Prekybos centrai Bankoke

Jei mėgstate apsipirkti stilingai, Tailandas ir ypač jo sostinė Bankokas gali būti kaip tik Jums tinkama vieta. Čia yra didžiulis pasirinkimas prekybos centrų, kuriuose galite rasti geriausias mados parduotuves, visus garsiausius pasaulinius prekės ženklus, knygynus, specializuotas parduotuves, aksesuarų stendus ir prabangias dizainerių sukurtas įvairių rūšių buities prekes. Apsilankymas geriausiuose Tailando prekybos centruose paliks visiškai kitokį įspūdį, nei apsipirkimas tradiciniuose Tailando gatvės turguose.

ICONSIAM & Siam Takashimaya

ICONSIAM yra naujausias prabangus prekybos centras Bankoke, įsikūręs Čao Praja upės pakrantėje. Čia atvėrė duris daugelio pasaulyje žymių mados prekės ženklų parduotuvės, o taip pat pirmoji Tailande Apple parduotuvė. Siam Takashimaya yra garsi japonų universalinė parduotuvė, kuri visai neseniai atidarė savo pirmąjį filialą Tailande, ICONSIAM prekybos centre. Ši universalinė parduotuvė išsidėsčius per 7 aukštus ir siūlo japoniškų prekės ženklų prekes, pradedant rūbais, namų apyvokos reikmenimis, batais, rankinėmis, kosmetika ir baigiant maisto produktais, o taip pat žymius restoranus.

ICONSIAM

Kaip ten nuvykti

Maršrutiniai laivai: Sėskite į Chao Phraya Tourist Boat (mėlyna vėliava), kuris kursuoja kas dien nuo 9:30 iki 21:30 (ICONSIAM turi savo prieplauką).

ICONSIAM nemokami laivai: Laivai į ICONSIAM plaukia daugmaž kas 10 minučių, nuo 9:00 iki 23:00 valandos, o į vieną jų galite įsėsti šiose prieplaukose: Sathorn, CAT Building, Si Phraya ir Ratchawong.

BTS: Važiuokite BTS SkyTrain iki Saphan Taksin stoties (išėjimas 2) ir greta esančioje Sathorn prieplaukoje sėskite į nemokamą ICONSIAM laivelį (kursuoja kas 10 minučių). Kitas variantas yra važiuoti iki BTS Krung Thonburi stoties, iš kurios iki ICONSIAM galima nuvažiuoti mikroautobusu.

MBK Center

MBK Center yra didelis prekybos centras Bankoke, kuris yra labai populiarus tiek tarp vietinių, tiek ir tarp turistų. MBK Center galima rasti didelį skaičių parduotuvių, restoranų, "food court", įvairių paslaugų teikėjus ir per 4 aukštus išsidėsčiusią Tokyu universalinę parduotuvę. MBK Center yra gera vieta įsigyti suvenyrų, kadangi čia nevargina mieste tvyrantis karštis ir gaivioje kondicionuojamoje aplinkoje galima rasti įvairių turistinių suvenyrų už tikrai patrauklią kainą.

MBK Center

Kaip ten nuvykti

BTS: Lengviausias būdas nusigauti iki MBK Center yra kelionė BTS SkyTrain iki National Stadium stoties. Jei važiuosite kita BTS linija, galite išlipti Siam stotyje ir šiek tiek paėjėti, kadangi ir nuo šios stoties pėsčiomis prekybos centras nesunkiai pasiekiamas.

Laivu: Galite pasirinkti įdomesnį keliavimo būdą ir sėsti į maršrutinę kanalo valtį ir plaukti į Hua Chang prieplauką, nuo kurios MBK Center pėsčiomis pasieksite per mažiau nei 10 minučių.

Terminal 21 Asok

Terminal 21 Asok yra pačiame Bankoko centre įsikūręs prekybos centras. Šis prekybos centras yra apsuptas daugybės verslo centrų bei viešbučių, todėl yra labai populiarus tiek tarp vietinių ofisų darbuotojų, tiek tarp turistų. Kiekvienas Terminal 21 Asok prekybos centro aukštas yra apipavidalintas pagal skirtingą tematiką, kuri susijusi su žymiais pasaulio miestais, tokiais kaip Roma, Paryžius, Tokijas, Londonas ir Stambulas.

Terminal 21 Asok prekybos centre taip pat rasite Pier 21 Food Court, kuris yra Geriausia vieta pigiai pavalgyti Bankoke.

Terminal 21

Kaip ten nuvykti

BTS: Terminal 21 prekybos centras yra tiesiogiai susietas su BTS SkyTrain Asok stotimi.

MRT: Taip pat galite važiuoti MRT Metro iki Sukhumvit stoties, iš kurios prekybos centras taip pat tiesiogiai pasiekiamas.

Siam Paragon

Siam Paragon yra prekybos centras Bankoke, kuris šiuo metu yra ketvirtas didžiausias prekybos centras Tailande. Siam Paragon yra vieta, kur rasite garsiausių pasaulyje mados prekės ženklų parduotuves, restoranus ir kavines, didžiulį kino teatrą, SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumą, erdves parodoms, koncertams bei kitoms pramogoms.

Siam Paragon

Kaip ten nuvykti

BTS: Siam Paragon prekybos centras yra tiesiogiai sujungtas su BTS SkyTrain Siam stotimi.

CentralwOrld

CentralwOrld yra prekybos ir pramogų kompleksas Bankoke, kuris yra 11 didžiausias prekybos centras visame pasaulyje. Kompleksas apima ne tik didžiulį prekybos centrą, bet ir viešbutį bei biurų pastatą. Vienas iš geriausių Bankoko barų ant stogo yra įsikūręs būtent šio su prekybos centru sujungto 45 aukštų pastato viršuje.

Priešais CentralwOrld yra didelė aikštė, kuri yra didžiausia tokio pobūdžio aikštė visame centriniame Bankoke. Šioje aikštėje paprastai vyksta ir visame Tailande pagrindinė Naujųjų metų pasitikimo šventė. Įspūdingiausios Tailando sostinės kalėdinės dekoracijos bei didžiausi žiemos alaus sodai taip pat kasmet įrengiami priešais CentralwOrld.

CentralWorld

Kaip ten nuvykti

BTS: Lengviausia ten nuvykti važiuojant BTS SkyTrain iki Chidlom stoties arba iki Siam stoties, kadangi Central World prekybos centras yra daugmaž viduryje tarp šių dviejų BTS stočių.

Emporium

Emporium yra vienas iš prabangesnių Bankoko prekybos centrų. Šiame prekybos komplekse galima rasti ne tik prekybos centrą ir universalinę parduotuvę, bet ir prabangų kino teatrą, aukštos klasės maisto parduotuvę ir kitas į išrankius klientus orientuotas prekybos bei paslaugų vietas. Emporium būtent ir pradėjo prabangių prekybos centrų erą Bankoke ir iki šiol siūlo daugybę vietų prabangiai apsipirkti, pavakarieniauti bei papramogauti.

Emporium

Kaip ten nuvykti

Lengiausias būdas ten nuvykti yra kelionė BTS SkyTrain iki Phrom Phong (E5) stoties, kuri viršžemine perėja yra sujungta su EmQuartier ir Emporium prekybos centrų kompleksu.

EmQuartier

EmQuartier prekybos centras Bankoke yra viena iš sudedamųjų prekybos kvartalo, vadinamo "EM District", dalių. Šis prabangus prekybos centras yra padalintas į tris sekcijas, vadinamas Helix Quartier, Waterfall Quartier ir Glass Quartier. Šis prekybos centras papildo greta esančio "Emporium" prekybos centro siūlomas prabangaus apsipirkimo bei laisvalaikio leidimo galimybes.

EmQuartier

Kaip ten nuvykti

Lengiausias būdas ten nuvykti yra kelionė BTS SkyTrain iki Phrom Phong (E5) stoties, kuri viršžemine perėja yra sujungta su EmQuartier ir Emporium prekybos centrų kompleksu.

Siam Discovery

Siam Discovery yra prekybos centras, įsikūręs pagrindiniame Bankoko prekybos rajone – Siam. Prekybos centras siūlo unikalią apsipirkimo Bankoke patirtį, kadangi prekių išdėstymo koncepcija šiame prekybos centre yra išskirtinė. Siam Discovery prekybos centras yra ta vieta, kurioje galima rasti ir vienintelį Tailande Madame Tussauds muziejų.

Siam Discovery

Kaip ten nuvykti

Siam Discovery galima nesudėtingai pasiekti keliaujant BTS SkyTrain, kadangi nuo BTS Siam stoties jį skiria tik kitas prekybos centras - Siam Center.

Platinum Fashion Mall

Platinum Fashion Mall yra prekybos centras Bankoke, kuriame viskas sukasi apie drabužių bei aksesuarų mažmeninę bei didmeninę prekybą. Platinum Fashion Mall shopping randasi Tailando sostinės rajone Pratunam ir yra viena geriausių vietų apsipirkti tiems, kurie Bankoke ieško pigių rūbų.

Platinum Fashion Mall

Kaip ten nuvykti

BTS: Platinum Fashion Mall yra apie 10 minučių kelio pėsčiomis nuo šių dviejų BTS SkyTrain stočių - Ratchathewi ir Chidlom.

Laivu: Galite plaukti maršrutine kanalo valtimi iki Pratunam prieplaukos, iš kurios prekybos centrą pasieksite tiesiog perėję vieną gatvę.

Seacon Square

Seacon Square yra vienas iš didesnių Bankoko prekybos centrų, kuris randasi kiek nuošaliau nuo turistų minioms įprasto maršruto. Apsipirkimą Seacon Square prekybos centre galima puikiai suderinti su apsilankymu viename iš gražiausią Bankoko parkų Karaliaus Rama IX Parke ir geriausiame Tailando sostinės naktiniame turguje - Talad Rot Fai Srinakarin.

Seacon Square

Kaip ten nuvykti

Autobusu: Važiuokite autobusu Nr. 133, 145, 206, 207 arba 11 ir išlipkite stotelėje Seacon Square

BTS & Autobusu: Važiuokite BTS SkyTrain iki Phakanong stoties ir tada persėskite į autobusą Nr. 133 (9 THB, 45 minučių) bei važiuokite iki Seacon Square.

BTS & Taksi: Važiuokite BTS SkyTrain iki On Nut stoties arba Udom Suk stoties ir ten sėskite į Taksi. Taksi iki Seacon Square nuo šios vietos turėtų kainuoti apie 80-120 THB. 

The Esplanade

The Esplanade yra Bankoko prekybos centras, įsikūręs Ratchadaphisek kelyje. Šiame prekybos ir pramogų komplekse yra įrengtas 3000 vietų kino teatras, veikia įvairios parduotuvės, restoranai, pramogų įstaigos ir Bankoko Art in Paradise galerija. Vienas iš populiariausių Bankoko naktinių turgų, Talad Rot Fai Ratchada įsikūręs iš karto už The Esplanade prekybos centro.

The Esplanade

Kaip ten nuvykti

MRT: Važiuokite MRT Metro iki Thailand Cultural Centre stoties ir išeikite per 3 išėjimą.

Autobusu: Važiuokite autobusu Nr. 73, 74, 136, 179, 185, 206, 514, 517 ir išlipkite MRT Thailand Cultural Centre autobusų stotelėje. 

Kur apsistoti Bankoke?

Jei ieškote viešbučio Bankoke ir svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, pasinaudokite mūsų patarimais: Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Kai nežinote, kokį viešbutį Bankoke pasirinkti, turbūt pati pirma rekomendacija būtų pasirinkti vieną iš Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo ir po įspūdžių kupinos dienos Tailando sostinėje panirti į gaivinantį baseino vandenį bei mėgautis įspūdinga Bankoko panorama.

Travel Offer 2020