Asiatique the Riverfront – prekybos ir pramogų miestelis Bankoke

Asiatique the Riverfront yra neįprastas naktinis turgus Bankoke. Įsikūręs dideliame senų sandėlių komplekse prie Čao Praja upės, Asiatique the Riverfront yra labiau prekybos centras po atviru dangumi nei tikras tailandietiškas naktinis turgus.

Asiatique the Riverfront

Apsilankymas Asiatique the Riverfront dažnai įtraukiamas į turistų grupių iš Kinijos kelionės programą, tad nenustebkite pamatę gausybę ekskursijų autobusų priparkuotų netoliese. Kinai ir kiti turistai paprastai sudaro didžiąją dalį šio prekybos miestelio lankytojų.

Asiatique the Riverfront

Prekybos kompleksas yra didžiulis, tačiau sandėliai ir juos kertančios gatvelės yra gerai sužymėtos, todėl apsipirkinėti čia patogu.

Asiatique the Riverfront

Kadangi dauguma prekeivių įsikūrę sandėliuose po stogu, apsipirkinėti Asiatique the Riverfront patogu net ir lietingą dieną.

Ką pirkti?

Kadangi didžioji dauguma Asiatique the Riverfront lankytojų yra turistai, čia parduodamos prekės daugumoje yra suvenyrai ir kitos turistams skirtos prekės, kurias rasite ir kitose populiariose Bankoko prekybvietėse, tokiose kaip Čatučako savaitgalio turgus ar MBK Center.

Asiatique the Riverfront rasite įvairiausių populiarių suvenyrų, tokių kaip statulėlės, tajų tradiciniais raštais išmarginti pagalvėlių užvalkalai…

Asiatique the Riverfront

…spalvingi dubenėliai iš kokoso riešuto kevalo…

Asiatique the Riverfront

…kvapnūs natūralūs muilai…

Asiatique the Riverfront

…bet kurį kambarį jaukesniu paversiantys šviestuvai…

Asiatique the Riverfront

…patys įvairiausi marškinėliai ir daug visokių kitų drabučių, batų ir aksesuarų…

Asiatique the Riverfront

Pradinės suvenyrų kainos Asiatique the Riverfront paprastai yra apie 1,5 didesnės nei Bankoko gatvėse. Pavyzdžiui, kvapnūs įvairių formų muilai gatvėje paprastai parduodami po 35 THB už vienetą (Čatučako turguje netgi pigiau), o tuo tarpu Asiatique jų kaina prasideda nuo 50-60 THB. Tas pats pasakytina ir apie kitas populiarias prekes. Galite bandyti derėtis, bet šiame naktiniame turguje nesitikėkite sulaukti pačios palankiausios kainos.

Gatvės maistas

Bankoko naktiniai turgūs yra geriausia vieta išbandyti įvairiausius tailandietiškus skanėstus bei paragauti tikro gatvės maisto. Asiatique the Riverfront nėra išimtis, tad gausybę Tailando virtuvės skanėstų rasite ir čia.

Asiatique the Riverfront galite paragauti įvairių keptų jūros gėrybių, tokių kaip kepti kalmarai, kepti krabai…

Asiatique the Riverfront

…keptos krevetės…

Asiatique the Riverfront

…ant žarijų keptos jūros sraigės ir didžiulės krevetės…

Asiatique the Riverfront

…tailandietiški vištienos ir kiaulienos BBQ iešmeliai…

Asiatique the Riverfront

…ir mūsų favoritas – ant grotelių kepta kiauliena (Moo Ping).

Asiatique the Riverfront

Asiatique the Riverfront taip pat galite atsigaivinti šviežiu kokosų pienu…

Asiatique the Riverfront

…cukranendrių sultimis…

Asiatique the Riverfront

duriano kokteiliai ir kiti delikatesai pagaminti su Tailando vaisių karaliumi, o taip pat pats populiariausias desertas Tailande – Mango su lipniais ryžiais (Mango Sticky Rice).

Asiatique the Riverfront

Tačiau gatvės maisto kainos Asiatique the Riverfront yra daugmaž dvigubai didesnis nei Bankoko gatvėse.

Barai ir restoranai

Asiatique the Riverfront yra didelis restoranų, siūlančių įvairiausių virtuvių patiekalus, pasirinkimas.

Asiatique the Riverfront

Jūros gėrybių restoranai paprastai yra patys populiariausi tarp Asiatique the Riverfront lankytojų. Tačiau jūros gėrybių kaina čia bus gerokai aukštesnė nei kituose populiariausiuose Bankoko naktiniuose turguose.

Asiatique the Riverfront

Barų po atviru dangumi čia taip pat apstu, jei norisi atsigaivinti šaltu bokalu alaus. Džekas čia taip pat gyvena!

Asiatique the Riverfront

Masažai ir SPA

Kai apsipirkinėjimas ir mėgavimasis Tailando virtuvės gėrybėmis išvargins, galite pamaloninti save masažu arba žuvyčių SPA.

Asiatique the Riverfront

Pagal tailandietiškus standartus tai nebus pigu, bet tikrai pigiau nei Lietuvoje: Asiatique the Riverfront 30 minučių žuvyčių SPA kainuoja 250 THB, viena valanda tailandietiško masažo - 500 THB.

Gatvės menas

Asiatique the Riverfront sandėlius skiriančiose gatvelėse taip verda gyvenimas ir čia karaliauja gatvės menininkai.

Jūsų paveikslą nupieš vos per 15 minučių ir tai kainuos 300 THB.

Asiatique the Riverfront

Arba užklups iš netyčių atgijusi šios bronzinės skulptūros dalis.

Asiatique the Riverfront

Asiatique Sky

Asiatique the Riverfront pažiba, dominuojanti turgaus ir jo apylinkių naktiniame danguje, yra 60 metrų aukščio apžvalgos ratas “Asiatique Sky”, nuo kurio galite pasimėgauti Bankoko miesto ir Čao Praja upės vaizdais. Tai aukščiausias apžvalgos ratas Tailande.

Asiatique the Riverfront

Asiatique Sky bilieto kaina:

  • Suaugusiam – 400 THB
  • Vaikui (iki 120 cm) – 250 THB

Muay Thai Live: The Legend Lives

Muay Thai Live yra įspūdingas kovos menų pasirodymas, vykstantis Asiatique the Riverfront 4 sandėlyje. Šio pasirodymo scenarijus yra paremtas tradiciniu Tailando boksu ir yra puikus senosios kultūros, dramos, neįtikėtinų gabumų, akrobatikos, įspūdingų kovos menų ir netgi kovų kardais mišinys.

Asiatique the Riverfront

Muay Thai Live pasirodymai vyksta kas vakarą, išskyrus pirmadienius.

Pasirodymas prasideda 20:00 ir tęsiasi iki 21:30. Po šou galima pasilikti ir stebėti tikras Tailando bokso kovas.

Oficialios Muay Thai Live bilietų kainos, perkant vietoje:

  • Premium vieta – 1500 THB
  • Standard vieta – 1200 THB

Tačiau galite šiame šou apsilankyti pigiau, užsisakydami bilietus internetu čia: bilietai į šou Muay Thai Live: The Legend Lives.

Calypso Cabaret

Calypso Cabaret - populiariausias transvestitų šou Bankoke, taip pat yra įsikūręs Asiatique the Riverfront. Calypso Cabaret šou scenoje dar nuo 1988 ir siūlo draugišką šeimai pasirodymą šiame prie Čao Praja upės įsikūrusiame prekybos ir pramogų komplekse. 

Calypso Cabaret lankytojams siūlo įspūdingus dainos ir šokių pasirodymus, atliekamus talentingų transvestitų, kurie pristato ekstravagantišką burleską ir tajų liaudies šokius, o taip pat neįtikėtinas Merlinos Monro ir Elvio Preslio įkūnijimus.

Užsisakydami bilietus internetu Calypso Cabaret transvestitų šou galėsite apsilankyti gerokai pigiau.

Kiti užsiėmimai

Asiatique the Riverfront gausu ir kitų užsiėmimų visai šeimai. Galima pasisukti nuostabia karusele…

Asiatique the Riverfront

…sužaisti žaidimą ir laimėti minkštutį prizą…

Asiatique the Riverfront

…arba šokti ant arklio ir nušuoliuoti į virtualią realybę.

Asiatique the Riverfront

Darbo laikas

Asiatique the Riverfront veikia kasdien, nuo 16:00 iki vidurnakčio

Kaip ten nuvykti

BTS ir laivu

Važiuokite BTS SkyTrain iki Saphan Taksin stoties ir greta esančioje prieplaukoje persėskite į nemokamą laivą, vykstantį tiesiai į Asiatique the Riverfront. Taip pat galite pasinaudoti ir  Chao Phraya Express Boat, jei viekstate iš senosios miesto dalies, tačiau iki pat Asiatique the Riverfront turistiniu maršrutu laivai kursuoja tik nuo 16:00 iki 18:30 valandos. 

Taksi

Sėskite į Taksi ir liepkite vairuotojui jus vežti į “Asiatique”, kadangi visi Bankoko taksi vairuotojai paprastai žino šią vietą. Tačiau kelionė taksi gali būti ganėtinai ilga, kadangi šiam rajone eismo kamščiai yra pakankamai dažni. Taip pat nusiteikit, jog gali tekti ilgokai palaukti taksi vykstant atgal.

Autobusu

Važiuokite autobusu Nr. 1, 15, 17, 22, 75, 504, 544 ir išlipkite stotelėje priešais Asiatique the Riverfront (apžvalgos ratą pastebėsite iš tolo).

Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Jei ieškote viešbučio Bankoke ir svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, pasinaudokite mūsų patarimais: Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Kai nežinote, kokį viešbutį Bankoke pasirinkti, turbūt pati pirma rekomendacija būtų pasirinkti vieną iš Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo ir po įspūdžių kupinos dienos Tailando sostinėje panirti į gaivinantį baseino vandenį bei mėgautis įspūdinga Bankoko panorama.

Travel Offer 2020