Viešbučiai Krabyje – geriausi viešbučiai Ao Nange

Ao Nangas yra populiarus kurortinis miestas Krabio provincijoje, nuo provincijos sostinės nutolęs apie 20 km. Ao Nangą nesudėtinga pasiekti viešuoju transportu iš Krabio miesto, kadangi maršrutiniai pikapai kursuoja kas 5-10 minučių. Dauguma šiame regione besisvečiuojančių turistų renkasi apsistoti Ao Nange, kadangi čia yra daugybė įvairių lygių ir kainų apgyvendinimo įstaigų. Jei ieškoti vietos apsistoti Krabyje, geriausi viešbučiai Ao Nange yra išvardinti žemiau.

Aonang Phutawan Resort

Aonang Phutawan Resort yra viešbutis, įsikūręs Ao Nang paplūdimyje, netoli prekybos centro. Viešbutyje yra 16 patogių kambarių su medinėmis grindimis ir atskirais balkonais bei lauko baseinu. Svečiai gali atsipalaiduoti pasinerdami į baseiną arba besilepindami saulės voniomis.

Aonang Phutawan Resort

 • Kainų lygis: $$
 • Vertinimas: 8/10

Kiss Hometel

Kiss Hometel yra viešbutis, esantis Nopparat Thara paplūdimio pusėje. Viešbutyje yra 14 gražiai dekoruotų kambarių. Kiss Hometel yra lengvai pasiekiamas iš kitų vietų, nes jis yra netoli nuo centrinės prieplaukos, iš kurios kursuoja valtys į įvairias salas. Netoli yra parduotuvė ir jūros gėrybių restoranas.

Kiss Hometel

 • Kainų lygis: $$
 • Vertinimas: 7.5/10

BlueSotel Krabi AoNang Beach

BlueSotel Krabi AoNang Beach yra modernaus stiliaus viešbutis, sukurtas naujos kartos atstovams su šūkiu „Chic and Modern“. Viešbutis įsikūręs vos 5 minutės nuo paplūdimio. Čia galėsite mėgautis nuostabiais kalkakmenio uolų vaizdais ir lauko baseinu su baru. BlueSotel Krabi AoNang siūlo 130 kambarių ir įvairius patogumus, tokias kaip masažo salonas, SPA centras, treniruoklių salė, kavinė, skalbykla, kepsninė.

BlueSotel Krabi AoNang Beach

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10

The Moderna Resort

The Moderna Resort yra nedidelis viešbutis, tinkantis tiems, kurie nori ramybės ir atsipalaiduoti jaukiai. Viešbutis yra maždaug 3 kilometrų atstumu nuo Ao Nango. Teritorija pilna medžių ir su gražiai suplanuotu lauko baseinu. Moderna Resort yra 34 kambariai su įvairiais patogumais.

The Moderna Resort

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8/10

ibis Styles Krabi Ao Nang

ibis Styles Krabi Ao Nang randasi prie pagrindinio kelio, maždaug už 2 kilometrų nuo Ao Nango paplūdimio. Viešbutyje vyrauja jauki atmosfera, kur besigaivindami baseine galite mėgautis aplinkinių klinčių uolų vaizdais. Čia siūlomi nemokami maršrutiniai autobusai, kurie kiekvieną valandą vyksta iki paplūdimio. Taip pat galite išsinuomoti motociklą. Vestibiulyje visada rasite nemokamų gėrimų ir užkandžių.

ibis Styles Krabi Ao Nang

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Peace Laguna Resort & Spa

Peace Laguna Resort & Spa yra viešbutis Ao Nango viduryje, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į uolas prie įlankos. Iki Ao Nango paplūdimio galite lengvai nueiti pėsčiomis, nes jis yra vos už 300 metrų. Po visą viešbučio teritoriją išsibarstę 149 erdvūs kambariai su įvairiais patogumais ir 3 baseinai. Tailando ir tarptautinės virtuvės patiekalai siūlomi visą dieną. Viešbutyje taip pat yra baseino baras, kavinė, skalbimo paslaugos, kubilas, treniruoklių centras, SPA centras, sauna, masažo paslaugos ir daugybė kitų veiklų.

Peace Laguna Resort & Spa

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Ao Nang Phu Pi Maan Resort and Spa

Ao Nang Phu Pi Maan Resort and Spa yra nedidelis, tačiau patogus ir jaukus viešbutis. Viešbutis yra šiuolaikiškas, puikus tropinės gamtos ir Tailando kultūros derinys. Viešbutyje ra įvairių kambarių variantų. Čia taip pat yra erdvus lauko baseinas ir restoranas, kuriame patiekiami tailandietiški ir vakarietiški patiekalai. Į Ao Nango paplūdimį kursuoja nemokamas autobusas, kelionė kuriuo trunka tik 5 minutės.

Ao Nang Phu Pi Maan Resort & Spa

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 9/10

Pakasai Resort

Pakasai Resort yra moderniai dekoruotas viešbutis. Šio viešbučio akcentas yra terasos, iš kurių atsiveria nuostabūs salų vaizdai. Atmosfera čia išties ypatinga, nes vietą supa kalnai ir medžiai, suteikiantys artumo gamtai jausmą.

Pakasai Resort

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Deevana Krabi Resort

Deevana Krabi Resort yra viešbutis, įsikūręs netoliese nuo Nopparat Thara ir Ao Nango paplūdimių. Tai viešbutis ant kalvos viršūnės, kurio teritorijoje pilna vešlios žalumos, suteikiančios gaivų pojūtį. Viešbutyje yra 66 kambariai 4 tipų, įskaitant „Deluxe“, „Grand Deluxe“, „Duplex“ ir „Duplex Suites“. Kambariai yra gražiai dekoruoti paprastais žemės atspalviais su mėlynos spalvos atspalviais. „Deevana Krabi Resort“ viešbutyje rasite daug patogumų, nemokamą belaidį internetą, lauko baseiną, barą, restoraną, masažus, sodą, sporto klubą, SPA, kambarių aptarnavimą, skalbimo paslaugas ir visą parą veikiančią registratūrą.

Deevana Krabi Resort

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 9.0/10

Ananta Burin Resort

Ananta Burin Resort yra viešbutis, esantis Ao Nang Soi 8 gatvėje, tarp Ao Nang ir Nopparat Thara paplūdimių. Viešbutyje yra 75 kambariai. Ananta Burin Resort yra dekoruotas tailandietišku stiliumi, sumaišytu su japonų stiliumi, ir suteikia visus patogumus, kurių reikia patogiam poilsiui. Taip pat yra gražus baseinas ir baseinas vaikams.

Ananta Burin Resort

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8/10

Panan Krabi Resort

Panan Krabi Resort yra gražus viešbutis, įsikūręs vos už 350 metrų nuo Ao Nango paplūdimio. Viešbutyje yra 199 kambariai, kurie gražiai dekoruoti ir leidžia jaustis, lyg gyventumėte savo namuose. Panan Krabi Resort viešbutyje rasite visus patogumus ir du lauko baseinus, kurie vienas įrengtas ant stogo. Viešbutį supanti atmosfera yra nuostabi, nes tiek kalnų, tiek jūros vaizdai daro ją puikia vieta nuostabiam poilsiui.

Panan Krabi Resort

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 9/10

Wanna Dream Pool Villas Ao Nang

Įsikūręs pačioje Ao Nango širdyje, Wanna Dream Pool Villas Ao Nang viešbutis yra puiki vieta apsistoti Ao Nange. Viešbutis yra įrengtas vilos su baseinu stiliumi. Yra daugybė kambarių, įskaitant dviejų miegamųjų kambarius su vaizdu į baseiną, dviejų miegamųjų namus, trijų miegamųjų vilas su privačiu baseinu, keturių miegamųjų vilas su privačiu baseinu ir penkių miegamųjų namą. Wanna Dream Pool Villas Ao Nang yra tinkamas didelės šeimos atostogoms.

Wanna Dream Pool Villas Ao Nang

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Aonang Fiore Resort

Aonang Fiore Resort yra vaizdingas viešbutis, įsikūręs ant privačios kalvos gamtos apsuptyje, vos 2 km nuo Ao Nango. Čia galite pabėgti iš chaoso ir mėgautis poilsiu ramioje atmosferoje. Viešbutye siūlomi 79 trijų tipų numeriai: liukso klasės kotedžai, vilos su sūkurine vonia ir vilos ant medžių. Viešbutyje yra visas komplektas paslaugų: lauko baseinas, restoranas, kavinė, kepsninė, skalbimo paslaugos, mini baras, kambarių aptarnavimas, dviračių nuoma, nemokamas belaidis internetas.

Aonang Fiore Resort

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 9/10

Holiday Inn Resort Krabi Ao Nang Beach

Holiday Inn Resort Krabi Ao Nang Beach yra viešbutis tikrai geroje vietoje, netoliese Ao Nango paplūdimio su nuostabiais peizažais. Viešbutyje yra daugybė kambarių su visais patogumais. Norėdami patogiai praleisti laiką, svečiai gali mėgautis 3 dideliais laisvos formos baseinais su baru, SPA ir treniruoklių sale. Taip pat yra vaikų zona.

Holiday Inn Resort Krabi Ao Nang Beach

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Krabi Thai Village Resort

Krabi Thai Village Resort yra gražus tradicinės Tailando architektūros ir tailandietiško stiliaus medžio dirbinių puošybos pavyzdys. Aplink viešbutį esantys kraštovaizdžiai yra įspūdingi, nes jis įsikūręs gamtos ir vešlaus sodo viduryje. Krabi Thai Village Resort yra dar viena gera vieta apsistoti Krabyje. Viešbutyje yra daugybė kambarių tipų, taip pat 3 dideli lauko baseinai, SPA centras, sporto klubas. Iš kurorto į Ao Nango paplūdimį veža nemokamas transportas, važiuojantis kas 10 minučių.

Krabi Thai Village Resort

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 7.5/10
Malonios viešnagės!

 

Svarbu: Viešbučių kainų lygis gali skirtis, priklausomai nuo sezono. Viešbučių vertinimas paremtas daugybės šaltinių apžvalgomis ir yra tik mūsų asmeninė nuomonė. Prieš užsisakydami viešbutį, pasidomėkite juo plačiau, jog įsitikintumėte, kad viešbutis yra Jums tinkamas.