The Local: Tradicinis autentiškos Tailando virtuvės restoranas

Jei norite padaryti pertrauką nuo Bankoko gatvės maisto, tokiu atveju The Local restoranas yra puikiai tinkama vieta vakarienės metu pasimėgauti ypatingais Tailando virtuvės patiekalais.

The Local randasi Bankoko Sukhumvit rajone Soi 23 gatvėje. Restoranas įsikūręs labai patraukliame tradiciniame Tailando stiliaus name.

The Local

Vos tik įėjus pro duris, pasitinka nuostabus restorano interjeras, juntama šilta atmosfera yra itin malonūs kvapai. Neturėtume nustebti, jog dauguma besilankančiųjų čia bus užsieniečiai.

Restorane siūlomi tradicinės Tailando virtuvės patiekalai. Jei esate naujokas ragaujant tailandietiškus patiekalus, tai yra labai tinkama vieta pradėti, kadangi aptarnaujantis personalas čia itin draugiškas ir visada pasirengęs padėti. Padavėjai dažnai prieina prie staliukų tam, jog įsitikintų, kad visi tikrai mėgaujasi maistu.

 The Local

Visas maistas buvo paruoštas iš aukščiausios kokybės vietinių ingredientų ir beveik visi mūsų išbandyti patiekalai buvo tikrai pamaloninantys gomurį, todėl rekomenduotini:

  • Tiesiog privaloma pradėti nuo užkandžių rinkinio, kurį sudaro 5 kąsnio dydžio patiekalai - Khao soy, lotoso lapais apvyniotos tailandietiškos žolelės, žuvies pyragas, pandano lapuose įvyniota kepta vištiena ir ryžių krekeriai (250 THB)
  • Kreminis geltonasis karis su minkštuoju krabu buvo geriausias (520 THB)
  • Kepta žuvis tamarindų padaže pasižymėjo puikiu rūgščių ir saldžių skonių balansu. Žuvis buvo šviežia (580 THB)
  • Pomelo salotos su kepintu kokosu ir krevetėmis buvo labai gražiai patiektos ir tikrai skanios (250 THB)
  • Tom Yum Goong - tailandietiška aštriai rūgšti sriuba su krevetėmis buvo labai gaivinanti ir gardi (280 THB)
  • Som Tam rinkinys - Tailande itin populiarios salotos patiektos su ant grotelių kepta marinuota kiaulienos nugarine ir lipniais ryžiais buvo nebloga (280 THB)
  • Gang Run Juan - Kiauliena su tailandietiškomis žolelėmis ir krevečių pasta - patiekalas, kuris būdavo gaminamas karališkajai šeimai, tačiau šiuo metu kitur yra labai retai sutinkamas (240 THB)
  • Phak Mieng - keptos pietietiškos daržovės su kiaušiniais buvo ne tokios įspūdingos (180 THB)
Tom Yum Goong
Tom Yum Goong
Kepta žuvis tamarindų padaže
Kepta žuvis tamarindų padaže
Pomelo salotos
Pomelo salotos

Iš gėrimų meniu galite pasirinkti kažką naujo ir išbandyti Vėlyvojo citrinmedžio šaltąją arbatą (110 THB). Nepamirškite pasilikti vietos ir desertui, Mangų lipniems ryžiams ir ledams.

Vienintelis šios vietos trūkumas yra palyginti aukštos kainos, kadangi net ir mažas bokalas alaus čia kainuoja 150 THB. Be to, reiktų nepamiršti, kad į meniu nurodytas kainas nėra įtrauktas 10% aptarnavimo mokestis bei 7% kitų mokesčių.

Apibendrinant, šis restoranas yra puikus pasirinkimas jei norite patogiai praleisti laiką ir pasimėgauti aukščiausios kokybės Tailando virtuvės patiekalais, jei tik aukštesnės kainos Jūsų negąsdina.