Geriausi Bankoko viešbučiai su baseinu ant stogo

Kai nežinote, kur yra geriausia apsistoti Bankoke, turbūt pati pirma rekomendacija būtų pasirinkti vieną iš šių puikių Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo ir po įspūdžių kupinos dienos Tailando sostinėje panirti į gaivinantį baseino vandenį bei mėgautis įspūdinga Bankoko panorama.

Geriausi Bankoko viešbučiai su baseinu ant stogo (net 20 jų!) išvardinti žemiau. Dauguma iš šių baseinų yra "infinity" tipo, kadangi infinity baseinai Bankoke jau tapo praktiškai standartas tarp aukštesnės klasės viešbučių. Išsirinkite vieną iš šių viešbučių ir Jūsų apsilankymas Tailando sostinėje paliks neišdildomą įspūdį!

Sivatel Bangkok Hotel

Sivatel Bangkok Hotel yra boutique viešbutis, kurį rasite centriniame Bankoko Ploenchit rajone, greta didžiųjų prabangių prekybos kompleksų ir užsienio šalių ambasadų. Šiame ramybe dvelkiančiame viešbutyje yra 22 metrų ilgio infinity baseinas, iš kurio atsiveria puikūs Bankoko vaizdai.

Sivatel Bangkok Hotel

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 5 minutės pėsčiomis nuo Phloen Chit BTS stoties

Ad Lib Bangkok Hotel

Ad Lib Bangkok yra dar vienas puikus boutique viešbutis su 48 minimalaus modernistinio dizaino kambariais, kurį supa 10 metrų aukščio žalumos siena. Ad Lib Bangkok viešbutis randasi Bankoko Sukhumvit rajone, visai greta Bamrungrad ligoninės. Viešbutyje įrengtas puikus infinity baseinas, iš kurio naktinio pasiplaukiojimo metu tiesiog prieš akis atsiveria magiški naktinio Bankoko vaizdai.

Ad Lib Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 12 minučių pėsčiomis nuo Nana BTS stoties

Hilton Sukhumvit Bangkok Hotel

Hilton Sukhumvit Bangkok Hotel viešbutis įsikūręs Sukhumvit Soi 24 gatvėje, pačioje pagrindinio Bankoko verslo ir pramogų rajono širdyje. Viešbučio 26-ame aukšte yra infinity baseinas ant stogo, greta kurio galima patogiai mėgautis saulės spinduliais bei mėgautis įspūdingais iš šio baseino atsiveriančiais Tailando sostinės vaizdais.

Hilton Sukhumvit Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 3 minutės pėsčiomis nuo Phrom Phong BTS stoties

Sofitel Bangkok Sukhumvit Hotel

Sofitel Bangkok Sukhumvit Hotel yra prabangus 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs itin patogioje vietoje Sukhumvit kelyje ir apsuptas didžiųjų verslo, prekybos ir pramogų centrų. Viešbutyje rasite puikų spa centrą su L'Occitane, 3 karšto vandens kubilais, sauna ir įspūdingu 21 metro ilgio baseinu ant stogo bei sūkurine vonia. aplink baseiną gausu krėstų ir gultų, nuo kurių atsiveria dramatiški vaizdai į Bankoką.

Sofitel Bangkok Sukhumvit

Kaip ten nuvykti:

  • MRT Metro - 5 minutės pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties
  • BTS SkyTrain - 5 minutės pėsčiomis nuo Asok BTS stoties

Mode Sathorn Hotel

Mode Sathorn Hotel yra mados įkvėptas 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Bankoko CBD rajone, Sathorn kelyje. Ant viešbučio stogo įrengtas puikus infinity baseinas, kuriame galite atsipalaiduoti besimėgaudami gaivinančiais kokteiliais ir į Bankoko centrą atsiveriančiais vaizdais.

Mode Sathorn

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 2 minutės pėsčiomis nuo Surasak BTS stoties

S31 Sukhumvit Hotel

S31 Sukhumvit Hotel yra stilingai dekoruotas 4.5 žvaigždučių viešbutis Bankoko širdyje, kurį supa prekybos centrai, madingi restoranai ir barai. S31 Sukhumvit Hotel taip pat siūlo puikiai įrengtą poilsio infrastruktūrą, treniruoklių salę, spa, sauną ir įspūdingą baseiną ant stogo, kuriame galite atsigaivinti besimėgaudami miesto panorama.

S31 Sukhumvit

Kaip ten nuvykti:

  • MRT Metro - 10 minučių pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties
  • BTS SkyTrain - 15 minučių pėsčiomis nuo Asok BTS stoties

The St. Regis Bangkok Hotel

The St. Regis Bangkok yra vienas iš pačių prabangiausių Bankoko viešbučių, įsikūręs miesto širdyje Rajadamri kelyje, tik kelios minutės pėsčiomis nuo prabangių parduotuvių ir restoranų. Vaizdingas The St. Regis Bangkok viešbučio baseinas ant stogo yra apsuptas tropinių augalų, neužgožiančių nuo baseino atsiveriančios vaizdingos miesto panoramos.

The St. Regis Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 1 minutė pėsčiomis nuo Ratchadamri BTS stoties

Solo Sukhumvit 2 Hotel

Solo Sukhumvit 2 Hotel yra modernus 4 žvaigždučių boutique viešbutis, įsikūręs Sukhumvit 2 gatvėje, kuri yra Bankoko verslo ir finansų rajono centras, žinomas ir dėl gausybės čia esančių apsipirkimo galimybių bei verdančio naktinio gyvenimo. Ant šio viešbučio stogo yra ne tik baras, bet ir puikus baseinas, kuriame gera atsigaivinti ir atsipalaiduoti po įspūdžių pilnos dienos Bankoke.

Solo Sukhumvit 2

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 10 minučių pėsčiomis nuo Nana BTS stoties

The Okura Prestige Bangkok Hotel

The Okura Prestige Bangkok viešbutis yra dekoruotas šiuolaikiniu stiliumi su 5 žvaigždučių prabanga, siūlantis 240 kambarių. Atmosfera šiame viešbutyje yra rami bei puikiai tinkama siekiantiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasiilsėti. Vakare galima apsilankyti šiame viešbutyje įsikūrusiame garsiame japonų restorane, siūlančiame autentiškus Japonijos virtuvės patiekalus. Viešbutyje taip pat yra nuostabus 25 metrų ilgio infinity baseinas 25 aukšte, iš kurio atsiveria įspūdingi miesto vaizdai.

The Okura Prestige Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 4 minutės pėsčiomis nuo Phloen Chit BTS stoties

The Continent Hotel

The Continent Hotel yra prabangius kambarius siūlantis boutique viešbutis, įsikūręs Bankoko širdyje. Viešbutis siūlo 153 kambarius, dekoruotus 4 skirtingomis temomis - Vandenynas, Miškas, Dykuma ir Kosmosas. Viešbučio baseinas ant stogo su nuostabiu vaizdu į Bankoko miestą yra 37 pastato aukšte.

The Continent Bangkok

Kaip ten nuvykti:

  • MRT Metro - 2 minutės pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties
  • BTS SkyTrain - 2 minutės pėsčiomis nuo Asok BTS stoties

SO Sofitel Bangkok

SO Sofitel Bangkok yra prabangus 5 žvaigždučių viešbutis, kurio dizainas buvo sukurtas garsiojo Christian Lacroix. Viešbutis įsikūręs centrinėje Bankoko dalyje, kur jį supa verslo ir pramogų rajonai bei greta esantis Lumpini parkas. 10-ajame pastato aukšte yra net 32 metrų ilgio "infinity" tipo baseinas ant stogo, nuo kurio atsiveria fantastiškas vaizdas į parką bei miestą. Net jei nesate viešbučio svečias, galite pasinaudoti viešbučio baseinu, treniruoklių sale, garine pirtimi ir sauna, įsigydami dienos apsilankymo bilietą, kainuojantį 1000 THB žmogui.

SO Sofitel Bangkok

Kaip ten nuvykti: MRT Metro - 2 minutės pėsčiomis nuo Lumpini MRT stoties

Eastin Grand Hotel Sathorn

Eastin Grand Hotel Sathorn yra 32 aukštų viešbutis, siūlantis 390 kompaktiškų kambarių Bankoko verslo ir prekybos rajone. Viešbutyje esantis didelis infinity baseinas ant stogo, besitęsiantis per visą 14 aukšte esančios terasos ilgį, didžiuojasi savo panoraminiais miesto vaizdais.

Eastin Grand Hotel Sathorn

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - viešbutis sujungtas su Surasak BTS stotimi

W Bangkok

W Bangkok yra 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs vieno iš svarbiausių Bankoko verslo ir pramogų rajono Silom širdyje. Šio viešbučio 6-ajame aukšte įrengtas išskirtinis ovalo formos baseinas ant stogo, leidžiantis atsipalaiduoti po pašėlusios apsipirkinėjimo ir Bankoko įžymybių lankymo dienos. Greta baseino veikia šaunus baras ir puikus restoranas.

W Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 2 minutės pėsčiomis nuo Chong Nonsi BTS stoties

Hansar Hotel Bangkok

Hansar Hotel Bangkok yra prabangus 5 žvaigždučių boutique viešbutis Bankoko centre prie Rajdamri kelio. 8-ajame pastato aukšte yra puikus infinity baseinas, besitęsiantis per visą pastato ilgį.

Hansar Hotel

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 3 minutės pėsčiomis nuo Ratchadamri BTS stoties                         

Grande Centre Point Hotel Terminal21

Grande Centre Point Hotel Terminal21 yra modernus 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Bankoko centre, visai greta Asok BTS stoties ir Terminal 21 prekybos centro. viešbutyje yra didelis baseinas ant stogo, nuo kurio galima mėgautis neįtikėtinais panoraminiais Bankoko vaizdais.

Grande Centre Point Terminal21

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - viešbutis sujungtas su Asok BTS stotimi

Siam Kempinski Hotel Bangkok

Siam Kempinski Hotel Bangkok yra puikus pasirinkimas tiek verslo, tiek laisvalaikio keliautojams, norintiems pasinerti į šio viešbučio kuriamą panašią į kurorto atmosferą pagrindiniame miesto prekybos ir pramogų rajone. Viešbutyje yra 401 šiuolaikiškas kambarys ir net 3 baseinai ant stogo.

Siam Kempinski Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - viešbutis sujungtas su Siam BTS stotimi per Siam Paragon prekybos centrą

Millennium Hilton Bangkok

Millennium Hilton Bangkok yra modernus aukštos klasės viešbutis ant Čao Praja upės kranto. Viešbutyje yra keturi restoranai, taip pat puikus baras ant stogo, o taip pat 4 pastato aukšte esantis patrauklus baseinas, nuo kurio atsiveria fantastiški miesto ir greta tekančios upės vaizdai.

Millenium Hilton Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - keliaukite BTS iki Saphan Taksin stoties ir tada sėskite į nemokamą viešbučio laivelį netoliese esančioje Sathorn prieplaukoje

AVANI Riverside Bangkok

AVANI Riverside Hotel yra modernus viešbutis vakariniame Čao Praja upės krante. Viešbutis siūlo 251 svečių kambarius, iš kurių 23 apartamentai. Viešbutyje taip pat veikia madingas baras ant stogo, tiekiantis azijietiškas tapas, elegantiškas tarptautinės virtuvės restoranas, o taip pat infinity baseinas ant stogo, leidžiantis gėrėtis fantastiškais upės vaizdais bei Bankoko panorama.

AVANI Riverside Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain & Laivu: keliaukite BTS iki Saphan Taksin stoties ir, paėjėję iki greta esančios Sathorn prieplaukos, sėskite į nemokamą Anantara viešbučio laivelį bei kitoje upės pusėje šiek tiek paėjėkite iki Avani Riverside viešbučio

Dream Hotel Bangkok

Dream Hotel Bangkok yra modernus ir komfortiškas 4 žvaigždučių viešbutis, siūlantis madingą poilsį svarbiausiame Bankoko verslo ir pramogų rajone esančiame Sukhumvit kelyje. Viešbutyje esantis baseinas ant stogo tikrai pravers, kai norėsite atsigaivinti nuo Bankoke tvyrančio karščio.

Dream Hotel Bangkok

Kaip ten nuvykti: BTS SkyTrain - 8 minutės pėsčiomis nuo Nana arba Asok BTS stočių

Column Bangkok Hotel

Column Bangkok Hotel yra prabangus 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs pagrindiniame Bankoko verslo ir pramogų rajone, priešais Bendžakiti parką. Po ilgos dienos mieste čia galite atsigaivinti infinity baseine ant stogo, nuo kurio atsiveria vaizdas į didžiausią miesto tvenkinį.

Column Bangkok Hotel

Kaip ten nuvykti:

  • BTS SkyTrain - 8 minutės pėsčiomis nuo Asok BTS stoties
  • MRT Metro - 10 minučių pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties

Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Jei ieškote svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, pasinaudokite mūsų patarimais: Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Travel Offer 2020