Apsipirkimas Hua Hine

Hua Hinas yra seniausias ir labiausiai tradicinis Tailando atostogų kurortas. Hua Hine rasite šiuolaikiškas pramogas ir žavingas vietinių mėgstamas vietas, kadangi šis kurortas yra populiarus ne tik tarp užsieniečių, bet ir tarp tajų. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl Hua Hine rasite daugybę įdomių vietų apsipirkti

Hua Hino naktinis turgus

Hua Hino naktinis turgus randasi miesto centre, Dechanuchit Road ir Soi 72 gatvėse, kurios driekiasi tarp Petchkasem Road gatvės ir geležinkelio linijos. Turgus kiekvieną vakarą prasideda apie 6 vakaro ir paprastai tęsiasi iki 11. Hua Hino naktinis turgus yra populiariausias turgus mieste, siūlantis platų vietų pavalgyti ir apsipirkti pasirinkimą.

Hua Hino naktinis turgus

Cicada Market naktinis turgus

Hua Hino Cicada Market yra savaitgalinis naktinis turgus, veikiantis kiekvieną savaitgalį nuo penktadienio iki sekmadienio, nuo 4 iki 11 valandos vakaro. Jis randasi ant Khao Takieb - Hua Hin Road kelio, prie Hua Hin 87. Tai vieta, kurioje rasite begalę maisto prekystalių, rankdarbių ir vietinius menininkus. Nors čia parduodami daiktai nėra pigūs, kainos vis tiek yra patrauklios.

Cicada Market naktinis turgus

Tamarind Market naktinis turgus Hua Hine

Tamarind Market naktinis turgus Hua Hine 

Chatsila naktinis turgus

Chatsila naktinis turgus

Plearn Wan prekybos kaimelis

Plearn Wan prekybos kaimelis

Hua Hino Market Village prekybos centras

Hua Hino Market Village prekybos centras 

 

Travel Offer 2020