THAI.LT

Puketas yra didžiausia Tailando sala, kuri randasi Andamanų jūroje, esančioje Pietų Tailando vakarinėje pakrantėje. Ši sala yra viena iš geriausių vietų paplūdimio atostogoms pasaulyje, siūlanti nuostabias įlankas, puikius balto smėlio paplūdimius su palmėmis, krištolinę jūrą, vaizdingas mažas aplinkines salas, puikią kinų-portugalų architektūrą bei nepamirštamą vietos gyventojų svetingumą, kuriuo mėgaujasi čia apsilankantys milijonai turistų.

Puketas ir aplinkinės salos puikiai tinka buriavimui, nardymui ir kitoms vandens sporto rūšims. Didžiausia Tailando sala taip pat yra puiki bazė lankantis netoliese esančiame atogrąžų rojuje, pavyzdžiui, nuostabiose Ko Phi Phi salose ir mistinėje Phang Nga įlankoje.

Pukete yra daugybė apgyvendinimo vietų, tinkančių bet kokiam skoniam ir biudžetui, daugybė maitinimo įstaigų ir garsiųjų naktinių pramogų.

Puketo paplūdimiai

Puketą supa daugiau nei 30 puikių paplūdimių. Populiariausi salos paplūdimiai yra Patongas, Kata, Karonas ir Kamala. Šie paplūdimiai pietvakarių pakrantėje paprastai yra pilni žmonių, tačiau salos šiaurėje galite rasti daug ramių paplūdimių, siūlančių romantišką atmosferą.

Surino paplūdimys

Patongas

Patongo paplūdimys yra populiariausias paplūdimys Pukete. Čia galite rasti daugybę restoranų, alaus barų, go-go barų ir naktinių klubų, kurių dauguma yra vienoje gatvėje - Bangla Road. Patongo paplūdimys yra 3 km ilgio balto smėlio paplūdimys, kuris puikiai tinka plaukioti, mėgautis saule ir nardymu, vandens slidėmis, burlentėmis ir kitais vandens sportais.

Kata

Kata paplūdimys yra platus 2 km ilgio paplūdimys, švelniai besileidžiantis į Andamanų jūrą. Paplūdimys yra gyvybingas, o naktinis gyvenimas čia yra įdomus, bet ne toks triukšmingas kaip Patonge. Greta paplūdimio yra keletas gerų restoranų, parduotuvių, apžvalgos aikštelių ir įvairių įdomių užsiėmimų, tokių kaip pasiplaukiojimai vandens motociklais, bananais, vandens slidėmis, nardymas greta vietinių koralinių rifų ir kiti vandens sporto užsiėmimai.

Karonas

Karono paplūdimys yra vienas gražiausių ir trečiasis ilgiausias salos paplūdimys. Paplūdimys yra tylesnis ir labiau atsipalaidavęs nei netoliese esantis Patongas. Tai daro Karoną puikia vieta žmonėms, norintiems apsistoti ramesnėje atmosferoje, bet siekiantiems, jog naktinis gyvenimas, vietos apsipirkti ir įvairūs užsiėmimai būtų netoliese.

Kamala

Kamala paplūdimys yra ilgas paplūdimys su ramia atmosfera, kuris yra šiek tiek į šiaurę nuo Patongo. Šiaurinė paplūdimio pusė didesnę laiko dalį yra rami, tačiau pietinė sezono metu gali būti pilna turistų. Paplūdimys puikiai tinka žmonėms, norintiems poilsiauti lengvai ir tingiai leisti dienas pakankamai ramiame paplūdimyje.

Rawai paplūdimys

Daugiau informacijos apie Puketo paplūdimius rasite čia: Puketo paplūdimiai – kuriame Puketo paplūdimyje apsistoti.

Ekskursijos į salas

Puketas yra puiki bazė dienos išvykoms į aplinkines salas. Užsisakant ekskursijas internetu galima ne tik sutaupyti, bet ir išvengti galvos skausmo dėl derybų bei nesąžiningų organizatorių. Ekskursijų iš Puketo į salas pasiūlymus galite rasti čia:

Klook.com

Populiariausios ekskursijos į salas iš Puketo:

Lankytinos vietos Pukete

Jei vien mėgavimosi saule ir balto smėlio paplūdimiu nepakanka, pažinkite Puketą artimiau, kadangi ši didelė sala tikrai turi ką pasiūlyti savo svečiams.

Dramblių prieglauda Elephant Jungle Sanctuary

Puketo dramblių prieglauda Elephant Jungle Sanctuary yra vieta, kur galite sutikti šiuos milžiniškus gyvūnus. Ši etiška dramblių prieglauda suteikia namus anksčiau išnaudotiems drambliams, taip suteikdama jiems namus ir galimybę gyventi kaip įmanoma natūralesnėje aplinkoje.

Planuodami apsilankymą Puketo dramblių prieglaudoje, užsisakykite bilietus iš anksto, kadangi lankytojų skaičius ribojamas. Tai galite padaryti čia: Puketo Elephant Jungle Sanctuary bilietai su nuolaida.

Elephant Jungle Sanctuary Phuket

Phromthep kyšulys

Phromthep kyšulys (Laem Phromthep) yra pačioje piečiausioje Puketo salos dalyje. Manoma, kad šis vaizdingas iškyšulys yra geriausia vieta stebėti saulėlydžius ne tik Pukete, bet ir visame Tailande.

Phromthep kyšulys

Netoliese taip pat yra šventykla, apsupta šimtų įvairių dydžių ir spalvų dramblių statulėlių.

Dramblių šventykla

Didysis Buda

Puketo didysis Buda arba Wat Phra Yai yra didžiausia Budos statula Pukete. Šventykla įsikūrusi Khao Nak Koet kalno viršuje iš kurios atsiveria įspūdingi panoraminiai Puketo ir aplinkinių salų vaizdai. Didysis Buda matomas iš daugelio vietų pietinėje salos dalyje.

Didysis Buda

Puketo FantaSea

Puketo FantaSea yra įspūdinga vieta, įkvėpta Tailando turtingo ir egzotiško paveldo. Šis stulbinantis teminis kompleksas yra pilnas visai šeimai skirtų pramogų. Puketo Fantasea rasite festivalio kaimelį su žaidimais, amatais ir vietomis apsipirkti. Čia taip pat yra 4 000 vietų restoranas, siūlantis gausybės Tailando virtuvės ir užsienietiškų patiekalų bufetą. Svarbiausias Puketo Fantasea akcentas yra kvapą gniaužiantis teatrališkas šou, išskirtiniu būdu demonstruojantis Tailando mitus, mistiką ir grožį.

Užsisakykite Puketo FantaSea bilietą internetu ir mėgaukitės šiuo fantastišku šou Pukete pigiau.

Puketo FantaSea

Simon Cabaret Show

Simon Cabaret Show yra transvestitų kabaretas - šou Pukete. Spalvingai apsirengę transvestitai šou metu dovanoja itin vaizdingą muzikos ir šokio pasirodymą. Apsilankymas viename iš transvestitų šou Tailande yra tikrai unikali patirtis, o Simon Cabaret Show yra tikrai geras pasirinkimas, jei norite susipažinti su šia pamogų rūšimi besisvečiuodami Pukete. Savo vizitą Simon Cabaret Show suplanuokite iš anksto, įsigykite bilietą internetu čia Puketo Simon Cabaret Show bilietai su nuolaida ir taip gerokai sutaupysite.

Phuket Simon Cabaret Show

Bangla Bokso Stadionas

Įsikūręs Puketo širdyje, Bangla Bokso Stadionas yra gera vieta pamatyti tikras Muay Thai (Tailando bokso) kovas lankantis didžiausioje Tailando saloje. Tikrų Muay Thai kovų žiūrėjimas nėra pigi pramoga, tačiau šiek tiek pinigų galite sutaupyti įsigydami bilietą ne kasoje, o užsisakydami bilietą internetu čia: Bangla Bokso Stadiono bilietai.

Bangla Boxing Stadium 

Siam Niramit Show

Siam Niramit Show yra pasirodymas, kurį tiesiog privaloma pamatyti svečiuojantis Tailande, kadangi jis pristato Tailando istoriją ir kultūrą kvapą gniaužiančiu teatrališku pasirodymu. Jei praleidote Bankoke demonstruojamą šou, apsilankymas Siam Niramit Show Pukete tikrai bus to vertas. Užsisakydami bilietą internetu gausite galimybę pasimėgauti šiuo reginiu gerokai pigiau, nei įsigydami bilietą tiesiogiai.

Siam Niramit Show

Aquaria Phuket

Aquaria Phuket yra didžiausias akvariumas Tailande. Čia galite pamatyti daugiau nei 25000 vandens gyvūnų rūšių - įvairiausių žuvų, ūdrų, reptilijų, pingvinų, rajų, vėžlių, ryklių ir medūzų. Aquaria Phuket yra pagalintas į keturias interaktyvias zonas su skirtingais gyventojais: Mistinis miškas, Pakrantės prieglobstis, Pietų Kinijos jūra ir Vandenio stotis, kur galima daug sužinoti apie akvariumo gyventojus. Puketo akvariume taip pat galite pavakaieniauti povandeniniame restorane! Bilietus apsilankymui Puketo akvariume pigiau nei kasose galite įsigyti čia: Aquaria Phuket bilietai.

Aquaria Phuket

Nemo Dolphins Bay Phuket

Nemo Dolphins Bay Phuket yra vieta, kur galite pamatyti delfinus, atliekančius įvairius triukus pasirodymo Puketo svečiams metu. 45 minučių trukmės pasirodymas, atliekamas šių talentingų ir protingų gyvūnų, yra puiki pramoga visai šeimai. Be to, galite netgi nusifotografuoti su delfinais! Nemo Dolphins Bay Phuket kasdien vyksta trys delfinų pasirodymai - 11:00, 14:00 ir 17:00 valandomis. Puketo delfinų šou galite aplankyti pigiau, užsisakydami bilietus internetu čia: Bilietai į Puketo delfinų šou.

Nemo Dolphins Bay Phuket

Splash Jungle vandens parkas

Splash Jungle - tai vandens parkas Pukete, kuriame rasite daug įspūdingų vandens atrakcionų, tokių kaip Boomerango ir Superbowl, o taip pat šešių lygių bangų baseiną. Ramesniam poilsiui galite rinktis pasiplaukiojimą 335 metrų ilgio dirtine upe arba palepinti save hidroterapija šaltinio baseine. Splash Jungle vandens parkas Pukete turi ką pasiūlyti visai šeimai, tad čia galite smagiai praleisti visą dieną. Norėdami vandens parke išleisti mažiau, apsilankymą užsisakykite internetu čia: Splash Jungle vandens parko bilietai.

Splash Jungle Waterpark

Kur apsistoti Pukete

Puketas yra didžiausia sala šalyje ir kasmet pritraukia milijonus turistų. Sala sugeba priimti tokį didelį keliautojų skaičių ir turi ką pasiūlyti įvairių pomėgių svečiams, tad čia tikrai rasite kažką tinkamo sau. 

Jei norite būti naktinio gyvenimo ir pramogų centre, turėtumėte apsistoti Patongo paplūdimyje arba Kata paplūdimyje. Ramesnę aplinką galima rasti Karono paplūdimyje ir Kamala paplūdimyje. Jei planuojate keliauti į daug ekskursijų po aplinkines salas, patogiausia būtų apsistoti Rawai paplūdimyje

Pasirinkite poilsį Bang Tao paplūdimyjeMai Khao paplūdimyjeNai Harn paplūdimyje arba Surino paplūdimyje ir aplenksite didžiausias šioje saloje atostogaujančių turistų minias. Pigiausias apgyvendinimo įstaigas galima rasti Puketo mieste.

Viešbučiai Pukete

Daugiau viešbučių ir kitų vietų apsistoti Pukete rasite čia: 

Puketo viešbučiai Booking.com

Puketo viešbučiai Agoda.com

Kaip nuvykti į Puketą?

Keltai į Puketą

Į Puketą plaukia keltai iš Ko Phi Phi salos, kur keltų maršrutai sujungia su Krabiu ir Ko Lanta.

Keltų tvarkaraščius rasti ir bilietus užsisakyti galite čia:

Keltai iš Ko Phi Phi į Puketą

Keltai iš Krabio į Ko Phi Phi

Autobusai į Puketą

Į Puketą reguliariai kursuoja autobusai iš Bankoko Pietinio (Sai Tai Mai) autobusų terminalo.

Autobusų tvarkaraščius rasti ir bilietus užsisakyti galite čia:

Autobusai iš Bankoko į Puketą

Powered by 12Go Asia system

Skrydžiai į Puketą

Puketo tarptautinis oro uostas (HKT) yra aptarnaujamas didelio skaičiaus vietinių ir tarptautinių skrydžių, tad yra pakankamai nesudėtinga surasti skrydį į Puketą priimtinomis sąlygomis. Skrydžių į Puketą pasiūlymus rasite pasinaudodami šia paieškos sistema: Geriausių skrydžių pasiūlymų paieška.

Skrydžių iš Bankoko į Puketą pasirinkimas yra labai platus, o patogiai vienoje vietoje vietinių skrydžių iš Bankoko į Puketą tvarkaraščius rasti ir bilietus užsisakyti galite rasti čia:

Skrydžiai iš Bankoko į Puketą

Iš Puketo oro uosto į viešbutį paprasčiausia keliauti taksi, o jei nenorite būti apgauti arba pervargti besiderėdami, užsisakykit pervežimą privačiu taksi iš Puketo oro uosto į savo viešbutį saloje internetu už normalią kainą ir vairuotojas jūsų jau lauks oro uoste su vardine lentele. Užsisakyti pervežimą galite čia: Privatus taksi iš Puketo oro uosto į viešbutį.

Kelionė į Puketą

Visus pasiūlymus kelionei iš Bankoko į Puketą pageidaujamą dieną rasite pasinaudoję žemiau esančia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Orai Pukete

Pukete išskiriami du sezonai - drėgnasis ir sausasis. Pukete orai paprastai geriausi būna nuo lapkričio iki kovo mėnesio. Nuo kovo iki gegužės temperatūra kyla, kadangi vėsinantis vėjas dingsta, o oro drėgnumas sparčiai kyla. Balandį dažniausiai prasideda musoniniai orai, kurie dažnai tęsiasi iki pat spalio. Lietingiausi mėnesiai paprastai yra rugsėjis ir spalis.

Detalesnę informaciją apie orus Pukete ir šios salos kasmėnesinius orų reitingus rasti bei pasirinkti, kada geriausias laikas kelionei į Puketą, galite čia: Orai Pukete.

Kelionių patarimai
Sekite mus
Susisiekime
We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.