Pietryčių Azija

Kuomet po Tailandą keliaujate ganėtinai ilgai ir norisi pakeisti aplinką, yra daug galimybių tai padaryti, nes keliauti po Pietryčių Aziją yra nesudėtinga, o šio regiono šalyse galima rasti daugybę įdomių ir unikalių vietų.

Pietryčių Azijos žemėlapis

Kambodža

Kambodža yra Pietryčių Azijos šalis, esanti į rytus ir į šiaurės rytus nuo Tailando. Kambodža pritraukia vis daugiau turistų, nes jie vėl atranda čia stūgsančias didingas šventyklas ir vaizdingus šalies paplūdimius. Turistiniai miestai sparčiai vystosi, tačiau keliauti į nuošalesnes vietoves vis dar gali būti pakankamai sudėtinga.

Kambodža

Laosas

Tailandas ribojasi su Laosu šiaurėje ir šiaurės rytuose. Ši kalnuota ir neturinti priėjimo prie jūros šalis yra viena iš neturtingiausių Pietryčių Azijoje ir ilgą laiką buvo pamiršta turistų, tačiau šiuo metu turizmo apimtys Laose labai auga. Ši šalis traukia turistus savo ramybe dvelkiančia aplinka ir nuostabiais kraštovaizdžiais, kuriuos sukuria Mekongo upė ir aplinkiniai kalnai.

Laosas

Mianmaras

Mianmaras arba Birma yra šalis į vakarus nuo Tailando, Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros pakrantėje. Mianmare rasite daug lankytinų vietų, tokių kaip šventyklos ir kitos istorinės vietovės bei civilizacijos dar menkai paliesti paplūdimiai. Daugelis Birmos žmonių yra tikrai draugiški ir daro viską, kad greitai augantis turistų skaičius jaustųsi laukiami jų šalyje.

Mianmaras

Malaizija

Malaizija yra Pietryčių Azijos šalis, esanti pietinėje Azijos žemyno dalyje, į pietus nuo Tailando. Malaizija vis dar yra besivystanti šalis, tačiau kartu ji yra viena iš turtingesnių Pietryčių Azijos šalių. Malaizija siūlo gerą šiuolaikinio pasaulio komforto ir priimtinų turistams kainų derinį.

Malaizija

Singapūras

Singapūras yra Pietryčių Azijos miestas-valstybė, kuris yra viena iš aukščiausiu pragyvenimo lygiu pasižyminčių pasaulio šalių. Singapūras, taip pat žinomas kaip "Sodų miestas", yra šiuolaikinis miestas, įtakojamas visų jame gyvenančių didžiausių etninių grupių, t.y. kinų, malajų ir indų kultūros. Mieste galima rasti daug skanaus įvairių pasaulio virtuvių maisto, plačias galimybes įvairiam apsipirkimui ir atogrąžų klimatą, o šie dalykai Singapūrą daro viena iš tarp turistų populiariausių vietų pasaulyje.

Singapūras

Vietnamas

Vietnamas yra ilga ir plona šalis Pietryčių Azijoje. Vietnamo kaimyninės šalys Laosas ir Kambodža yra ir Tailando kaimynės, todėl keliaujant po Pietryčių Aziją visas jas nesudėtingai galima įtraukti į sąrašą. Vietnamas ilgą laiką nebuvo žinomas kaip turistinė šalis, bet pastaraisiais metais sulaukia gerokai daugiau keliautojų dėmesio.

Vietnamas

Indonezija

Indonezija yra šalis Pietryčių Azijoje, kuri kartu yra ir didžiausias pasaulyje archipelagas, susidedantis iš 18330 salų, kurių apie trečdalis yra apgyvendintos. Turėdama daugiau nei 260 milijonų gyventojų, Indonezija yra didžiausia pasaulyje musulmoniška valstybė. Turistams ši šalis turi labai daug ką pasiūlyti, kadangi būtent čia rasite ypatingai plačią kultūrinę įvairovę, nuostabią tropinių salų gamtą, o visu tuo mėgautis galima už tikrai priimtinas kainas.

Indonezija

Filipinai

Filipinai yra šalis Pietryčių Azijoje, Ramiojo vandenyno vakarinėje dalyje. Filipinai yra didžiulis salynas, kurį sudaro daugiau nei 7000 salų. Filipinuose rasite didelę gamtos įvairovę, nes ten daugybė nuostabių salų, paplūdimių, nardymo vietų, kalnų ir džiunglių, tad gažką sau gali rasti įvairiausių pomėgių keliautojai.

Filipinai

Maldyvai

Maldyvai yra atogrąžų šalis Indijos vandenyne. Nors ši šalis ir ne Pietryčių Azijoje, iš Tailando į ją nukeliauti yra nesudėtinga. Maldyvus sudaro daugiau kaip 1000 koralinių salų, sudarančių 26 žiedo formos atolus. Maldyvai yra puiki vieta atostogoms, žinoma dėl savo balto smėlio paplūdimių, mėlynų lagūnų ir įspūdingų koralų rifų.

Maldyvai