McDonald's Tailande

McDonald's Tailande - ką galima rasti meniu?

McDonald's Tailande yra gera vieta užkąsti ką nors greito, ypač jei vietinis gatvės maistas jums ne prie širdies. Tailando McDonald's meniu rasite ir specialių vietinių patiekalų, todėl jei esate šio restoranų tinklo mėgėjai, nepraleiskite progos ir aplankykite McDonald's Bankoke ar kitame Tailando mieste. Mes apsilankėme restorane, esančiame Platinum Fashion Mall prekybos centre Bankoke.

Pier 21 Food Court restoranai Terminal 21 prekybos centre

Pier 21 Food Court restoranai Terminal 21 prekybos centre, Bankoke

Kaip galbūt jau žinote, geriausias Bankoko "food court", kur švarioje aplinkoje galite pamaloninti savo skrandį tikru Tailando virtuvės gatvės maistu nepermokėdami, yra Pier 21 Food Court, įsikūręs Terminal 21 prekybos centre.

Long Cha kavinė Traukinių turguje (Talad Rot Fai Srinakarin) Bankoke

Long Cha kavinė Traukinių turguje (Talad Rot Fai Srinakarin) Bankoke

Long Cha kavinė yra puiki vieta pasimėgauti užkandžiais ir gėrimais pačiame įvykių centre Talad Rot Fai Srinakarin arba Traukinių turguje Bankoke.

Blyninė Pancake Cafe Siam Square One prekybos centre

Blyninė Pancake Cafe Siam Square One prekybos centre

Ar ieškote deserto centriniame Bankoke? Blyninė Pancake Cafe Siam Square One prekybos centre yra neblogas pasirinkimas tiems, kurie po pagrindinio patiekalo mielai sukirstų blynelių desertui.

Tailandietiškas Roti

Tailandietiškas Roti

Roti - panašus į traškų blyną saldus užkandis, keptas keptuvėje, tada paprastai patiekiamas su saldintu sutirštintu pienu ir cukrumi, o taip pat puikiai tinkantis su šokolado padažu, bananais ir visais kitais saldumynais.

The Local

The Local: Tradicinis autentiškos Tailando virtuvės restoranas

Jei norite padaryti pertrauką nuo Bankoko gatvės maisto, tokiu atveju The Local restoranas yra puikiai tinkama vieta vakarienės metu pasimėgauti ypatingais Tailando virtuvės patiekalais.

Yuzu Salad & Yum

Salotos restorane Yuzu Salad & Yum Bankoke

Jei lankotės Bankoke ir jau pavargote nuo riebaluose keptų patiekalų bei nusprendėte paieškoti sveikesnio maisto, tokiu atveju šis restoranas galėtų būti tinkamas pasirinkimas.

The Best Cheap Eats in Bangkok, Thailand

Geriausia vieta pigiai pavalgyti Bankoke

Nuo vienų geriausių restoranų pasaulyje iki gatvės maisto, Tailando virtuvės patiekalai yra ypatingai mėgstami daugelio žmonių. Pagal Tailando standartus kai kurių patiekalų kainos gali būti ganėtinai aukštos, ypatingai jei gatvėje ruošiamo maisto higienos standartai Jums nėra priimtini, todėl išrinkome geriausią valgyklą (food court) Bankoke, kur galėsite savo skrandį pamaloninti tikru tailandietišku gatvės maistu pernelyg neišlaidaudami.