Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai Tailande ir Pietryčių Azijoje

Užsisakyti transporto bilietus Tailande ir kitose Pietryčių Azijos valstybėse galite pasinaudodami mūsų partnerių paslaugomis. Kadangi patys dažnai keliaujam, nuolat naudojamės šios gerai žinomos kompanijos paslaugomis, todėl ją rekomenduojame ir savo skaitytojams.

Jei transporto bilietus savo kelionei užsisakysite per mūsų puslapį, galėsite pasinaudoti geriausiais partnerių pasiūlymais ir kartu prisidėsite prie mūsų puslapio palaikymo (tai Jums papildomai nekainuos nei cento!). Jei mūsų puslapis buvo Jums naudingas planuojant kelionę, užsisakykite transporto bilietus Tailande ir visoje Pietryčių Azijoje per nuorodas žemiau. Didelis ačiū! 

Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai

Bookaway yra labai naudingas įrankis planuojant keliones po Tailandą ir kitas Pietryčių Azijos valstybes. Bookaway vienoje vietoje siūlo įvairias transporto rūšis, galinčias padėti Jums iš taško A nukakti į tašką B. Pasinaudodami Bookaway galite palyginti kainas ir kelionės trukmę naudojantis įvairiu transportu, t.y. keliaujant traukiniu, keltais, autobusais ar privačiu transportu, ir vienoje vietoje užsisakyti visus transporto bilietus.

Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai Tailande ir Pietryčių Azijoje

Transporto bilietų užsakymas iš anksto ypatingai rekomenduojamas keliaujant sezono metu (Kalėdiniu, Kinų Naujų Metų ar Songkrano festivalio laikotarpiu), planuojant rinktis populiarų maršrutą (pvz. naktinį traukinį Bankokas - Čiangmajus) arba norint būti tikriems, jog gausite bilietą į konkretų reisą. Autobusų ir traukinių bilietai stotyje kainuoja pigiau, bet nedidelį Bookaway taikomą antkainį neretai yra verta sumokėti "dėl šventos ramybės".

Be to, visiems THAI.LT skaitytojams šiuo metu turime specialią dovaną - galite gauti 5% nuolaidą nuo transporto bilietų kainos Bookaway sistemoje, panaudodami kupono kodą THAILT5 užsakymo apmokėjimo metu. Nepraleiskite progos po Tailandą ir kitas Pietryčių Azijos šalis keliauti pigiau!

5% off on your Bookaway orders

Bookaway nuolat plečiasi ir pastoviai įtraukia naujas šalis, miestus ir maršrutus į savo sąrašą. Jei planuojate aplankyti keletą šalių Pietryčių Azijoje, naudodamiesi Bookaway galite išvengti registravimosi keletoje internetinių svetainių, kas tikrai sutaupys laiko ir nervų.

Populiarūs maršrutai

Tarp mūsų skaitytojų populiariausi šie maršrutai:

Daugiau pasiūlymų sausumos ir jūros transportui galite rasti pasinaudoję šia paieškos forma.

Tarptautiniai skrydžiai

Jei planuojate kelionę į Tailandą ir ieškote skrydžių, gerų pasiūlymų galite rasti pasinaudodami paieškos sistema Kiwi.com arba Trip.com. Rekomenduotina išbandyti abi paieškos sistemas ir palyginti jų siūlomas kainas, kadangi skirtingiems skrydžiams bet kuri iš jų gali pateikti geresnį pasiūlymą..

Skrydžių iš Lietuvos į Tailandą pasiūlymus galite rasti čia: 

Skrydžiai iš Vilniaus į Bankoką

International Flights

Vietiniai ir regioniniai skrydžiai

12go.asia yra naudingas puslapis, jei ieškote vietinių ir regioninių skrydžių Tailande ir Pietryčių Azijoje.

Skrydžių, traukinių, keltų, autobusų bilietai Tailande ir Pietryčių Azijoje

12go.asia taip pat siūlo ir kitų rūšių transportą.

Daugiau vietinių ir regioninių skrydžių bei kito transporto pasiūlymų rasite pasinaudoję šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system