Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Jei ieškote viešbučių Bankoke ir svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, šie mūsų patarimai padės jums geriau susipažinti su populiariausiais Bankoko rajonais ir nuspręsti, kurioje Tailando sostinės vietoje būtų patogiausia apsistoti jūsų kelionės metu.

1. Sukhumvit rajonas

Sukhumvit yra rajonas, kurį visada rekomenduojame Bankoke besilankantiems pirmąjį kartą. Sukhumvit yra žinomas kaip miesto centras bei centrinis verslo rajonas (Central Business District - CBD), kuriame į dangų stiebiasi daugybė verslo centrų, prekybos kompleksų, įvairiausių restoranų bei naktinių pramogų, o viešbučių pasirinkimas čia platus patiems įvairiausiams kelionių biudžetams.

Sukhumvit rajonas

Artimos lankytinos vietos

Terminal 21 prekybos centras su Geriausia vieta pigiai pavalgyti Bankoke, Emporium Mall, EmQuartier, Benjakitti parkas, Benjasiri parkas, Nana Plaza (Sukhumvit 4), Soi Cowboy (tarp Sukhumvit 21 ir 23 gatvių), Soi Arab (Sukhumvit 21), Khlong Toei turgus

Transportas

Bankoko Sukhumvit rajonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, kadangi viena iš BTS SkyTrain linijų eina išilgai Sukhumvit kelio. Populiariausios BTS stotys, greta kurių mėgsta apsistoti turistai, yra Nana, Asok, Phrom Phong, Thong Lo, Ekkamai, Phra Khanong. Asok yra pati patogiausia stotis, kadangi ji įsikūrusi pačiame Sukhumvit rajono centre bei jungiasi su MRT Metro Sukhumvit stotimi, dėl ko kelionės po miestą tampa gerokai paprastesnės.

Minusas

Kadangi tai yra pats Bankoko centras, eismo sąlygos Sukhumvit rajone gali būti sudėtingos, todėl 15 minučių trukmės pasivažinėjimas taksi gali lengvai tapti visos valandos ilgio kelione. Reiktų rinktis viešąjį transportą, t.y. BTS, MRT ar netgi Airport Rail Link, jei nenorite laiko švaistyti eismo kamščiuose. Žinoma, piko valandomis kelionė pilnais žmonių traukiniais nebus itin patogi.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai: 

2. Silom & Sathorn rajonas

Silom kartu su Sathorn yra dar vienas Bankoko finansų ir verslo centras, kuriame įsikūrę įvairios įstaigos, bankai, audito bei teisės įmonės. Rajonas susideda iš Silom, Sathorn, Surawong, ir Narathiwas-Ratchanakarin kelių. Šis rajonas skiriasi nuo Sukhumvit, kadangi Silom rajone rasite dideles žaliasias erdves Lumpini parke, kur galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti grynesniu oru. Dauguma viešbučių Silom rajone yra aukštesnės klasės, įrengti dangoraižiuose su madingais barais ant stogo, ir siūlantys turistams aukščiausios kokybės paslaugas. Silom rajone gausu puikių kavinių, prabangių restoranų ir naktinių pramogų. Šis rajonas yra puiki vieta apsistoti visiems, kurie nori Bankoke gerai praleisti laiką.

Silom & Sathorn rajonas

Artimos lankytinos vietos

Bankoko muziejus, Neilson-Hayes biblioteka, Sri Mariamman induistų šventykla, Wat Hua Lamphong, Wat Maha Phruettharam, Wat Yan Nawa, Karaliaus Rama VI Statula, Patpongas, Patpongo naktinis turgus, Silom Complex prekybos centras, barai ant stogo, Lumpini parkas

Transportas

Silom ir Sathorn rajonas nesunkiai pasiekiamas BTS SkyTrain. Pagrindinė stotis šiame rajone yra Sala Daeng, kuri yra toje pačioje BTS linijoje, kaip ir Bankoko prekybos centrų rajonas Siam Square ir Saphan Taksin stotis (kelionėms upe su Chao Phraya Express Boat). MRT Metro Silom stotį taip pat rasite šiame rajone, todėl traukiniu iš Silom rajono be jokių persėdimų greitai pasieksite Kinų kvartalą ar Sukhumvit rajoną.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

3. Siam rajonas

Jei ieškote madingo rajono apsistoti Bankoke, Siam rajonas yra ta vieta, kur turėtumėte pradėti savo viešbučio paiešką. Siam yra žinomiausias Tailando sostinės prekybos ir pramogų rajonas, kuris lengvai pasiekiamas iš skirtingų Bankoko vietų. Čia rasite ne tik pačius populiariausius prekybos centrus, bet ir po rajoną išsibarsčiusius restoranus, mados butikus ir praštmatnias kavines. Siam rajonas yra gyvybinga vieta, kurią ypatingai mėgsta turtingesnis jaunimas, užsukantis čia apsipirkti prabangiose parduotuvėse ar tiesiog praleisti laiką besibastant po prekybos centrus.

Siam rajonas

Siam rajonas susideda iš 3 dalių:

1. Siam Square: prekybos rojus kiekvienam

2. Ratchaprasong: aukštesnio lygio prekybos rajonas, su CentralWorld ir daugeliu kitų prabangių prekybos centrų, tokių kaip Gaysorn

3. Ploen Chit: Šioje dalyje taip pat galima rasti parduotuvių ir biurų, bet labiausiai ši vieta žinoma dėl čia įsiikūrusių užsienio šalių ambasadų

Artimos lankytinos vietos

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC), MBK Center, Erawan šventykla, Jim Thompson namas, Siam Center, Siam Discovery ir Siam Paragon, SEA LIFE Bangkok Ocean World, CentralWorld, Madame Tussauds vaško figūrų muziejus, Wat Pathum Wanaram

Transportas

Siam rajonas lengvai pasiekiamas BTS SkyTrain, kadangi būtent Siam stotis yra ta vieta, kurioje susikerta BTS Silom ir Sukhumvit linijos. Netoliese taip pat yra Sapan Hua Chang prieplauka, kurioje sėdus į maršrutinę kanalo valtį galėsite greitai ir pigiai nukeliauti iki Bankoko senamiesčio.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

4. Riverside rajonas

Riverside rajonas driekiasi palei Čao Praja upę Bankoke ir apima Charoen Krung, Charoennakorn ir Rama III kelius. Riverside yra ganėtinai ramus rajonas, su pro jo viešbučių langus atsiveriančiais įspūdingais upės vaizdais, kuris pastaruoju metu sparčiai populiarėja tarp turistų, kadangi yra visiškai netoliese nuo svarbiausių Bankoko kultūrinių-istorinių lankytinų vietų, kurias tiesiog privalo pamatyti kiekvienas, pirmą kartą besilankantis Tailando sostinėje. Abiejuose upės krantuose įsikūrę keletas prabangių viešbučių, kurių dauguma siūlo nemokamami pasinaudoti savo laivais, nuplukdydami iki artimiausios BTS SkyTrain stoties, iš kurios patogu susisiekti su kitais miesto rajonais.

Riverside rajonas

Artimos lankytinos vietos

Wat Pho (Gulinčio Budos šventykla), Wat Phra Kaew (Smaragdinio Budos šventykla), Grand Palace (Didieji rūmai), Wat Arun (Aušros šventykla), Asiatique the Riverfront, Karališkųjų baržų muziejus, Phra Sumen Fortas, Santa Cruz bažnyčia, Holy Rosary bažnyčia, Bang Khun Phrom rūmai, Wat Kalayanamit, Pak Khlong Talat (gelių turgus), Kruizai Čao Praja upe

Transportas

Keliauti po Riverside rajoną patogu maršrutiniais laivais, plukdančiais upe (Chao Phraya Express Boat). Kitus Bankoko rajonus pasiekti taip pat nėra problemų, kadangi galite tiesiog maršrutiniu laivu nuplaukti į centrinę prieplauką (Sathorn prieplauka) ir persėsti į BTS SkyTrain greta esančioje Saphan Taksin BTS stotyje bei iš ten tęsti kelionę gilyn į miestą.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

5. Khao San Road rajonas

Khao San Road rajonas yra pats populiariausias Bankoko rajonas tarp backpacker'ių. Jei ieškote vietos, kur pašėlti, tai vieta kaip tik jums! Khao San Road rajonas randasi visiškai netoli senamiesčio, kur rasite daugybę žinomų šventyklų, Didžiuosius rūmus ir kitas lankytinas Bankoko vietas. Khao San Road taip pat geriausia vieta pavakarojimui, kadangi čia įsikūrę dešimtys restoranų ir barų, o taip pat tatuiruočių bei masažo salonai.

Khao San Road yra pats pigiausias Bankoko rajonas apsistoti, kadangi čia didžiausia įvairių ekonominių apgyvendinimo įstaigų pasiūla. Tačiau pati gatvė yra labai triukšminga ir pilna per naktį švenčiančių turistų, tad gerai išsimiegoti gali būti sudėtinga. Šalia yra tokios gatvės, kaip Soi Rambuttri, Sam Sen Road, kur galima rasti neblogų vietų apsistoti, taip būnant netoliese pramogų, bet išvengiant triukšmo ir chaoso.

Khao San Road rajonas

Artimos lankytinos vietos

Demokratijos paminklas, Phra Sumen Fortas, Santichaiprakarn Parkas, Wat Bowonniwet, Wat Chana Songkhram, Nacionalinė Galerija

Transportas

Khao San Road rajonas yra lengvai pasiekiamas iš abiejų Bankoko oro uostų, kadangi iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK) galima atvykti tiesioginiu autobusu S1, o iš Don Mueang oro uosto (DMK) tiesioginiu autobusu A4. Iki pagrindinių istorinių lankytinų vietų nesudėtinga nueiti pėsčiomis. Khao San Road rajonas yra netoli nuo Čao Praja upės, tad iki kai kurių lankytinų vietų galima tiesiog nuplaukti upe kursuojančiu maršrutiniu laivu. Svarbiausios prieplaukos yra Tha Chang (vykstant į Didžiuosius rūmus), Tha Tien (vykstant į Wat Pho) ir Rachawongse (vykstant į Kinų kvartalą). Visi maršrutiniai laivai plaukia į Sathorn prieplauką, greta kurios yra BTS SkyTrain stotis. Su aplinkui rajoną besisukiojančiais taksi ir tuk-tuk'ų vairuotojais reiktų būti atsargiems, nes paprastai jie veža už gerokai išpūstą nustatytą kainą ir greičiausiai nepraleis progos iš jūsų nulupti gerokai daugiau nei tokia kelionė yra iš tikrųjų verta.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

6. Suvarnabhumi oro uosto rajonas

Suvarnabhumi oro uosto rajonas yra tinkamas tiems, kurie laukia jungiamojo skrydžio arba išskrenda anksti ryte. Viešbučiai Suvarnabhumi oro uoste yra labai patogūs, bet tikrai ne pigūs. Viešbučius už prieinamesnę kainą galima rasti šalia esančime Lat Krabang rajone, o dauguma tų viešbučių siūlo ir pervežimo tarp oro uosto ir viešbučio paslaugas.

Suvarnabhumi oro uosto rajonas

Artimos lankytinos vietos

The Paseo Mall, Mega Bangna Mall, The Mall Bangkai, Wat Lan Boon, Suvarnabhumi Outdoor Market, Talad Rot Fai Srinakarin

Transportas

Taksi yra pats patogiausias būdas pasiekti įvairias Bankoko vietas, jei apsistojate Suvarnabhumi oro uosto rajone. Taksi į/iš oro uosto turėtų kainuoti mažiau nei 100 THB. Airport Rail Link traukinys yra kita naudinga transporto priemonė, kadangi Lat Krabang stotis nuo oro uosto nutolusi tik per vieną sustojimą. Centrinį Bankoką nesudėtngai pasiekti galima tuo pačiu Airport Rail Link, kuris yra pigiausias ir greičiausias būdas nukeliauti iki miesto iš Suvarnabhumi oro uosto.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

7. Pratunam rajonas

Pratunam rajonas yra komercinė Bankoko dalis, kuri yra labai populiari tarp prekybininkų ir užsieniečių. Pratunam rajonas randasi miesto širdyje, prie Petchburi Road ir Ratchaprarop Road sankryžos, o jam priskiriamos ir Pergalės paminklo (Victory Monument), Ratchathewi ir Makkasan apylinkės. Pratunam rajonas pasižymi tuo, kad čia gausu prekybos centrų bei viešbučių už prieinamą kainą.

Pratunam rajonas

Artimos lankytinos vietos

Baiyoke Tower II, Bankoko lėlių muziejus, Phaya Thai rūmai, Suan Pakkad rūmai, Tailando darbo muziejus, Pergalės paminklas, Pratunam turgus, Talad Neon naktinis turgus, Platinum Fashion Mall, Indra Square, Krungthong Plaza

Transportas

Pratunam rajonas pasiekiamas BTS SkyTrain, kadangi šiame rajone yra Ratchathewi, Phaya Thai ir Victory Mounment BTS stotys. Phaya Thai BTS stotis jungiasi su to paties pavadinimo Airport Rail Link stotimi, todėl pasiekti Airport Rail Link Ratchaprarop stotį (arčiausiai prie Pratunam turgaus esanti stotis) nesudėtinga iš įvairių Bankoko vietų. Pratunam prieplaukoje galite sėsti į maršrutinę kanalo valtį ir greitai nukeliauti iki Bankoko senamiesčio. Pratunam rajonas nesunkiai pasiekiamas ir iš Don Mueang oro uosto (DMK), kadangi čia kursuoja A3 maršruto autobusai. Geriausias būdas pasiekti Pratunam rajoną iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK) be abejonių yra Airport Rail Link.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

8. Kinų kvartalas

Kinų kvartalas, žinomas kaip Yaowarat, yra vienas iš seniausių ir unikaliausių Bankoko rajonų. Kinų kvartalo gatvės yra pilnos spalvingų pastatų ir papuošimų, tad multikultūrinė atosfera tiesiog tvyro ore. Kinų kvartalas yra gera vieta apsistoti dievinantiems vietinį maistą arba plaunuojantiems aplankyti svarbiausias Bankoko lankytinas vietas. Čia gausu įvairaus tipo apgyvendinimo įstaigų, o ir kainos pernelyg nesikandžioja.

Kinų kvartalas

Artimos lankytinos vietos

Wat Traimit (Auksinio Budos šventykla), Kinų paveldo centras, Yaowarat kelias, Sampheng turgus, Guan Yin šventykla, Hua Lamphong geležinkelio stotis

Transportas

Atkeliauti į Kinų kvartalą nesunkiai galima viešuoju transportu. Galite važiuoti MRT Metro iš bet kurios miesto dalies iki Hua Lamphong MRT stoties, kuri yra visai netoli Kinų kvartalo. Kelionė maršrutiniais laivais (Chao Phraya Express Boat) yra taip pat patogus būdas pasiekti Kinų kvartalą, kadangi į laivą galima sėsti Sathorn prieplaukoje (šalia Saphan Taksin BTS stoties) ir išlipti Rachawongse prieplaukoje.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

9. Čatučako rajonas

Čatučako rajonas yra gera vieta apsistoti, jei jums reikia būti netoli Don Mueang oro uosto ar Mochit autobusų stoties. Rajonas yra gan toli nuo populiariausių prekybos centrų ir turistų lankomų vietų, o vienintelė gerai žinoma šio rajono vieta yra Čatučako savaitgalio turgus. Tačiau tiek MRT, tiek ir BTS linijos kerta šį rajoną, kad susisiekimas su kitais miesto rajonais yra tikrai geras. Netoliese esanti Soi Ari yra tarp vietinių populiari vieta, kur galima daug gerų vietų nebrangiai pavalgyti. Viešbučiai čia taip pat šiek tiek pigesni nei kituose rajonuose.

Čatučako rajonas

Artimos lankytinos vietos

Čatučako savaitgalio turgus, Vaikų atradimų muziejus, JJ Mall, Queen Sirikit Parkas, Tailando geležinkelių muziejus, Wachirabenchatat Parkas, Or Tor Kor turgus, Ratchayothin naktinis turgus, Elephant Tower, Central Plaza Lat Phrao, Union Mall

Transportas

Iš Don Mueang oro uosto į Čatučako rajoną kursuoja tiesioginiai autobusai A1 ir A2. Tuo tarpu, naudojantis BTS SkyTrain ir MRT Metro, galima labai patogiai keliauti tiek po rajoną, tiek į kitas miesto dalis. Pagrindinės BTS stotys Čatučako rajone yra Sanam Pao, Ari ir Saphan Khwai, prieš pasiekiant galutinę stotį Mo Chit, kurioje galima persėsti į metro Chatuchak Park stotyje.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

10. Ratchadaphisek rajonas

Jei esate naujos kartos žmogus, kuriam patinka aktyvus gyvenimas dideliuose miestuose, Ratchadapisek rajonas yra Bankoko vieta, kurioje apsistoti jums gali patikti. Ratchadaphisek rajonas, žinomas kaip Ratchada, yra komercinis ir gyvenamasis rajonas miesto centre, kuris pastaruoju metu tampa itin madingas. Šis rajonas populiarus tarp kinų ir japonų turistų, tačiau vakariečiai gerokai dažniau renkasi Sukhumvit rajoną. Ratchada rasite ne tik daug prabangių prekybos centrų, prašmatnių kavinių, naktinių klubų ir didžiulius masažo salonų kompleksus, bet ir visą eilę unikalių ir stilingų viešbučių bei apartamentų apsistoti, kurių siūlomas kainos/kokybės santykis vienas patrauklesnių mieste.

Ratchadaphisek rajonas

Artimos lankytinos vietos

Talad Rot Fai Ratchada, Siam Niramit, Tailando kultūros centras, Fortune Town, The Esplanade Mall, Royal City Avenue (RCA)

Transportas

Ratchadaphisek rajonas yra patogus kelionėms MRT Metro, kurio linija tęsiasi išilgai pagrindinio rajono kelio. Vykstant metro patogu pasiekti Čatučako savaitgalio turgų arba Central Latprao prekybos centrą, o toliau keliauti galima persėdant į BTS SkyTrain arba Airport Rail Link. Pagrindinės MRT stotys Ratchada rajone yra Phetchaburi, Phra Ram 9, Thailand Cultural Centre, Huai Khwang, Sutthisan ir Ratchadaphisek. Naudotis Taksi šiam rajone taip pat patogu.

Viešbučiai

Ekonominės klasės viešbučiai:

Vidutinės klasės viešbučiai:

Prabangūs viešbučiai:

Patarimai

Jei norite pilno paketo įspūdžių iš savo viešnagės Bankoke, užsisakykite viešbutį su baseinu ant stogo.

Jau turėdami kelionės planą, bet nežinodami, kuriame Bankoko rajone būtų patogiausia apsistoti būtent Jums, Susisiekite su mumis ir pasistengsime Jums patarti.