Bankoko Suvarnabhumi tarptautinis oro uostas (BKK)

Suvarnabhumi oro uostas (BKK), taip pat žinomas kaip Bankoko oro uostas, yra 25 km nuo centrinio Bankoko. Suvarnabhumi oro uostas yra vienas iš dviejų tarptautinių oro uostų, aptarnaujančių Bankoką, kartu tai ir pagrindinis ne tik sostinės, bet ir viso Tailando tarptautinių kelionių centras. Be to, Suvarnabhumi oro uostas yra ir vienas iš didžiausių tarptautinių oro uostų visoje Pietryčių Azijoje.

Suvarnabhumi oro uostas (BKK)

Bankoko Suvarnabhumi tarptautiniame oro uoste yra 5 aukštai (yra dar 3 aukštai, tačiau jie nėra skirti keleiviams):

- Išvykimas yra ketvirtame aukšte

- Trečias aukštas yra skirtas parduotuvėms ir restoranams

- Atvykimas yra antrame aukšte

- Pirmame aukšte rasite automobilių stovėjimo aikštelę ir viešąjį transportą (autobusus ir taksi)

Airport Rail Link Suvarnabhumi Stotis yra B aukšte 

Suvarnabhumi Oro Uostas

Tarptautiniai skrydžiai į/iš Bankoko Suvarnabhumi tarptautinio oro uosto

Tailandas yra sujungtas tarptautiniais skrydžiais su daugybe vietų visame pasaulyje. Bankoko Suvarnabhumi oro uostas yra didžiausias tarptautinis oro uostas šalyje, intensyviai naudojamas tolimuosius skrydžius ir pilno aptarnavimo skrydžius aptarnaujančių vežėjų.

Arriving in Thailand

Suvarnabhumi oro uostas aptarnauja tarptautinius skrydžius į/iš šias šalis: Kinija, Malaizija, Singapūras, Laosas, Vietnamas, Mianmaras, Kambodža, Indonezija, Japonija, Pietų Korėja, Filipinai, Taivanas, Honkongas, Indija, Prancūzija, Vokietija, JK, Rusija, Australija, Nyderlandai, Austrija, Suomija, Italija, Norvegija, Danija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Izraelis, JAE, Kataras, Kuveitas, Omanas, Pakistanas, Iranas, Bahreinas, Brunėjus, Jordanija, Maldyvai, Bangladešas, Šri Lanka, Nepalas, Etiopija, Kazachstanas, Turkmėnistanas, Uzbekistanas, Egiptas, Reunionas, Butanas.

Skrydžių iš Vilniaus į Bankoko Suvarnabhumi oro uostą pasiūlymus galite rasti čia: Skrydžiai iš Vilniaus į Bankoką.

Vietiniai skrydžiai į/iš Bankoko Suvarnabhumi tarptautinio oro uosto

Tailando miestai, kuriuos galite pasiekti vietiniais skrydžiais į/iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto (BKK):

- Čiangmajus
- Čiangrajus
- Hatjajus
- Khon Kaenas
- Ko Samujis
- Krabis
- Lampangas
- Narathiwatas
- Puketas
- Sukotajus
- Surat Tanis
Tratas: Renkantis skrydžius iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK) į Trato oro uostą (TDX), kuriuos organizuoja Bangkok Airways 3 kartus per dieną, galima nuvykti į Trato oro uostą, o iš ten nesudėtingai mikroautobusu pasiekti keltų į Ko Čango salą prieplaukas.
- Ubon Ratčatanis
- Udon Tanis

Vietinius ir regioninius skrydžius į/iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto bei kitų šalies oro uostų galite rasti pasinaudoję šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Oro linijos, veikiančios Suvarnabhumi oro uoste

Bankoko Suvarnabhumi oro uostas yra pagrindinė šių Tailando oro linijų bazė - THAI internationalBangkok Airways, ir Thai Smile. THAI Airways ir Bangkok Airways yra didžiosios pilno aptarnavimo oro linijos, veikiančios vidinių skrydžių tinkle, o Thai Smile yra THAI Airways įsteigtos pigių skrydžių oro linijos.

Daug tarptautinių oro linijų skrenda į Tailandą, padarydamos jį itin lengvai pasiekiamu. Visos pasaulyje lyderiaujančios oro linijos, tokios kaip EmiratesQatar AirwaysSingapore AirlinesCathay PacificANAEtihad AirwaysTurkish AirlinesEVA AirQantas AirwaysLufthansaAir France ir daug kitų skraido į Bankoką, todėl visada turėsite platų skrydžių pasirinkimą.

Kurios iš šių oro linijų šiuo metu siūlo palankiausias sąlygas Jūsų pageidaujamam skrydžiui, ieškokite čia: Geriausi skrydžių pasiūlymai.

Oro linijos, veikiančios Suvarnabhumi oro uoste

Tailando viza Suvarnabhumi oro uoste

Jei turite Lietuvos pilietybę, nuo šiol galite apsilankyti Tailande pagal bevizio režimo tvarką arba iš anksto įsigyti Vienkartinę turistinę vizą / Daugkartinę turistinę vizą Tailando ambasadoje arba konsulate. Atvykę į oro uostą, tiesiog keliaukite į imigracijos pasų kontrolės postą, pateikite savo kelionės dokumentus, gaukite antspaudą ir galite iš karto patekti į šalį.

Pasų kontrolė Bankoko oro uoste

Valiutos keitimas Suvarnabhumi oro uoste

Keliaujant į Tailandą, būtina pasikeisti turimus grynuosius į vietinę valiutą (Tailando batus - THB), kadangi kitomis valiutomis atsiskaityti šalyje nėra galimybės. Bankų valiutos keityklų siūlomas valiutos keitimo kursas Suvarnabhumi oro uoste yra žymiai blogesnis nei kitur, todėl geriau jas praleisti, nebent jums skubiai reikalinga vietinė valiuta, pvz. Visa on Arrival mokesčio sumokėjimui.

Tačiau Bankoko Suvarnabhumi oro uoste yra nesudėtinga rasti valiutos keityklas, siūlančias tikrai gerą valiutos kursą. Kur jas rasti, skaitykite čia: Geriausias valiutos kursas Bankoko Suvarnabhumi oro uoste

Valiutos keitimas Suvarnabhumi oro uoste

Traukinys iš Suvarnabhumi oro uosto į Bankoko centrą

Suvarnabhumi oro uostas su Bankoko centru patogiai sujungtas geležinkelio linija, žinoma kaip Airport Rail Link. Jei vykstate iš arba į Suvarnabhumi oro uostą, kelionė Airport Rail Link neabejotinai yra pats pigiausias ir lengviausias būdas iš oro uosto pasiekti Bankoko centrą arba atvirkščiai. Traukiniai kursuoja kasdien nuo 6 valandos ryto iki vidurnakčio.

Daugiau informacijos apie tai, kur oro uoste rasti Airport Rail Link stotį ir kaip juo naudotis, skaitykite čia: Į Bankoko centrą iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK).

Airport Rail Link linija jungiasi su MRT Metro per Makkasan stotį ir BTS SkyTrain per Phaya Thai stotį. Šios jungtys padeda įvairias Bankoko vietas pasiekti labai patogiai.

Traukinys iš Suvarnabhumi oro uosto į Bankoko centrą

Autobusas iš Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

S1 autobusas yra tiesioginis maršrutas, jungiantis Bankoko Suvarnabhumi oro uostą (BKK) su istoriniu miesto centru. Kelionė S1 autobusu yra pigiausias tiesioginis būdas pasiekti populiarų Bankoko turistinį rajoną Khao San Road iš Suvarnabhumi oro uosto, kadangi tekainuoja 60 THB žmogui.

Daugiau informacijos apie šį maršrutą čia: S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road.

Autobusas į/iš Don Muang oro uostą (DMK)

Bankoke yra du tarptautiniai oro uostai - vienas iš jų yra Don Muang oro uostas (DMK). Tarp jų keliauti galima keletu būdų, bet pigiausias būdas yra pasinaudoti nemokamu autobusu.

Kur rasti šį autobusą, skaitykite čia: Nemokamas autobusas tarp Suvarnabhumi (BKK) ir Don Mueang (DMK) oro uostų Bankoke.

Nemokamas autobusas tarp Suvarnabhumi (BKK) ir Don Mueang (DMK) oro uostų Bankoke

Iš Suvarnabhumi oro uosto į Ekkamai autobusų stotį

Airport Rail Link & BTS SkyTrain

Geriausias būdas nukeliauti į Ekkamai autobusų stotį yra kelionė Airport Rail Link traukiniu iš Suvarnabhumi oro uosto į Phaya Thai stotį (30 minučių, 45 THB) ir tada persėdant į BTS SkyTrain iš Phaya Thai stoties vykti į Ekkamai stotį (16 minučių, 44 THB), kuri yra visai šalia autobusų stoties.

Airport Rail Link & MRT & BTS SkyTrain

  1. Keliaukite Airport Rail Link iš Suvarnabhumi oro uosto iki Makkasan stoties (22 minučių, 35 THB).
  2. Persėskite į MRT Phetchaburi stotyje (kaip tą padaryti, rasite čia:  Iš Airport Rail Link Makkasan stoties į MRT Phetchaburi stotį) ir tada keliaukite MRT Metro iki Sukhumvit stoties (2 minutės, 16 THB).
  3. Tada persėskite iš MRT į BTS ir keliaukite BTS SkyTrain iš Asok stoties iki Ekkamai stoties (5 minutės, 26 THB). Ekkamai autobusų stotis įsikūrusi tik apie 50 m nuo BTS stoties.

Šis kelias būtų pats tiesiausias, tačiau jo rinktis nerekomenduotume turintiems didelį bagažą, nes teks persėsti keletą kartų, o situacija šiose centrinėje dalyje esančiose stotyse gali būti chaotiška, ypač piko metu.

BTS SkyTrain, Asok stotis

Mikroautobusai & BTS

Iš Suvarnabhumi oro uosto Atvykimo galite nusileisti į pirmą aukštą ir laukti mikroautobuso prie 1 arba 8 išėjimo. Mikroautobusas Nr. 552 Suvarnabhumi oro uostas - On Nut (45 minutės, 20 THB) jus nuveš iki BTS SkyTrain On Nut stoties. Tada keliaukite BTS SkyTrain iki Ekkamai stoties (4 minutės, 23 THB).

Jei mikroautobusas bus pilnas keleivių, prie Atvykimo pirmame aukšte jis neužsuks. Todėl šio varianto nerekomenduotume, nors tai ir pats pigiausias būdas patekti į Ekkamai autobusų stotį iš Bankoko oro uosto. Toks kelionės būdas gali būti daugiausiai laiko reikalaujantis variantas, kadangi gali tekti visų pirma nemokamu autobusu nuvykti iki oro uosto viešojo transporto centro ir tik tada iš ten važiuoti mikroautobusu Nr. 552.

Taksi

Taksi gali būti greičiausias, bet kartu ir brangiausias kelionės būdas. Taksi iš Suvarnabhumi oro uosto į Ekkamai autobusų stotį turėtų kainuoti apie 350-450 THB. Tik nepamirškite priminti vairuotojui įsijungti taksometrą.

Autobusai iš Suvarnabhumi oro uosto į kurortus

Bankoko Suvarnabhumi oro uoste rasite tiesioginius autobusų maršrutus į arčiausiai Bankoko esančius paplūdimio kurortus, tokius kaip PatajaHua Hinas ir Ko Čangas. Šie tiesioginiai autobusų maršrutai yra itin patogūs, jei keleto dienų praleidimas Bankoke nėra įtrauktas į jūsų kelionės planą. 

Autobusai į Patają

Pataja yra tik už apytiksliai 120 kilometrų nuo Bankoko Suvarnabhumi oro uosto (BKK), kas šį kurortą daro nesunkiai pasiekiamu iš bet kurios pasaulio vietos. Iš Suvarnabhumi oro uosto į Patają nuolat kursuoja autobusai, todėl šį Tailando pajūrio miestą galite pasiekti tiesiai iš oro uosto ir nesinaudodami taksi. Šio tarp oro uosto ir vieno žymiausių Tailando kurortų kursuojančio autobuso bilietus galite užsisakyti internetu čia: Autobusas iš BKK oro uosto į Patają.

Jei atvykstate į Suvarnabhumi oro uostą ir iš ten norite keliauti tiesiai į Patają pačiu patogiausiu būdu, taksi užsakymas internetu iš anksto yra geras pasirinkimas, kadangi taip jums nereiks niekuo rūpintis - vairuotojas jus pasitiks oro uoste. Užsisakykite pervežimą taksi iš Bankoko Suvarnabhumi BKK oro uosto į Patają ir galėsite mėgautis kelione nuo durų iki durų moderniame automobilyje su oro kondicionieriumi.

Autobusai į Hua Hiną

Hua Hinas yra tik už apytiksliai 200 km į pietus nuo Bankoko ir gali būti nesudėtingai iš ten pasiekiamas. Autobusai į Hua Hiną tiesiogiai vyksta ir iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto, iš kurio išvyksta kas 2 valandas. Bilietus į šį autobusą galite užsisakyti čia: Autobusas iš BKK oro uosto į Hua Hiną.

Autobusai į Ko Čangą

Reguliarūs autobusų maršrutai kursuoja iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Ko Čango keltų prieplauką žemyninėje dalyje, Laem Ngop. Keltai į Ko Čangą iš Laem Ngop prieplaukos kursuoja kasdien, nuo 6 ryto iki 7:30 vakaro. Kombinuotą bilietą kelionei iš Bankoko oro uosto į Ko Čangą galite įsigyti čia: Autobusas iš BKK oro uosto į Ko Čangą.

Tvarkaraščiai ir bilietai

Autobusų ir kito transporto iš Suvarnabhumi oro uosto į kurortus tvarkaraščius rasti bei bilietus iš anksto internetu užsisakyti galite pasinaudoję šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Kur apsistoti prie Suvarnabhumi oro uosto

Jei į Suvarnabhumi oro uostą atvyksite vėlai naktį arba skrydis iš jo laukia labai anksti ryte, paprasčiausia būtų tiesiog pernakvoti šalia jo. Pačiame Suvarnabhumi oro uoste galite rasti 4 žvaigždučių viešbutį, o taip pat kelet1 kapsulinių viešbučių, tokių kaip Avagard Capsule Hotel ar Boxtel @ Suvarnabhumi Airport.

Avagard Capsule Hotel

Daugiau vietų kur apsistoti prie oro rasite čia: Viešbučiai šalia Suvarnabhumi oro uosto.

Geriausia vieta pigiai pavalgyti Suvarnabhumi oro uoste

Jei keliaujate taupiai ir norite Bankoko Suvarnabhumi oro uoste paragauti Tailando virtuvės patiekalų, valgykla („Food court“) gali būti geriausias pasirinkimas jums ir jūsų piniginei. Bankoko Suvarnabhumi oro uosto valgykla vadinasi “Magic Food Point”, joje rasite daugybę tradicinių Tailando virtuvės patiekalų, tokių kaip Tom Yum, Pad Thai, žaliasis karis, kepti ryžiai su krevetėmis, salotos, makaronai, kokteiliai, o taip pat ir kinų bei vietnamiečių virtuvės patiekalų. Užsisakyti čia nesudėtinga, nes meniu pateikiami ir anglų kalba.

Geriausia vieta pigiai pavalgyti Bankoko Suvarnabhumi oro uoste

Bankoko Suvarnabhumi oro uosto valgykloje už 35-50 THB galite įsigyti neblogą pagrindinį patiekalą, tad čia tikrai gera galimybė išbandyti daugiau Tailando virtuvės patiekalų prieš išvykstant iš Bankoko.