Šiaurės rytų Tailandas

Šiaurės rytų Tailandas, žinomas kaip Isanas, yra vienas iš labiausiai kaimiškų Tailando regionų. Isanas yra vienas iš labiausiai autentiškų regionų Tailande, tačiau vis dar labai dažnai nepastebimas ir aplenkiamas keliautojų. Jei norite patirti Tailandą tokį, koks jis buvo anksčiau, į savo kelionės maršrutą turėtumėte įtraukti Šiaurės rytų Tailandą.

Čiang Khanas

Čiang Khanas yra nedidelis ramus miestelis Loei provincijoje, įsikūręs ant Mekongo upės, šioje vietoje žyminčios sieną su Laosu, kranto. Čiang Khanas yra senas miestelis, itin populiarus tarp tajų turistų. Miestelis garsėja savo senove dvelkiančiais mediniais namais, kurių dauguma šiuo metu pritaikyti turistų poreikiams ir paversti svečių namais, kavinėmis ir suvenyrų parduotuvėmis. 

 Čiang Khanas

Orai Šiaurės rytų Tailande

Šiaurės rytų Tailande sezonai yra aiškiai pastebimi. Nuo lapkričio iki gegužės orai dažniausiai yra sausi, su itin maža lietaus tikimybe visame regione. Sausasis sezonas čia išskiriamas į vėsųjį sezoną (nuo lapkričio iki vasario), kuomet naktys gali būti ganėtinai šaltos, ir karštąjį sezoną (nuo kovo iki gegužės), kai neretai temperatūra dienos metu pasiekia net 40°C.

Lietaus sezonas Šiaurės rytų Tailande tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio. Regione vyrauja pietvakarių musonas, kurio metu kritulių kiekis yra didžiausias. Lyja paprastai trumpomis liūtimis, trunkančiomis valandą ar dvi. Kai lietingasis sezonas įsismarkauja, lietus gali tapti gerokai dažnesnis ir stipresnis, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais tradiciškai pasiekiant aukščiausią lygį.

Norėdami pasirinkti geriausią laiką apsilankyti Ubon Ratčatanyje, Udon Tanyje, Čiang Khane ir kitose Isano regiono vietovėse, susipažinkite su kasmėnesiniais Šiaurės rytų Tailando orų reitingais šioje lentelėje.

Sau Vas Kov Bal Geg Bir Lie Rgp Rgs Spa Lap Gru
★★★★★ ★★★★☆ ★★★☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★★☆☆ ★★★★☆ ★★★★★

Apsilankę Isane planuojate tęsti kelionę žemyn į pietus ar į centrinį regioną? Pasitikrinkite, kada yra geriausias laikas keliauti į kitas Tailando vietoves ir pasirinkite kelionės kryptį atsižvelgdami į oro sąlygas.