Puketo paplūdimiai

Puketas yra didžiausia Tailando sala, kuri randasi Andamanų jūroje, esančioje Pietų Tailando vakarinėje pakrantėje. Puketas yra viena iš geriausių vietų paplūdimio atostogoms pasaulyje, nes čia rasite puikius balto smėlio paplūdimius su palmėmis, krištolo skaidrumo jūrą, vaizdingas mažas aplinkines salas, kurias galėsite aplankyti dienos turų metu, bei nepamirštamą vietos gyventojų svetingumą.

Puketą supa daugiau nei 30 puikių paplūdimių. Populiariausi salos paplūdimiai yra Patongas, Kata, Karonas ir Kamala. Šie paplūdimiai pietvakarių pakrantėje paprastai yra pilni žmonių, tačiau salos šiaurėje galite rasti daug ramių paplūdimių, siūlančių romantišką atmosferą.

Puketo paplūdimių žemėlapis

Pagrindiniai Puketo salos paplūdimiai.

Patongas

Patongo paplūdimys yra populiariausias paplūdimys Pukete. Čia galite rasti daugybę restoranų, alaus barų, go-go barų ir naktinių klubų, kurių dauguma yra vienoje gatvėje - Bangla Road. Patongo paplūdimys yra 3 km ilgio balto smėlio paplūdimys, kuris puikiai tinka plaukioti, mėgautis saule ir nardymu, vandens slidėmis, burlentėmis ir kitais vandens sportais.

Patongas

Patongo paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Patongo paplūdimyje.

Kata

Kata paplūdimys yra platus 2 km ilgio paplūdimys, švelniai besileidžiantis į Andamanų jūrą. Paplūdimys yra gyvybingas, o naktinis gyvenimas čia yra įdomus, bet ne toks triukšmingas kaip Patonge. Greta paplūdimio yra keletas gerų restoranų, parduotuvių, apžvalgos aikštelių ir įvairių įdomių užsiėmimų, tokių kaip pasiplaukiojimai vandens motociklais, bananais, vandens slidėmis, nardymas greta vietinių koralinių rifų ir kiti vandens sporto užsiėmimai.

Kata

Kata paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Kata paplūdimyje

Karonas

Karono paplūdimys yra vienas gražiausių ir trečiasis ilgiausias salos paplūdimys. Paplūdimys yra tylesnis ir labiau atsipalaidavęs nei netoliese esantis Patongas. Tai daro Karoną puikia vieta žmonėms, norintiems apsistoti ramesnėje atmosferoje, bet siekiantiems, jog naktinis gyvenimas, vietos apsipirkti ir įvairūs užsiėmimai būtų netoliese.

Karono paplūdimys

Karono paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Karono paplūdimyje.

Kamala

Kamala paplūdimys yra ilgas paplūdimys su ramia atmosfera, kuris yra šiek tiek į šiaurę nuo Patongo. Šiaurinė paplūdimio pusė didesnę laiko dalį yra rami, tačiau pietinė sezono metu gali būti pilna turistų. Paplūdimys puikiai tinka žmonėms, norintiems poilsiauti lengvai ir tingiai leisti dienas pakankamai ramiame paplūdimyje.

Kamala

Kamala paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Kamala paplūdimyje.

Bang Tao

6 km ilgio Bang Tao paplūdimys yra antras ilgiausias Puketo paplūdimys. Šis tropinis baltojo smėlio paplūdimys ir jį skalaujantis Andamanų jūros turkio spalvos vanduo puikiai tinka žmonėms, kurie ieško atsipalaidavimo ramioje užuovėjoje. Bang Tao paplūdimys yra rami vieta, kurioje pakankamai ribotas prekybos ir naktinių pramogų pasirinkimas.

Bang Tao

Bang Tao paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Bang Tao paplūdimyje.

Mai Khao

Mai Khao paplūdimys yra vienas iš natūraliausių ir tyliausių Puketo paplūdimių. Būdamas net 11 km ilgio, tai yra pats ilgiausias salos paplūdimys. Mai Khao paplūdimys yra toli nuo visko, todėl naktinių pramogų čia nerasite. Didelė dalis šio paplūdimio priklauso Sirinatho nacionaliniam parkui.

Mai Khao

Mai Khao paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Mai Khao paplūdimyje.

Rawai

Rawai paplūdimys yra geriausiai žinomas dėl savo palmėmis apsodinto smėlio ruožo. Iš paplūdimio atsiveria nuostabūs vaizdai į netoliese esančias salas, tačiau ši vieta nėra tinkama plaukioti. Greta Rawai paplūdimio daug valčių ir kitų laivų išmeta inkarus, nes tai kartu yra ir išvykimo uostas tiems, kurie nori aplankyti Koralų ir Račos salas.

Rawai paplūdimys

Rawai paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Rawai paplūdimyje.

Nai Harn

Nai Harn paplūdimys yra ramus puraus balto smėlio paplūdimys greta krištolo skaidrumo vandens. Paplūdimys dar nėra pernelyg išvystytas, todėl čia rasite tik keletą puikių vietinių restoranų ir mažai kitų užsiėmimų. Nai Harn paplūdimys yra gera vieta tiems, kurie ieško vienatvės.

Nai Harn

Nai Harn paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Nai Harn paplūdimyje.

Surinas

Surino paplūdimys yra gražus balto smėlio paplūdimys su švariu vandeniu. Jo nuostabus gamtos grožis užtikrina ramaus apsistojimo galimybę. Greta Surino paplūdimio užimtumo galimybės yra ribotos, tačiau tai yra gera vieta pabėgti ir atsipalaiduoti nuo didelių turistų minių.

Surino paplūdimys

Surino paplūdimyje įsikūrusius viešbučius rasite čia: Viešbučiai Surino paplūdimyje.

Jei vien mėgavimosi saule ir balto smėlio paplūdimiu nepakanka, pažinkite Puketą artimiau, kadangi ši didelė sala tikrai turi ką pasiūlyti savo svečiams. Daugiau informacijos apie Puketą ir tai, ką ten galima nuveikti be poilsio paplūdimyje, rasite čia: Puketas - kelionė į didžiausią Tailando salą.

Kuriame Puketo paplūdimyje apsistoti

Jei norite būti naktinio gyvenimo ir pramogų centre, turėtumėte apsistoti Patongo paplūdimyje arba Kata paplūdimyje. Ramesnę aplinką galima rasti Karono paplūdimyje ir Kamala paplūdimyje. Jei planuojate keliauti į daug ekskursijų po aplinkines salas, patogiausia būtų apsistoti Rawai paplūdimyje

Pasirinkite poilsį Bang Tao paplūdimyjeMai Khao paplūdimyjeNai Harn paplūdimyje arba Surino paplūdimyje ir aplenksite didžiausias šioje saloje atostogaujančių turistų minias.

Viešbučiai Pukete

Daugiau viešbučių ir kitų vietų apsistoti Pukete rasite čia: 

Puketo viešbučiai Booking.com

Puketo viešbučiai Agoda.com