SEA LIFE Bangkok Ocean World – Jūrų Akvariumas Bankoke

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumas, anksčiau žinomas kaip Siam Ocean World, siūlo leistis į nuostabų povandeninį nuotykį pačiame Bankoko centre, čia įsikūrusio Siam Paragon prekybos centro apačioje. Pats akvariumas yra didelis ir pilnas nuostabių povandeninio pasaulio gyvių. Čia taip pat pateikiama daugybė įdomios informacijos. Iš tikrųjų likome sužavėti to, ką radome čia. SEA LIFE Bangkok Ocean World - vienas geriausių akvariumų, kuriuose teko lankytis.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Akvariumas

Tik įėjus į akvariumą, pamatysite plačią jūros gyvūnų įvairovę. Akvariumas padalintas į keletą zonų, pristatančių skirtingų rūšių jūros gyventojus.

Akmeninė slėptuvė

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumo pradžioje būsite pasitikti Didžiojo vorinio krabo ir Didžiojo Ramiojo vandenyno aštuonkojo.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Koralinis rifas

Šioje akvariumo dalyje rasite spalvingus koralinius rifus ir jų gyventojus – žuviuką Nemo (žuvį-klouną) ir žuvelę Dory. Čia taip pat yra akvariumas su nedideliu tuneliu, skirtu vaikams įlįsti ir iškišus galvą viduryje akvariumo pasidaryti įdomią foto. Net ir suaugusiems tai patinka!

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Jūros arkliukų karalystė

Čia pristatomos įvairios jūros arkliukų rūšys. Įsižiūrėkite geriau ir tikrai pamatysite juos prikibusius uodegomis kur nors ant jūros žolių ar koralų.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Tropinės džiunglės

Tropinių džiunglių erdvė sukurta labai vaizdingai, su supančiomis džiunglėmis, kriokliu ir vandens baseinais. Čia galite iš arčiau susipažinti su įvairiais gyvūnais, tokiais kaip milžiniškos gėlavandenės žuvys, įvairios tropinės varlės, gyvatės ir be galo mielos jūrinės ūdros.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Tropinis vandenynas

8 metrų aukščio tropinis akvariumas buvo itin įdomus ir tiesiog žavingas. Čia sukaupta labai nebloga jūros gyvūnų kolekcija, o akvariume gyvenančios žuvys paprastai labai aktyvios, tad stebėti akvariumą ilgai nenusibosta.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Vandenyno tunelis

Pagrindiniame SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariume rasite ilgą akrilinį povandeninį tunelį. Čia galėsite stebėti virš jūsų ir aplink jus plaukiojančius didelius jūrų gyvūnus, tarp kurių pmatysite keleto rūšių ryklius, vandenyno žuvis be jūrų vėžlius.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Ryklių laivas

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumai bei jų apipavidalinimas – tiesiog fantastiški. Vienas iš mūsų favoritų – akvariumas su didžiulėmis dirbtinėmis laivo nuolaužomis, kur tarp nuolaužų ir spalvingų koralų galima pamatyti besisukiojančius ryklius, tokius kaip smėlinis tigrinis ryklys, lydimus kitų jūrų žuvų guotų.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Medūzos

Mums medūzų akvariumas buvo turbūt pats didžiausias maloniai nustebinęs netikėtumas. Tai, kaip jos apšviestos, paverčia jas lyg gyvybėmis iš kito pasaulio. Ši zona tokia atpalaiduojanti, jog taip ir noris atsipūsti, pamedituoti, nusnūsti arba tiesiog stebėti jas neatsitraukiant ir mėgaujantis šia unikalia patirtimi.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Pingvinų ledo nuotykis

Pamatyti pingvinus SEA LIFE Bangkok Ocean World buvo pakankamai netikėta. Jiems skirtas nemažas baseinas, nors bent jau mūsų apsilankymo metu tebuvo pora po jį plaukiojančių pingvinų, iš kurių vienas buvo itin smalsus ir vis priplaukdavo prie stiklo lyg kviesdamas prisijungti prie jo žaidimų.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Užsiėmimai

Įdomi informacija apie eksponuojamus gyvūnus pateikiama šalia jų esančiose lentelėse anglų kalba, tad galima tikrai daug sužinoti. Akvariume pilna ir įvairių pramogų. Čia galite paliesti jūrų žvaigždę ir keletą kitų jūrų gyvių arba leistis į lobių medžioklės žaidimą.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumo viduje yra pakankamai vietų pasiilsėti ir atsipalaiduoti. Čia taip pat veikia kavinė, siūlanti įvairius gėrimus ir užkandžius.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Mūsų įspūdžiai

Mums tikrai patiko pasivaikščiojimas po SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumą ir pažintis su jo gyventojais. Aplinka vertė jaustis taip, lyg būtume vandenyno dugne, apsupti visų tų povandeninio pasaulio grožybių. Visas akvariumas menkai apšviestas, tad reiktų akylai stebėti vaikus.

Čia daugybė galimybių pagauti nuostabų kadrą, tad nepamirškite atsinešti gerą foto aparatą su pilnai pakrautomis baterijomis ir daugybe vietos atminties kortelėje, nors fotografuoti ir kiek sudėtinga, o ir blykstės naudojimas nerekomenduojamas.

Visas apsilankymas SEA LIFE Bangkok Ocean World gali trukti apie dvi valandas ar net ilgiau, jei mėgaudamiesi čia esančiais nuostabiais jūrų pasaulio vaizdais neskubėsite.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Tikrai rekomenduojame apsilankyti SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariume visiems, o ypač šeimoms su vaikais. Čia mažieji ras daug galimybių sužinoti kažką naujo, o taip pat ne vieną interaktyvų užsiėmimą, kurie tikrai pritrauks jų dėmesį.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Vienintelė problema, su kuria susidūrėme lankydamiesi SEA LIFE Bangkok Ocean World, buvo didelis žmonių skaičius, bet greičiausiai todėl, jog lankėmės čia savaitgalio popietę. Rekomenduotume lankytis ten anksčiau ryte arba vėliau vakare ir, jei įmanoma, vengti savaitgalių. Tai leis jums mėgautis apsilankymu netgi dar labiau.

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Reikia pastebėti, jog akvariumo išdėstymas tikrai geras, tad net ir esant dideliam žmonių skaičiui po jį vaikštinėti nėra sudėtinga.

Bilieto kaina

Suaugusiam - 990 THB

Vaikui (3-11 metų) - 790 THB

SEA LIFE Bangkok Ocean World

Įsigydami SEA LIFE Bangkok Ocean World bilietus internetu, iš tikrųjų galite ženkliai sutaupyti. Be to, sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, kadangi iš anksto užsisakiusiems bilietus yra atskira eilė ir nereiks gaišti laiko eilėje su kitais.

Kadangi užsisakėm bilietus internetu ir pasirinkom jungtinį bilietą su įėjimu į Bankoko Madame Tussauds muziejų, nesijautėm permokėję.

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumas ir Bankoko Madame Tussauds muziejus randasi tame pačiame rajone ir tik 5 minutės pėsčiomis skiria šis dvi lankytinas Bankoko vietas, tad tikrai lengva jas abi aplankyti tą pačią dieną.

Darbo laikas

Kasdien 10.00 – 21.00 (įleidžiama iki 20.00)

Kaip ten nuvykti

SEA LIFE Bangkok Ocean World akvariumas randasi Siam Paragon prekybos centro B1-B2 aukštuose. Siam Paragon prekybos centras įsikūręs populiariausiame Bankoko apsipirkimų kvartale - Siam.

BTS

Važiuokite BTS SkyTrain iki Siam stoties, kuri yra sujungta su Siam Paragon viršžemine perėja.

MRT Metro

Važiuokite MRT Metro iki Silom, Sukhumvit arba Chatuchak Park stoties ir ten persėskite į BTS SkyTrain, vystantį į Siam stotį.

Taksi

Sėskite į Taksi ir liepkite vairuotojui jus nuvežti į “Siam”. Šis apsipirkimų kvartalas puikiai žinomas visame Bankoke, tad vairuotojas neabejotinai jį taip pat žinos.

Autobusu

Važiuokite autobusu Nr. 15, 16, 25, 40, 48, 54, 73, 79, 141, 159, 162, 183, 204, 501, 508, ir išlipkite Siam Paragon autobusų stotelėje.