Tailando transportas

Atvykimas į Tailandą

Tailandas yra sujungtas tarptautiniais skrydžiais su daugybe vietų visame pasaulyje. Bankoko Suvarnabhumi Oro Uostas yra didžiausias tarptautinis oro uostas šalyje, intensyviai naudojamas tolimuosius skrydžius ir pilno aptarnavimo skrydžius aptarnaujančių vežėjų. Puketo tarptautinis oro uostas yra kitas galimas pasirinkimas tolimajam skrydžiui, tačiau skrydžių į šį oro uostą įvairovė yra gerokai mažesnė.

Arriving in Thailand

Suvarnabhumi ir Puketo oro uostai, taip pat kaip ir tarptautinis Čiangmajaus oro uostas ir antrasis Bankoko oro uostas „Don Mueang" yra gerai sujungti su daugybe Azijos miestų. Jei į Tailandą atvyksite iš kitos Pietryčių Azijos valstybės, turėsite didelį pigių skrydžių bei atvykimo vietų pasirinkimą, kadangi pigių skrydžių oro linijos siūlo papildomus tarptautinius skrydžius ir į mažesnius tarptautinius Krabio, Hat Jajaus, Ko Samujo, Čiangrajaus, Surat Tanio, Patajos ir Udon Tanio oro uostus. Daugiau informacijos rasite mūsų skrydžių į Tailandą puslapyje.

Tailandas taip pat turi sausumos jungtis su kaimyninėmis šalimis - Laosu, Mianmaru, Kambodža ir Malaizija. Yra daugiau nei dvidešimt tarptautinių sausumos sienos kirtimo punktų, todėl atvykimas į Tailandą sausumos transportu yra patogus. Pasidomėkite kelionės į Tailandą sausuma galimybėmis, jei planuojate Tailando sieną į ar iš šalies kirsti žeme.

Kelionės po šalį

Transportas yra dalykas, dėl kurio Tailande tikrai nereikia nerimauti. Šalies viešojo transporto sistema siūlo gerą kainos ir kokybės santykį. Tailandas gerai aptarnaujamas vidaus susisiekimo skrydžiais. Autobusai yra pigūs ir patogūs, kursuojantys daugybe maršrutų įvairiose vietovėse. Geležinkelių tinklas jungia keturis šalies kampus ir yra pigus, vaizdingas, bet lėtas būdas keliauti po Tailandą. Mikroautobusai ir songtaew (pikapai su dviem sėdynių eilėmis) padeda pasiekti net tolimiausius kaimus. Pagrindines salas galima pasiekti keltais, o mažesnes salas galima pasiekti greitaeigiais kateriais arba mažesnėmis valtimis.

Daugiau informacijos rasite mūsų kelionių po Tailandą puslapyje.

Travelling around Thailand

Kelionės po miestus

Daugelyje didesnių Tailando miestų veikia kokia nors vietinė transporto sistema. Didžiuosiuose miestuose tai gali būti maršrutinių autobusų tinklas, tačiau dažniausiai tai yra tik songtaew tinklas su nustatytomis kainomis ir maršrutais, bet be griežto tvarkaraščio. Vietinė transporto sistema paprastai yra papildoma įvairiomis taksi paslaugomis, tokiomis kaip auto taksi, motociklų taksi ir tuk-tukai.

Daugiau informacijos rasite mūsų vietinio transporto Tailande puslapyje.

Local transport in Thailand

Atostogos Tailande

Ką dar reikia žinoti apie atostogas Tailande? Skaitykite čia: Atostogos Tailande – Kelionės į Tailandą.