Tailando bevizis režimas įsigalioja Lietuvos piliečiams

Tailando bevizis režimas įsigalioja Lietuvos piliečiams

Tailando bevizis režimas, leidžiantis turizmo tikslais lankytis Tailande be vizos iki 30 dienų, neseniai buvo patvirtintas septynių naujų valstybių piliečiams, tarp jų ir lietuviams. Nuo 2019 m. balandžio 14 d., Lietuvos, Latvijos, Andoros, San Marino, Ukrainos, Maldyvų ir Mauricijaus piliečiams nebereikės gauti vizos oro uoste (Visa on Arrival), o bus sudaryta galimybė į Tailandą atvykti be vizos.

Asiatique the Riverfront – prekybos miestelis Bankoke

Asiatique the Riverfront – prekybos ir pramogų miestelis Bankoke

Asiatique the Riverfront yra neįprastas naktinis turgus Bankoke. Įsikūręs dideliame senų sandėlių komplekse prie Čao Praja upės, Asiatique the Riverfront yra labiau prekybos centras po atviru dangumi nei tikras tailandietiškas naktinis turgus.

Čatučako penktadienio naktinis turgus

Čatučako penktadienio naktinis turgus

Kaip turbūt jau žinote, Čatučako savaitgalio turgus, kuris yra žinomas kaip vienas didžiausių pasaulyje turgų, veikia tik savaitgaliais. Tačiau greičiausiai nežinojote, jog šis turgus dalinai veikia ir penktadienio naktį, kuomet vienas iš geriausių Bankoko naktinių turgų - Čatučako penktadienio naktinis turgus čia laukia vėlyvą apsipirkinėjimą mėgstančių lankytojų.

Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Jei ieškote viešbučių Bankoke ir svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, šie mūsų patarimai padės jums geriau susipažinti su populiariausiais Bankoko rajonais ir nuspręsti, kurioje Tailando sostinės vietoje būtų patogiausia apsistoti jūsų kelionės metu.

Geriausi Bankoko viešbučiai su baseinu ant stogo

Geriausi Bankoko viešbučiai su baseinu ant stogo

Kai nežinote, kur yra geriausia apsistoti Bankoke, turbūt pati pirma rekomendacija būtų pasirinkti vieną iš šių puikių Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo ir po įspūdžių kupinos dienos Tailando sostinėje panirti į gaivinantį baseino vandenį bei mėgautis įspūdinga Bankoko panorama.

S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

S1 autobusas yra tiesioginis Bankoko autobusų maršrutas, jungiantis Bankoko Suvarnabhumi oro uostą (BKK) su istoriniu miesto centru. Kelionė S1 autobusu yra pigiausias tiesioginis būdas pasiekti populiarų Bankoko turistinį rajoną Khao San Road iš Suvarnabhumi oro uosto.

Tailando Visa on Arrival mokestis 2018 pabaigai

Tailando Visa on Arrival nemokamai bus išduodama ilgiau

Tailando valdžia yra patvirtinusi Tailando Visa on Arrival mokesčio panaikinimą 2 mėnesių laikotarpiui, nuo 2018 lapkričio 15 d. iki 2019 sausio 13 d. tam, kad į šalį pritrauktų daugiau turistų. Vakar buvo priimtas sprendimas nemokamos Tailando Visa on Arrival išdavimo laikotarpį pratęsti!

Naujieji metai Tailande – Kur švęsti Naujus metus 2019

Naujieji metai Tailande – Kur švęsti Naujus metus 2019

Naujieji 2019 metai jau ne už kalnų. Jei planuojate Naujus metus sutikti Tailande, čia rasite daugybę puikių vietų senųjų metų palydėtuvėms, kadangi Naujieji metai audringai švenčiami visoje šalyje. Sužinokite, kur yra geriausios vietos Naujųjų metų šventimui Tailande 2019.

Geriausios vietos švęsti Naujuosius Metus Bankoke 2019

Geriausios vietos švęsti Naujuosius metus Bankoke 2019

Jei planuojate artėjančius Naujuosius 2019 metus sutikti Tailando sostinėje, geriausios vietos švęsti Naujuosius metus Bankoke išvardintos žemiau.

Kur Tailande švęsti Loy Krathong festivalį 2018

Kur Tailande švęsti Loy Krathong festivalį 2018

Loy Krathong yra visame Tailande per 12-ojo mėnesio pagal tradicinį mėnulio kalendorių pilnatį švenčiamas festivalis. Šiuo laikotarpiu galima kaip niekad iš arti susipažinti su Tailando kultūra ir istorija. Loy Krathong festivalio šventimas skirtinguose Tailando regionuose šiek tiek skiriasi, tačiau visoje šalyje paupius užtvindo tūkstančių žvakelių mirgėjimas ant vandens.

Šiemet Loy Krathong festivalis bus švenčiamas 2018 m. lapkričio 22 dieną (ketvirtadienį), tad šią dieną būdami bet kur Tailande galite prisijungti prie šios šventės.

data-matched-content-ui-type="image_card_stacked"