairiausias pramogas siūlančių vietų. Viešbutį Sukhumvit rajone rasite čia: Viešbučiai Sukhumvit rajone.

Jei planuojate apsilankyti kažkuriame viename iš Bankoko transvestitų šou, rinkitės Viešbučius Silom rajone vykstant į Calypso Cabaret, Viešbutį Kinų kvartale lankantis Playhouse Magical Cabaret ir Viešbutį Huai Khwang rajone, jei domitės Golden Dome Cabaret.

Hotels in Sukhumvit

Daugiau vietų, kur apsistoti Bankoke rasite čia: Bankoko viešbučiai Booking.com or Bankoko viešbučiai Agoda.com.