Tailandietiškas Roti

Roti - panašus į traškų blyną saldus užkandis, keptas keptuvėje, tada paprastai patiekiamas su saldintu sutirštintu pienu ir cukrumi, o taip pat puikiai tinkantis su šokolado padažu, bananais ir visais kitais saldumynais.

Pietų Tailande roti taip pat patiekiamas su kariu, ypač pusryčiams. Roti yra labai viliojantys, todėl jei laikotės dietos, geriau pereikite prie kito patiekalo.

Čia yra Roti Phanom - roti restoranas Nakhon Si Thammarate, Pietų Tailande. Visame mieste šis restoranas turi daug filialų. Jie gamina įvairiausius skanius roti.

Tajų stiliaus Roti

Galite užsisakyti pagal šį meniu, žinoma, tik jei suprantate tajų kalbą. Kaip ir matote, kainos čia tikrai neaukštos, tik apie 15-20 THB.

Tajų stiliaus Roti

Tai patiekalas, kurį užsisakėme - greitai paruošiami makaronai su kiaušiniu. Iš pradžių manėme, kad jie patieks tik greitai paruošiamus makaronus su kiaušiniais, tačiau buvo patiekta ir kitų šalutinių patiekalų, tokių kaip dešrelės, krabų lazdelės. Kitas patiekalas yra minkštai virtas kiaušinis, patiekiamas puodelyje.

Tajų stiliaus Roti

Mūsų pastoviai užsisakomas roti yra bananinis roti su kiaušiniu ir bananu viduje, patiektas su saldintu kondensuotu pienu. Labai skanu!

Tajų stiliaus Roti

Tai yra paprastas roti be jokių priedų. Jis traškus ir saldaus skonio, suteikiamo kondensuoto pieno.

Tajų stiliaus Roti

Kurį roti norėtumėte išbandyti?