Viešbučiai, transportas ir pramogos Tailande ir Pietryčių Azijoje

Užsisakyti viešbučius, įsgyti transporto bilietus, o taip pat turus bei kitas pramogas Tailande ir kitose Pietryčių Azijos valstybėse galite pasinaudodami mūsų partnerių paslaugomis. Kadangi patys dažnai keliaujam, nuolat naudojamės šių gerai žinomų kompanijų paslaugomis, todėl jas rekomenduojame ir savo skaitytojams.

Jei viešbučius savo kelionei, transporto bilietus ar pramogas užsisakysite per mūsų puslapį, galėsite pasinaudoti geriausiais partnerių pasiūlymais ir kartu prisidėsite prie mūsų puslapio palaikymo (tai Jums papildomai nekainuos nei cento!). Jei mūsų puslapis buvo Jums naudingas planuojant kelionę, užsisakykite viešbučius, transporto bilietus ir pramogas Tailande ir visoje Pietryčių Azijoje per nuorodas žemiau. Didelis ačiū!

Viešbučių pasiūlymai

Booking.com yra didžiausia pasaulyje viešbučių užsakymo svetainė, tad nenuostabu, jog ir mes savo apgyvendinimo įstaigų paieškas kelionei pradedam būtent nuo jo. Didelis pasirinkimas, lanksčios užsakymo sąlygos ir daugybė svečių atsiliepimų labai praverčia sprendžiant, kur apsistoti. Pietryčių Azijos šalių, kurias apkeliavome ir aprašėme savo puslapyje, viešbučius Booking.com svetainėje rasite čia:

Dar daugiau viešbučių Booking.com svetainėje rasite pasinaudoję žemiau esančia paieškos forma.

Booking.com

Agoda.com yra gerokai mažiau Lietuvoje žinomas, bet ypatingai Tailande ir Pietryčių Azijoje populiarus viešbučių užsakymo puslapis. Agoda.com siūlomas apgyvendinimo įstaigų Tailande ir Pietryčių Azijoje skaičius yra didesnis nei Booking.com, tad pasirinkimas gerokai platesnis.

Kita priežastis, dėl kurios patys dažniau naudojame Agoda.com nei kitas internetines viešbučių užsakymo sistemas, yra Agoda.com siūloma papildoma nuolaida, o kartais ir dalies pinigų grąžinimas, atliekant mokėjimus per Agoda.com sistemą. Toks mokėjimo būdas yra mažiau lankstus, nei atsiskaitymas tiesiogiai su viešbučiu, bet nesunkiai padeda sutaupyti keletą procentų apgyvendinimo išlaidų, tad prieš priimant galutinį sprendimą yra tikrai verta palyginti skirtingų svetainių pasiūlymus.

Dar viena išskirtinė Agoda.com savybė, kuria būnant Tailande galima patogiai pasinaudoti, yra galimybė viešbučio užsakymą Agoda.com apmokėti bet kurioje 7-Eleven parduotuvėje visame Tailande!

Viešbučių pasiūlymus Agoda.com rasite pasinaudoję žemiau esančia paieškos forma.

Traukinių, keltų, autobusų bilietai

Bookaway yra labai naudingas įrankis planuojant keliones po Tailandą ir kitas Pietryčių Azijos valstybesBookaway vienoje vietoje siūlo įvairias transporto rūšis, galinčias padėti Jums iš taško A nukakti į tašką B. Pasinaudodami Bookaway galite palyginti kainas ir kelionės trukmę naudojantis įvairiu transportu, t.y. keliaujant traukiniu, keltais, autobusais ar privačiu transportu, ir vienoje vietoje užsisakyti visus transporto bilietus.

Transporto bilietų užsakymas iš anksto ypatingai rekomenduojamas keliaujant sezono metu (Kalėdiniu, Kinų Naujų Metų ar Songkrano festivalio laikotarpiu), planuojant rinktis populiarų maršrutą (pvz. naktinį traukinį Bankokas - Čiangmajus) arba norint būti tikriems, jog gausite bilietą į konkretų reisą. Autobusų ir traukinių bilietai stotyje kainuoja pigiau, bet nedidelį Bookaway taikomą antkainį neretai yra verta sumokėti "dėl šventos ramybės".

Be to, visiems THAI.LT skaitytojams šiuo metu turime specialią dovaną - galite gauti 5% nuolaidą nuo transporto bilietų kainos Bookaway sistemoje, panaudodami kupono kodą THAILT5 užsakymo apmokėjimo metu. Nepraleiskite progos po Tailandą ir kitas Pietryčių Azijos šalis keliauti pigiau!

5% off on your Bookaway orders

Bookaway nuolat plečiasi ir pastoviai įtraukia naujas šalis, miestus ir maršrutus į savo sąrašą. Jei planuojate aplankyti keletą šalių Pietryčių Azijoje, naudodamiesi Bookaway galite išvengti registravimosi keletoje internetinių svetainių, kas tikrai sutaupys laiko ir nervų.

Tarp mūsų skaitytojų populiariausi šie maršrutai:

Daugiau pasiūlymų sausumos ir jūros transportui galite rasti pasinaudoję šia paieškos forma.

Tarptautiniai skrydžiai

Jei planuojate kelionę į Tailandą ir ieškote skrydžių, gerų pasiūlymų galite rasti pasinaudodami paieškos sistema Kiwi.com arba Trip.com. Rekomenduotina išbandyti abi paieškos sistemas ir palyginti jų siūlomas kainas, kadangi skirtingiems skrydžiams bet kuri iš jų gali pateikti geresnį pasiūlymą.

Skrydžių iš Lietuvos į Tailandą pasiūlymus galite rasti čia: 

Skrydžiai iš Vilniaus į Bankoką

Vietiniai ir regioniniai skrydžiai

12go.asia yra naudingas puslapis, jei ieškote vietinių ir regioninių skrydžių Tailande ir Pietryčių Azijoje.

12go.asia taip pat siūlo ir kitų rūšių transportą.

Daugiau vietinių ir regioninių skrydžių bei kito transporto pasiūlymų rasite pasinaudoję šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Pramogų bilietai

Ar žinojote, jog bilietus įvairioms pramogoms Tailande ir kitose Pietryčių Azijos šalyse internetu galite įsigyti žymiai pigiau, nei tai Jums kainuotų vietoje? Dar prieš porą metų mes ir patys to nežinojome, kol atsitiktinai susidūrėme su tokiais internetiniais puslapiais, kaip KLOOK ir Trazy.

KLOOK yra vienas iš lyderių Pietryčių Azijos pramogų bilietų perpardavimo rinkoje. Jie siūlo ne tik pramogų bilietus, įvairius turus, bet ir turistams nepakeičiamus dalykus, tokius kaip vietinės SIM kortelės, pervežimai į/iš oro uostus ir t.t. Kokių pasiūlymų KLOOK turi kiekvienoje iš Pietryčių Azijos šalių, rasite čia:

Šis šalių sąrašas nėra baigtinis, nes KLOOK veikia ne tik Tailande ir Pietryčių Azijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Kokių pasiūlymų KLOOK turi Jūsų planuojamoje aplankyti šalyje, rasite pasinaudoję žemiau esančia paieškos forma.

Klook.com

Trazy yra dar viena internetinė svetainė, siūlanti pramogų bilietus su nuolaida. Kol kas Trazy apima tik 3 šalis, bet savo pasiūlymais TailandePietų Korėjoje ir Vietname jie neretai nenusileidžia KLOOK.

trazy.com

Rekomenduojame peržvelgti abiejų svetainių pasiūlymus ir palyginti kainas, kad Tailando pramogų bilietus įsigytumėte geriausia kaina.