Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai Tailande ir Pietryčių Azijoje

Užsisakyti transporto bilietus Tailande ir kitose Pietryčių Azijos valstybėse galite pasinaudodami mūsų partnerių paslaugomis. Kadangi patys dažnai keliaujam, nuolat naudojamės šios gerai žinomos kompanijos paslaugomis, todėl ją rekomenduojame ir savo skaitytojams.

Jei transporto bilietus savo kelionei užsisakysite per mūsų puslapį, galėsite pasinaudoti geriausiais partnerių pasiūlymais ir kartu prisidėsite prie mūsų puslapio palaikymo (tai Jums papildomai nekainuos nei cento!). Jei mūsų puslapis buvo Jums naudingas planuojant kelionę, užsisakykite transporto bilietus Tailande ir visoje Pietryčių Azijoje per nuorodas žemiau. Didelis ačiū!

Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai Tailande ir Pietryčių Azijoje 

Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai

12go.asia yra labai naudingas įrankis planuojant keliones po Tailandą ir kitas Pietryčių Azijos valstybes12go.asia vienoje vietoje siūlo įvairiausias transporto rūšis, galinčias padėti Jums iš taško A nukakti į tašką B. Pasinaudodami 12go.asia galite palyginti kainas ir kelionės trukmę naudojantis įvairiu transportu, t.y. skrendant, keliaujant traukiniu, keltais, autobusais ar privačiu transportu, ir vienoje vietoje užsisakyti visus transporto bilietus.

Transporto bilietų užsakymas iš anksto ypatingai rekomenduojamas keliaujant sezono metu (Kalėdiniu, Kinų Naujų Metų ar Songkrano festivalio laikotarpiu), planuojant rinktis populiarų maršrutą (pvz. naktinį traukinį Bankokas - Čiangmajus) arba norint būti tikriems, jog gausite bilietą į konkretų reisą. Autobusų ir traukinių bilietai stotyje kainuoja pigiau, bet nedidelį 12go.asia taikomą antkainį neretai yra verta sumokėti "dėl šventos ramybės".

12go.asia nuolat plečiasi ir pastoviai įtraukia naujas šalis, miestus ir maršrutus į savo sąrašą. Jei planuojate aplankyti keletą šalių Pietryčių Azijoje, naudodamiesi 12go.asia galite išvengti registravimosi keletoje internetinių svetainių, kas tikrai sutaupys laiko ir nervų.

Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai Tailande ir Pietryčių Azijoje

Jei ieškote konkrečios rūšies transporto, tvarkaraščius ir bilietus rasite čia: 

Populiarūs maršrutai

Tarp mūsų skaitytojų populiariausi šie maršrutai:

Daugiau maršrutų rasite pasinaudoję žemiau esančia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system