Geriausia vieta pigiai pavalgyti Bankoke

Nuo vienų geriausių restoranų pasaulyje iki gatvės maisto, Tailando virtuvės patiekalai yra ypatingai mėgstami daugelio žmonių. Pagal Tailando standartus kai kurių patiekalų kainos gali būti ganėtinai aukštos, ypatingai jei gatvėje ruošiamo maisto higienos standartai Jums nėra priimtini, todėl išrinkome geriausią valgyklą (food court) Bankoke, kur galėsite savo skrandį pamaloninti tikru tailandietišku gatvės maistu pernelyg neišlaidaudami.

Terminal 21 prekybos centras

Terminal 21 prekybos centras

Terminal 21 prekybos centras įrengtas pagal įvairių pasaulio miestų tematiką – Tokijas pirmame aukšte, Londonas antrame aukšte, Stambulas trečiame aukšte, San Franciskas ketvirtame ir penktame aukštuose bei Holivudas šeštame aukšte. Vienas iš šio prekybos centro akcentų – valgykla Pier 21 Food Court.

Terminal 21 prekybos centras

Pier 21 Food Court

Ši valgykla, įsikūrusi penktame pastato aukšte, yra itin populiari tiek tarp vietinių, tiek ir tarp turistų. Pier 21 Food Court yra ideali vieta norintiems išbandyti populiariausius Tailando virtuvės patiekalus. Čia galite rasti visus geriausius Tailando virtuvės patiekalus, tokius kaip Pad Thai, Som Tam ir Tom Yum Goong. Maistas čia tikrai labai skanus ir užtikrinantis itin gerą kainos/kokybės santykį – kainos netgi geresnės nei gatvėje, o aplinka gerokai švaresnė. Tipinis patiekalas kainuoja apie 20-40 THB, vaisių kokteiliai - apie 20-30 THB, kava - 25 THB.

Norėdami valgyti čia, iš pradžių turite įsigyti kortelę, kuri papildoma grynaisiais pinigais pradedant nuo 100 THB. Jei ne visus šiuos pinigus išnaudosite, grąžos sulauksite tuomet, kai grąžinsite kortelę.

Terminal 21 prekybos centro Food Court kortelė

Tom Yum makaronų sriuba kainuoja 48 THB.

Tom Yum makaronų sriuba

Būtinai išbandykite Rad Na makaronus! Kainuoja 35 THB.

Radna makaronai su keptu kiaušiniu

Nepraleiskite Mango lipnių ryžių (Mango Sticky Rice) tik už 40 THB.

Mango lipnūs ryžiai

Vaisių sulčių kainos prasideda nuo 20 THB.

Vaisių sultys

Ši valgykla dažnai būna pilna žmonių, o piko metu per pietus (nuo 11.30 iki 13 valandos) ir per vakarienę (nuo 18 iki 19.30 valandos) gali būti ganėtinai sudėtinga rasti laisvą staliuką.

Pier 21 Food Court Terminal 21 prekybos centre

Vieta

5 aukštas, Terminal 21 prekybos centras, Sukhumvit Rd, Bankokas.

Darbo laikas

Veikia kasdien nuo 10 iki 22 valandos.

Kaip ten patekti

Terminal 21 prekybos centras randasi pačiame Bankoko centre ir gali būti lengvai pasiekiamas taksi, autobusais ir metro - BTS SkyTrain Asoke stotis ir MRT Metro Sukhumvit stotis yra sujungtos su prekybos centro pastatu.