S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

S1 autobusas yra tiesioginis Bankoko autobusų maršrutas, jungiantis Bankoko Suvarnabhumi oro uostą (BKK) su istoriniu miesto centru. Kelionė S1 autobusu yra pigiausias tiesioginis būdas pasiekti populiarų Bankoko turistinį rajoną Khao San Road iš Suvarnabhumi oro uosto.

S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

S1 autobuso maršrutas yra labai patogus variantas keliaujant iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road, kadangi pasirinkus jį nuo taško A iki taško B galima nukeliauti be persėdimo į kitą Bankoko viešąjį transportą.

Bankoko S1 autobusai

Visi autobusai, aptarnaujantys Bankoko oro uosto maršrutą S1 yra su oro kondicionieriais. Šiame maršrute naudojami ir senesni oranžiniai autobusai, tačiau naudojamų naujų mėlynų autobusų skaičius nuolat auga. Naujieji autobusai yra gerokai patogesni, kadangi turi daugiau vietos, kur galima nusimesti bagažą.

S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

Bakoko S1 autobuso kaina

Dabartinė S1 autobuso kaina yra 60 THB žmogui. 

Bilietą įsigyti galima įsigyti autobuse, mokama grynais.

Bankoko S1 autobuso tvarkaraštis

Bankoko S1 autobusai kursuoja kasdien, nuo 6:00 iki 20:00*, apytiksliai kas 30 minučių.

Kelionė iki galutinio tikslo paprastai trunka apie 1 - 1.5 valandos, priklausomai nuo eismo sąlygų.

Svarbu! *Nurodytas S1 autobusų darbo laikas nuo 6:00 iki 20:00 yra išvykimui iš oro uosto! Iš Sanam Luang (Khao San Road) S1 autobusai išvyksta apytiksliai valanda vėliau (apytiksliai nuo 07:00 iki 21:00).

Bankoko S1 autobuso maršrutas

S1 autobusas kursuoja iš Suvarnabhumi oro uosto iki istorinio Bankoko centro, o Khao San Road ir Sanam Luang yra galutiniai šio maršruto sustojimai.

S1 – Autobusas iš Bankoko Suvarnabhumi oro uosto į Khao San Road

Kur rasti S1 autobusą Suvarnabhumi oro uoste?

S1 autobusai Suvarnabhumi oro uoste sustoja pirmame keleivių terminalo aukšte prie 7 vartų.

Pagrindiniai S1 autobuso maršruto sustojimai

Khao San Road

Demokratijos paminklas

Phanfa tiltas

Lan Luang

Yommarat

S1 autobuso maršruto žemėlapis

Pilną S1 autobuso maršrutą rasite žemėlapyje žemiau, kur matysite ir tikslias sustojimų vietas. Maršruto "Mėlynoji linija" naudojama keliaujant iš oro uosto į Bankoką, maršruto "Raudonos linijos" trasa veda iš miesto centro į Suvarnabhumi oro uostą. 

Kiti kelionės variantai

Suvarnabhumi oro uostas su Bankoko centru patogiai sujungtas geležinkelio linija, žinoma kaip Airport Rail Link. Jei vykstate iš arba į Suvarnabhumi oro uostą, kelionė Airport Rail Link neabejotinai yra pats pigiausias ir lengviausias būdas iš oro uosto pasiekti Bankoko centrą arba atvirkščiai. Tačiau, norint pasiekti Khao San Road, iš galutinės Airport Rail Link stoties (Phaya Thai) dar atkarpą reiks pavažiuoti autobusu, taksi arba tuk-tuku. Daugiau informacijos apie tai, kur oro uoste rasti Airport Rail Link stotį ir kaip juo naudotis, skaitykite čia: Į Bankoko centrą iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK).

Jei naudojimasis viešuoju transportu atrodo pernelyg sudėtingas, galite užsisakyti privatų pervežimą iš oro uosto ir tada vairuotojas pasitiks jus oro uoste, laikydamas kortelę su vardu. Neabejotinai tai yra pats patogiausias būdas pasiekti miesto centrą ir jame nepasiklysti pačią pirmąją kelionės dieną. Privatų pervežimą iš Suvarnabhumi oro uosto į centrinį Bankoką galite užsisakyti čia: Privatus pervežimas iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK) į Bankoką.

Patarimai

Daugiau informacijos apie pagrindindinį Bankoko oro uostą galite rasti čia: Bankoko Suvarnabhumi oro uostas (BKK).

Jei turite jungiamąjį skrydį iš kito Bankoko oro uosto, pasinaudokite nemokamu autobusu tarp Bankoko oro uostų.

Don Mueang oro uostas (DMK) taip pat aptarnaujamas keliais autobusų maršrutais: Oro uosto autobusai į ir iš Bankoko Don Mueang oro uosto.

Skaitykite daugiau apie Bankoką ir Tailando sostinės svarbiausias lankytinas vietas

Raskite geriausius viešbučių pasiūlymus Bankoke.

Travel Offer 2020