Bankoko Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK)

Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK) – antrasis Bankoko oro uostas, kuris yra aktyviai naudojamas biudžetinių oro linijų, siūlančių skrydžius į įvairius Tailando regionus bei kitas Pietryčių Azijos valstybes. Don Muang oro uostas nuo Bankoko centro nutolęs tik apie 20 km, o iš jo keliauti galima keliauti po Tailandą itin patogiai ir nebrangiai.

Bankoko Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK)

Tarptautiniai skrydžiai į/iš Don Muang oro uosto

Tailandas ir jo sostinė sulaukia daugybės tarptautinių skrydžių iš įvairių pasaulio vietų. Don Muang oro uostas yra antras didžiausias šalies oro uostas, į kurį skrydžius iš Azijos valstybių siūlo žemų kainų oro linijos.

Don Muang oro uostas sulaukia tarptautinių skrydžių iš šių šalių:

- Kinijos
- Malaizijos
- Indonezijos
- Kambodžos
- Japonijos
- Singapūro
- Mianmaro
- Laoso
- Vietnamo
- Honkongo
- Taivano
- Indijos
- Maldyvų

Skrydžių pasiūlymus kelionei į Tailandą galite rasti pasinaudodami skrydžių paieškos sistemomis Trip.com arba Kiwi.com. Rekomenduotina išbandyti abi sistemas, kadangi skirtingiems skrydžiams geresnius pasiūlymus gali pateikti bet kuri iš šių paieškos sistemų.

Vietiniai skrydžiai į/iš Don Muang oro uosto

Iš Bankoko Don Muang oro uosto vietiniai skrydžiai yra siūlomi į šiuos Tailando miestus:

- Buriramas
- Čiangmajus
- Čiangrajus
- Čumponas
- Hatjajus
- Khon Kaenas
- Krabis
- Lampangas
- Loei
- Mae Sotas
- Nakhon Panomas
- Nakhon Si Tamaratas
- Nanas
- Narativatas
- Pitsanulokas
- Phrae
- Puketas
- Ranongas
- Roi Etas
- Sakon Nakhonas
- Surat Tanis
- Trangas
- Ubon Ratčatanis
- Udon Tanis

Oro linijos Don Muang oro uoste

Bankoko Don Muang oro uostas yra pagrindinė bazė šioms Tailando oro linijoms - Thai AirAsiaThai Lionair ir Nok Air.

Bankoko Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK)

Bilietai

Skrydžių pasiūlymus populiariausiems tarptautiniams maršrutams iš Don Muang oro uosto galima rasti čia:

Skrydžių pasiūlymus populiariausiems vietiniams maršrutams iš Don Muang oro uosto galima rasti čia:

Bilietus skrydžiams kitais maršrutais galima rasti pasinaudojus šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system
 

Valiutos keitimas Don Muang oro uoste

Jei į Tailandą atvykstate per Don Muang oro uostą ir jums reikalinga vietinė valiuta (Tailando batai), čia galite ja apsirūpinti išsiimdami grynųjų iš bankomato arba pasikeisdami atsivežtą valiutą. Tačiau nei vienas iš šių variantų nėra ekonomiškas Don Muang oro uoste. Už kiekvieną išsigryninimą bankomate reikia mokėti papildomą 220 THB išėmimo mokestį, todėl toks grynųjų gavimo būdas yra pernelyg brangus. Tuo tarpu visos valiutos keityklos Don Muang oro uoste siūlo vienodai blogą valiutos keitimo kursą.

Jei kelionei į miestą jums reikia grynųjų, išsikeiskite oro uoste tik nedidelę sumą, kadangi Bankoko centre galite valiutą išsikeisti gerokai palankesniu kursu. Kur rasti gerą valiutos keitimo kursą siūlančias keitykas Bankoke, skaitykite čia: Super Rich Thailand – Geriausios valiutos keityklos Bankoke.

Currency Exchange at Bangkok Don Mueang International Airport (DMK)

Tailando SIM kortelė Don Muang oro uoste

Don Muang oro uoste galima rasti visų pagrindinių Tailando mobilaus ryšio tiekėjų kioskus. Jei norite sutaupyti, galite užsisakyti Tailando SIM kortelę internetu ir pasiimti atvykus į Don Muang oro uostą. Taip galima ženkliai sutaupyti. Mobilaus ryšio kortelės pasiūlymą rasite čia: [IŠPARDAVIMAS] 4G SIM kortelė Tailandui (paėmimas DMK oro uoste).

Autobusai iš Don Muang oro uosto į Bankoko centrą

Kelionė iš Don Muang oro uosto į Bankoką autobusu yra geras pasirinkimas, kadangi toks kelionės būdas yra labai patogus ir nebrangus. Kelionė paprastai trunka nuo 30 minučių iki valandos, priklausomai nuo eismo sąlygų.

Don Muang oro uoste prasideda keturi skirtingi oro uosto autobusų maršrutai – A1, A2, A3 ir A4. Plačiau apie juos skaitykite čia: Oro uosto autobusai į ir iš Bankoko Don Mueang oro uosto.

Bankoko Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK)

Taksi iš Don Muang oro uosto į Bankoko centrą

Jei naudojimasis viešuoju transportu atrodo pernelyg sudėtingas, užsisakykite privatų taksi internetu ir vairuotojas jūsų lauks oro uoste. Tai neabejotinai patogiausias būdas kelionei iš oro uosto į Bankoko centrą. Taksi iš Don Muang oro uosto į Bankoko centrą galite užsisakyti čia: Privatus taksi iš Don Muang oro uosto (DMK) į Bankoką.

Autobusas į/iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK)

Bankoke yra du tarptautiniai oro uostai - Suvarnabhumi Oro Uostas (BKK) ir Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK). Tarp jų keliauti galima keletu būdų, bet pigiausias būdas yra pasinaudoti nemokamu autobusu. Kur jį rasti ir kaip juo naudotis, skaitykite čia: Nemokamas autobusas tarp Bankoko oro uostų Suvarnabhumi (BKK) ir Don Mueang (DMK).

Bankoko Don Muang tarptautinis oro uostas (DMK)

Kur apsistoti šalia Don Muang oro uosto

Jei į Don Muang oro uostą atvykstate vėlai vakare arba iš šio oro uosto išskrendate anksti ryte, patogiausia būtų apsistoti netoliese oro uosto. Vienas geriausių pasirinkimų yra šis viešbutis: Don Muang Hotel.

Hotel near Don Mueang Airport

Daugiau vietų, kur apsistoti netoli nuo oro uosto galite rasti čia: Viešbučiai šalia Don Muang oro uosto.

Arba galite apsistoti viename iš Bankoko rajonų, į kuriuos iš oro uosto kursuoja tiesioginiai autobusai. Mūsų patarimus, kur apsistoti Bankoke, galite rasti čia: Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Travel Offer 2020