Geriausi viešbučiai Railay paplūdimyje, Krabi

Galimybė mėgautis magiška aplinka saulei kylant ir leidžiantis yra tai, dėl ko tikrai verta apsistoti Railay paplūdimyje. Railay rasite įvairių apgyvendinimo įstaigų, pradedant pigiomis poilsiavietėmis ir baigiant prabangiausiais viešbučiais, puikiai tinkantiems medaus mėnesiui. Jei ieškote geriausios vietos apsistoti Krabyje, šie geriausi viešbučiai Railay paplūdimyje jūsų atostogas gali padaryti itin įsimintinomis.

Railay Garden View Resort

Railay Garden View Resort yra nedidelis ir ramus viešbutis, esantis rytinėje Railay kalvos pusėje. Viešbutyje yra vasarnamiai išsimėtę po ramų sodą. Iš kai kurių vasarnamių ir restoranų atsiveria gražūs vaizdai į jūrą. Viešbutyje siūlomos kelionių paslaugos, pervežimai ir nemokamas belaidis internetas. Apsistoję Railay Garden View Resort galėsite mėgautis saule, jūra ir paplūdimiais, būdami gamtos apsuptyje.

Railay Garden View Resort

 • Kainų lygis: $$
 • Vertinimas: 8/10

Dream Valley Resort

Dream Valley Resort įsikūręs Ton Sai paplūdimyje ir yra apsuptas kalkakmenio kalvų. Viešbutis yra ideali vieta pabėgti nuo turistų minios bei pasimėgauti atostogomis ir atsipalaiduoti ramioje vietoje. Viešbučio teritorijoje yra restoranai, baseinas, parduotuvėlė, teikiamos kelionių paslaugos, skalbimo paslaugos ir valčių nuoma. Taip pat kaimynystėje yra nemažai barų ir restoranų. Be to, aplinkinis klinčių uolų reljefas yra ir laipiotojų uolomis rojus.

Dream Valley Resort

 • Kainų lygis: $$
 • Vertinimas: 7.5/10

Railay Phutawan Resort

Railay Phutawan Resort yra ramus viešbutis, esantis rytinėje Railay pakrantėje. Tai viena iš geriausių vietų atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, tarp vešlių žalių kalnų ir turkio spalvos Andamanų jūros. Visi kambariai yra privatūs bambuko nameliai su erdviu balkonu. Jei norite mėgautis paprastu gyvenimu bei  atogrąžų gamtos grožiu ir nuostabiu pajūrio kraštovaizdžiu, turėtumėte apsvarstyti viešnagę šioje vietoje.

Railay Phutawan Resort

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Railay Princess Resort & Spa

Railay Princess Resort & Spa įsikūręs į rytus nuo Railay paplūdimio, vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Pha Nang olos paplūdimio. Viešbutį supa jūra ir kalnai. Yra 59 kambariai, dekoruoti tailandietišku stiliumi. Viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir kūno rengybos centras, taip pat restoranas, kuriame patiekiami tailandietiški ir užsienietiški patiekalai.

Railay Princess Resort & Spa

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Railay Great View Resort

Railay Great View Resort įsikūręs rytiniame Railay paplūdimyje, kuris yra vienas gražiausių paplūdimių Krabyje. Viešbutyje yra įvairių tipų kambarių, tokių kaip „Deluxe“ kotedžas su vaizdu į jūrą ir „Grand Deluxe“ kotedžas su vaizdu į jūrą. Kiekvienas kambarys yra erdvus, išskirtinai dekoruotas ir su šiuolaikiškais patogumais, kad būtų užtikrinta patogi viešnagė. Viešbutyje taip pat yra paplūdimio restoranas, kuriame patiekiami tiek tradiciniai Tailando, tiek tarptautiniai patiekalai. Viešbutyje siūlomas yra masažas, baidarės, nemokamas internetas.

Railay Great View Resort

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Bhu Nga Thani Resort & Spa

Bhu Nga Thani Resort & Spa įsikūręs rytinio Railay paplūdimio centre. Pakrantėje esantį viešbutį supa mangrovių miškas. Viešbutyje yra 59 kambariai su visais patogumais. Bhu Nga Thani Resort & Spa siūlo daugybę užsiėmimų, tokių kaip pasiplaukiojimas valtimis, saulėlydžio stebėjimas, paviršinis nardymas ir žygiai. Viešbutyje taip pat yra restoranas, kuris veikia iki vėlyvo vakaro.

Bhu Nga Thani Resort & Spa

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 9/10

Sunrise Tropical Resort

Sunrise Tropical Resort yra nedidelis privatus viešbutis, besislepiantis sode, besiribojančiame su minkštu baltu rytinio Railay paplūdimio smėliu. Gražias viešbučio dekoracijas įkvėpė Šiaurės Tailando stiliaus namai. Sunrise Tropical Resort siūlo 40 kambarių su visais patogumais, įskaitant oro kondicionierių, kambarių aptarnavimą, arbatos ir kavos virimo aparatą, vandens šildytuvą, vonią. Viešbutis turi savo restoraną ir teikia kelionių paslaugas.

Sunrise Tropical Resort

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Railay Bay Resort & Spa

Railay Bay Resort & Spa siūlo 126 kambarius su visais patogumais. Visi kambariai yra gražiai dekoruoti. Restorane patiekiamas tiek tarptautinis, tiek tailandietiškas maistas. Vietovė yra graži su nuostabiais kraštovaizdžiais, tačiau netoliese esantis paplūdimys sezono metu gali būti pilnas turistų. Viešbutyje yra kavinė, posėdžių kambarys, restoranas, sūkurinė vonia, SPA centras, lauko baseinas, sodas.

Railay Bay Resort & Spa

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8/10

Sand Sea Resort

Sand Sea Resort yra paplūdimio viešbutis vakarinėje Railay pakrantėje, kuriame galėsite mėgautis peizažais ir grožėtis nuostabiais saulėlydžiais. Viešbutyje yra puiki atpalaiduojanti atmosfera, o jo 68 kambariai yra su visais patogumais, tokiais kaip oro kondicionierius, chalatas, stalas, plaukų džiovintuvas, televizorius, dušas, mini baras.

Sand Sea Resort

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Railay Village Resort

Railay Village Resort yra viešbutis vakarinėje Railay pusėje, kur yra puiki saulėlydžio stebėjimo vieta, visiškai greta geriausių paplūdimių. Viešbutį supa kalkakmenio uolos. Railay Village Resort siūlo „Pool Villa“ ir „Spa Villa“ numerius. Visi kambariai yra gerai įrengti ir gražiai dekoruoti.

Railay Village Resort

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Rayavadee

Rayavadee yra prabangiausias viešbutis Railay paplūdimyje. Viešbutis užima geriausią vietą, kadangi randasi netoli Railay paplūdimio, Nam Mao paplūdimio ir Ao Phra Nang paplūdimio, vešlių sodų, apsuptų klinčių uolų, viduryje. Viešbutyje yra 102 kambariai, skirti klientams patogiai ir stilingai atsipalaiduoti. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius, chalatai, oro džiovintuvas, seifas, televizorius, vonia. Rayavadee taip pat siūlo kambarių aptarnavimą visą parą, parduotuves, barus, susitikimų kambarius ir restoranus. Kad jūsų atostogos būtų itin malonios, rasite čia ir masažą, baseiną, sūkurinę vonią, treniruoklių salę, teniso kortus ir SPA.

Rayavadee 

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 10/10

Viešbučių vieta Railay paplūdimyje

Railay paplūdimio viešbučius galima padalinti į 3 zonas, kurias vieną nuo kitos galima pasiekti pėsčiomis.

Vakarinis Railay paplūdimys

Vakarinis Railay paplūdimys yra populiariausia vieta apsistoti Railay, kadangi būtent čia galima rasti vaizdingą paplūdimį ir krištolo skaidrumo jūrą. Smėlio juosta čia gerokai platesnė, o saulėlydžiai - pasakiški.

Rytinis Railay paplūdimys

Rytinis Railay paplūdimys yra siauras paplūdimys, kuriame galima rasti daug nebrangių viešbučių. Vakarinį paplūdimį iš čia gallima pasiekti tik per 3-5 minutes.

Kitos vietos

Viešbučiai, kurie randasi tarp pakrančių arba paplūdimio gale.

Malonios viešnagės!

 

Svarbu: Viešbučių kainų lygis gali skirtis, priklausomai nuo sezono. Viešbučių vertinimas paremtas daugybės šaltinių apžvalgomis ir yra tik mūsų asmeninė nuomonė. Prieš užsisakydami viešbutį, pasidomėkite juo plačiau, jog įsitikintumėte, kad viešbutis yra Jums tinkamas.