Tailando regionai

Bankokas

Bankokas - Tailando sostinė ir vienas didžiausių bei gyvybingiausių Pietryčių Azijos miestų. Mieste, taip pat žinomame kaip Angelų miestas ir Rytų Venecija, pilna įžymybių, o taip pat galimybių apsipirkti, pavalgyti ar tiesiog atsipalaiduoti.

Bankokas

Centrinis Tailandas

Centrinis Tailandas yra turtingas savo istorija su senoviniu Ajutajos miestu, khmerų šventyklomis Lopburyje ir Mirties geležinkeliu Kančanaburyje. Jis taip pat žinomas dėl savo gamtos grožio, kalnų, miškų, upių, urvų ir krioklių.

Centrinis Tailandas

Rytų Tailandas

Rytų Tailandas yra geriausiai žinomas dėl savo vaizdingų paplūdimių. Pataja garsėja savo naktiniu gyvenimu ir pajūrio kurortu. Ko Sametas yra graži nedidelė sala nacionaliniame jūrų parke, o Ko Čangas yra didžiulė sala su balto smėlio paplūdimiais, kriokliais ir džiunglėmis.

Rytų Tailandas

Pietų Tailandas

Pietų Tailandas siūlo platų pasirinkimą puikioms paplūdimio atostogoms. Vakarinėje pakrantėje galite pasirinkti vieną iš Andamanų jūros salų, o Rytinėje pakrantėje jūsų laukia Tailando įlanka ir Ko Samujo archipelago salos.

Pietų Tailandas

Šiaurės Tailandas

Šiaurės Tailandas pasižymi pribloškiančiais gamtos peizažais, sukuriamais tankių džiunglių ir nuostabaus kalnų grožio. Šiaurės Tailandas taip pat yra žinomas dėl savo turtingos istorijos, kultūrų įvairovės ir senovinių šventyklų.

Šiaurės Tailandas

Šiaurės rytų Tailandas

Šiaurės Rytų Tailandas, žinomas kaip Isanas, yra vienas iš labiausiai autentiškų regionų Tailande, tačiau vis dar labai dažnai nepastebimas ir aplenkiamas keliautojų. Jei norite patirti Tailandą tokį, koks jis buvo anksčiau, į savo kelionės maršrutą turėtumėte įtraukti Isaną.

Šiaurės rytų Tailandas

Norėdami iš tikrųjų pažinti Tailandą, neapsiribokite vienu regionu, kada taip praleisite progą pamatyti, kokia įvairiapusiška yra ši šalis.