Apsipirkimas Tailande

Apsipirkimas Tailande yra įdomi patirtis, galinti patenkinti įvairiausių pirkėjų poreikius. Jūsų pasirinkimui yra daugybė apsipirkimo variantų - nuo didelių, modernių, kondicionuojamų prekybos centrų iki garsiųjų šurmuliuojančių gatvės turgų ir didžiausio pasaulyje savaitgalio turgaus - Čatučako savaitgalio turgaus. Čia galėsite įsigyti viską - viskas nuo pigių drabužių, suvenyrų ir senovinių dirbinių iki dizainerių papuošalų.

Gatvės turgūs

Tailandas gali pasigirti dideliu pasirinkimu įvairiausių gatvės turgų, kurie gali palikti neišdildomą įspūdį, o taip pat sudaryti fantastišką galimybę įsigyti ką nors itin patraukliomis kainomis. Mažai yra dalykų, kurių negalėtumėte čia rasti - juose pilna nuostabaus vietinio gatvės maisto, unikalių rankų darbo daiktų ir, žinoma, daugybė suklastotų žymių prekės ženklų prekių.

Sunday market Chiang Mai

Svečiuodamiesi Bankoke būtinai užsukite į vieną iš Geriausių Bankoko Naktinių Turgų.

Jei lankysitės Hua Hine, unikalia apsipirkimo atmosfera galite pasimėgauti meniškajame CICADA turguje.

Prekybos centrai

Jei mėgstate apsipirkinėti stilingai, Tailandas ir ypač jo sostinė Bankokas gali būti kaip tik Jums tinkama vieta. Čia yra didžiulis pasirinkimas prekybos centrų, kuriuose galite rasti geriausias mados parduotuves, visus garsiausius pasaulinius prekės ženklus, knygynus, specializuotas parduotuves, aksesuarų stendus ir prabangias dizainerių sukurtas įvairių rūšių buities prekes. Apsilankymas geriausiuose Tailando prekybos centruose paliks visiškai kitokį įspūdį, nei apsipirkinėjimas tradiciniuose Tailando gatvės turguose.

Shopping mall in Bangkok

Apsipirkinėjimas Tailande visada eina kartu su valgymu, o geriausia vieta pavalgyti pigiai apsipirkinėjant Bankoko prekybos centruose yra Pier 21 Food Court prekybos centre Terminal 21.

Plaukiojantys turgūs

Plaukiojantys turgūs yra itin patrauklūs ne tik turistams, bet ir vietiniams. Šie turgūs savaitgaliais pritraukia minias, o pagrindinė atrakcija juose yra maistas. Dauguma turistų, atvykstančių į Tailandą, nori apsilankyti plaukiojančiame turguje, todėl kai kurie turgūs yra tokie populiarūs, kad tapo tiesiog fotografijų objektu, kaip pvz. žinomiausias Damoen Saduak plaukiojantis turgus.

Jei pageidaujate, kad Jūsų apsipirkimo patirtis būtų labiau panaši į vietinę, galite rasti ne tokius perkrautus plaukiojančius turgus, kuriuose nerasite tiek daug turistų. Net jei šį turgų sudarys tik keletas prie prieplaukos stovinčių valčių, o didžioji jo dalis įrengta prieplaukoje, buvimas vienu iš nedaugelio turistų leis geriausiai pajusti vietinio apsipirkimo atmosferą.

Lankydamiesi Bankoke savaitgalį nepraleiskite galimybės užsukti į vieną iš Bankoko Plaukiojančių Turgų ir patirkite tikro vietinio apsipirkimo malonumą!

Bang Nam Pheung plaukiojantis turgus

Vietinės mugės ir festivaliai

Mugės ir įvairios šventės Tailande yra itin dažnos. Paprastai juos lydi spalvingos procesijos, parodos ir kultūriniai pasirodymai. Vietinės mugės ir festivaliai pritraukia dideles vietinių gyventojų minias, o kur yra minia tajų, visada galima tikėtis surasti ne tik įvairiausių vietinių patiekalų, bet ir apsipirkti vietinių stiliumi. Kuo labiau nuo turistinio kelio nuklysite, tuo labiau vietinė apsipirkimo patirtis Jūsų laukia.

Shopping at Dok Fai Ban Festival in Loei

Nėra neįprasta matyti, kad vietinės šventės vyksta Tailando šventyklų teritorijoje. Šventykla paprastai tarnauja ne tik kaip Budos garbinimo vieta, bet ir kaip tajų bendruomenės centras. Šventyklose vykstančiose šventėse, kurios yra labai populiarios tarp tajų, galima rasti įvairias pramogas, skanų maistą ir galimybes įsigyti ką nors mielo širdžiai. Jei turėsite galimybę aplankyti tokią šventę, būtinai pasinaudokite ja ir jūs pajusite šventinę dvasią net tokioje turistų nudrengtoje vietoje, kaip Pataja.

Temple Festival in Pattaya

Šviežių produktų turgūs

Vietinio apsipirkimo patirtis niekada nebus pilna, jei nepaklaidžiosite Tailando šviežių maisto produktų turguose, kadangi būtent šios prekybos vietos vaidina itin svarbų vaidmenį vietinių Tailando žmonių gyvenime. Jie siūlo daugybę maisto produktų labai mažomis kainomis – čia galite rasti platų mėsos ir jūros gėrybių, taip pat vaisių, daržovių, žolelių ir prieskonių pasirinkimą. Tailando šviežių produktų turgūs būna pačių įvairiausių formų, dydžių ir specializacijos, tad kiekvienas gali rasti sau kažką.

Bang Kapi fresh market

Apsipirkinėdami nepamirškite išbandyti kuo daugiau vaisių, kurių turėtumėte paragauti Tailande!

Atostogos Tailande

Ką dar reikia žinoti apie atostogas Tailande? Skaitykite čia: Atostogos Tailande – Kelionės į Tailandą.