Pramogos ir ekskursijos Tailande bei Pietryčių Azijoje

Užsisakyti ekskursijas bei bilietus su nuolaida į kitas pramogas Tailande ir kitose Pietryčių Azijos valstybėse galite pasinaudodami mūsų partnerių paslaugomis. Kadangi patys dažnai keliaujam, nuolat naudojamės šių gerai žinomų kompanijų paslaugomis, todėl jas rekomenduojame ir savo skaitytojams.

Jei ekskursijas ir pramogas užsisakysite per mūsų puslapį, galėsite pasinaudoti geriausiais partnerių pasiūlymais ir kartu prisidėsite prie mūsų puslapio palaikymo (tai Jums papildomai nekainuos nei cento!). Jei mūsų puslapis buvo Jums naudingas planuojant kelionę, užsisakykite ekskursijas ir pramogas Tailande ir visoje Pietryčių Azijoje pasinaudodami žemiau esančiomis nuorodomis. Didelis ačiū! 

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Ar žinojote, jog bilietus įvairioms pramogoms Tailande ir kitose Pietryčių Azijos šalyse internetu galite įsigyti žymiai pigiau, nei tai Jums kainuotų vietoje? Dar prieš porą metų mes ir patys to nežinojome, kol atsitiktinai susidūrėme su tokiais internetiniais puslapiais, kaip KLOOK ir Trazy.

KLOOK

KLOOK yra vienas iš lyderių Pietryčių Azijos pramogų bilietų perpardavimo rinkoje. Jie siūlo ne tik pramogų bilietus, įvairias ekskursijas, bet ir turistams nepakeičiamus dalykus, tokius kaip vietinės SIM kortelės, pervežimai į/iš oro uostus ir t.t. Kokių pasiūlymų KLOOK turi kiekvienoje iš Pietryčių Azijos šalių, rasite čia:

Šis šalių sąrašas nėra baigtinis, nes KLOOK veikia ne tik Tailande ir Pietryčių Azijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Tarp mūsų puslapio skaitytojų populiariausios KLOOK siūlomos pramogos:

Kokių pasiūlymų KLOOK turi Jūsų planuojamoje aplankyti šalyje, rasite pasinaudoję žemiau esančia paieškos forma.

Klook.com

Trazy

Trazy yra dar viena internetinė svetainė, siūlanti pramogų bilietus su nuolaida. Kol kas Trazy apima tik 3 šalis, bet savo pasiūlymais TailandePietų Korėjoje ir Vietname jie neretai nenusileidžia KLOOK.

Tarp mūsų skaitytojų populiariausios Trazy siūlomos pramogos:

Daugiau pasiūlymų rasite Trazy svetainėje, kurią pasieksite spustelėję žemiau esantį reklaminį skydelį.

trazy.com

Rekomenduojame peržvelgti abiejų svetainių pasiūlymus ir palyginti kainas, kad Tailando pramogų bilietus įsigytumėte geriausia kaina.