Geriausi Bankoko sky barai ir restoranai ant stogo

Bankoke yra daug sky barų ir restoranų ant stogo, iš kurių visus metus atsiveria puikus vaizdas į miestą. Išrinkome geriausius Bankoko sky barus ir restoranus ant stogo, iš kurių galima grožėtis Tailando sostinės panorama gurkšnojant kokteilius ar mėgaujantis gurmaniška vakariene.

Sirocco Sky Bar @ lebua at State Tower

Sirocco yra prabangus sky baras, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Bankoką ir jį kertančią Čao Praja upę. Baras randasi ant State Tower ir Lebua Hotel pastato stogo, 63-iame aukšte. Šis sky baras yra laikomas pačiu garsiausiu Bankoko baru ant stogo, kadangi čia buvo filmuojamos Holivudo filmo "Pagirios Bankoke" (Hangover 2) scenos. Nenuostabu, jog pats populiariausias kokteilis čia yra vadinamas Hangovertini.

Kainų lygis: $$$$$

Aprangos kodas: Smart casual - jokių sportinių drabužių, šlepečių, berankovių rūbų, šortų ir atvirų batų (vyrams)

Darbo laikas: kasdien nuo 18:00 iki 1:00

Kaip ten nuvykti: BTS - 7 minutės pėsčiomis nuo Saphan Taksin BTS stoties

The Roof Top Bar @ Baiyoke Sky Hotel

The Roof Top Bar, yra aukščiausiai įsikūręs Tailando sky baras, kuris randasi 83 Baiyoke Tower II pastato aukšte, kur įsikūręs ir viešbutis Baiyoke Sky Hotel. Iš Roof Top Bar atsiveria kvapą gniaužiantys naktinio Bankoko vaizdai, kuriais mėgautis galima gurkšnojant išskirtinius kokteilius, gerus vynus ir kitus gėrimus bei užkandžiaujant. Taip pat galima aplankyti 77 aukšte esančią apžvalgos aikštelę Observation Deck ir 84 aukšte esantį Revolving View Point, siūlančius įspūdingiausius Bankoko vaizdus.

Kainos: įėjimo kaina - 400 THB, į kainą įskaičiuotas gėrimas

Aprangos kodas: nėra

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 2:00

Kaip ten nuvykti:

 • Airport Rail Link - mažiau nei 5 minutės pėsčiomis nuo Airport Rail Link Ratchaprarop stoties
 • BTS - 10 minučių nuo Phayathai BTS stoties

Above Eleven Rooftop Bar and Restaurant @ Fraser Suites Hotel

Above Eleven Rooftop Bar įsikūręs 32 ir 33 pastato, kuriame įsikūręs viešbutis Fraser Suites, aukštuose. Šis sky baras - restoranas yra gerai žinomas kaip siūlantis įspūdingus miesto vaizdus, puikiai derančius su japonišku-perujietiška virtuve ir plačia kokteilių įvairove. Modernus restorano interjeras, kuria įsimintiną atmosferą. Pirmame aukšte yra įrengtas baras, o antrasis aukštas pilnas patogių sofų. Kasdien nuo 18:00 iki 20:00 yra laimės valanda, kurios metu kai kuriems gėrimams siūloma 50% nuolaida.

Rekomenduojamas meniu: Causa Kani, Above Roll Salmon, Lomo Saltado, Arroz Con Marisco, Chicharron, Tuna Tartar

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart casual - jokių šortų, sandalų ar šlepečių

Darbo laikas: kasdien nuo 18:00 iki 2:00

Kaip ten nuvykti: BTS - 10 minučių pėsčiomis nuo Nana BTS stoties

Octave Rooftop Bar & Lounge @ Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit

Octave Bar yra prabangus rooftop baras ant aukštos klasės viešbučio Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit pastato stogo, Bankoko Thonglor rajone. Baras randasi 49 aukšte, todėl iš jo visomis kryptimis atsiveria puikūs Bankoko vaizdai. Octave terasa apima 4 aukštus, kurių kiekviename rasite skirtingą dizainą ir pakankamai vietų prisėsti. Kainos čia kiek aukštesnės, tačiau išskirtinėmis progomis tikrai to vertos. Laimės valanda šiame bare tęsiasi nuo 17:00 iki 20:00 valandos.

Kainų lygis: $$$$

Gėrimų meniu (PDF)

Maisto meniu (PDF)

Aprangos kodas: Smart casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 2:00

Kaip ten nuvykti: BTS - 2 minutės pėsčiomis nuo Thonglor BTS stoties

Three Sixty Lounge @ Millennium Hilton Bangkok

Three Sixty - aukščiausios klasės baras ant Millennium Hilton Hotel viešbučio, įsikūrusio visiškai šalia Čao Praja upės, stogo. Šis baras susideda iš dviejų dalių - baras po atviru dangumi 31 aukšte, iš kur atsiveria vaizdai į upę ir miestą, o taip pat baras viduje 32 aukšte, kur galima vakarieniauti besimėgaujant sodą primenančia atmosfera ir panoraminiais Čao Praja upės vaizdais.

Rekomenduojamas meniu: Picnic Hamper, Three-sixty Cocktail, Honeymooners

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 1:00

Kaip ten nuvykti:

 • Važiuokite taksi iki Millennium Hilton
 • BTS - važiuokite iki Saphan Taksin BTS stoties, paėjėkite iki Sathorn prieplaukos ir sėskite į nemokamą Hilton valtį 

Attitude Rooftop Bar & Restaurant @ AVANI Riverside Bangkok Hotel

Attitude Rooftop Bar & Restaurant randasi 26 Avani Riverside Hotel viešbučio pastato aukšte. Iš šio rooftop baro atsiveria įspūdingiausi Čao Praja upės vaizdai bei Bankoko panorama. Šiame bare / restorane puikia atpalaiduojančia atmosfera galima mėgautis tiek viduje, tiek lauke. Iš čia bevakarieniaujant gerai matysite Asiatique the Riverfront naktinį turgų ir jo įspūdingajį apžvalgos ratą.

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:30 iki 1:00

Kaip ten nuvykti: BTS - važiuokite iki Saphan Taksin BTS stoties, paėjėkite iki Sathorn prieplaukos ir sėskite į nemokamą AVANI Riverside Bangkok Hotel valtį

CRU Champagne Bar @ Centara Grand at CentralWorld Hotel

CRU Champagne Bar yra vienas iš aukščiausių pasaulyje al fresco šampano barų, kuris randasi ant viešbučio Centara Grand at CentralWorld Hotel, to paties pastato, kuriame įsikūręsi ir garsusis baras Red Sky. Šis sky baras įrengtas 55 pastato aukšte ir siūlo geriausią šampano pasirinkimą bei pribloškiančius Bankoko vaizdus visais 360 laipsnių. Baras taip pat siūlo savo vardinį šampaną “Pink Mumm No.1”, kurio kaina siekia 800 THB už taurę. Atmosfera čia tikrai išskirtinė ir puikiai tinkama ypatingai dienai.

Rekomenduojamas meniu: Kobe jautienos Shabu, Foie gras ir vištienos yakitori iešmeliai bei didelis šampano pasirinkimas

Kainų lygis: $$$$$

Aprangos kodas: Smart casual - jokių šlepečių, berankovių marškinėlių, šortų, sandalų

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 1:00

Kaip ten nuvykti: BTS - 10 minučių pėsčiomis nuo Chidlom arba Siam BTS stoties

Vertigo and Moon Bar @ Banyan Tree Hotel

Vertigo and Moon Bar yra prabangus rooftop baras, įrengtas 61 Banyan Tree Hotel viešbučio pastato aukšte. Iš baro atsiveria 360° panoraminiai vaizdai į Bankoką, o kiekvieną stalą puošiančios žvakės kuria itin romantišką atmosferą. Čia tiekiami įvairių virtuvių patiekalai bei aukštos kokybės gėrimai iš viso pasaulio.

Užsisakykite apsilankymą internetu: Vertigo viešbutyje Banyan Tree Bangkok

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual – neleidžiamos šlepetės, sportiniai rūbai ir kuprinės

Darbo laikas:

 • Vertigo - kasdien nuo 18:00 iki 23:00
 • Moon Bar - kasdien nuo 17:00 iki 1:00

Kaip ten nuvykti:

 • MRT: 10 minučių pėsčiomis nuo Lumpini MRT stoties
 • BTS: 15 minučių pėsčiomis nuo Saladaeng BTS stoties 

Park Society & Hi-So Bar @ SO Sofitel Bangkok Hotel

Park Society & Hi-So Bar yra rooftop restoranas ir baras 29 SO Sofitel Bangkok Hotel viešbučio pastato aukšte. Viešbutis įsikūręs netoliese Lumpini parko, dėl ko iš restorano bei baro atsiveriantys vaizdai į Bankoko dangoraižius ir parką yra išskirtiniai. Čia skambanti muzika, supanti aplinka, aukštos kokybės maistas ir gėrimai paliks neišdildomą įspūdį.

Užsisakykite internetu: Išskirtinė vakarienė Park Society restorane viešbutyje SO Sofitel

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas:

 • Park Society - kasdien nuo 18:00 iki 22:30
 • Hi-So Bar - kasdien nuo 17:00 iki 00:30

Kaip ten nuvykti:

 • MRT: 5 minutės pėsčiomis nuo Lumpini MRT stoties
 • BTS: 15 minučių pėsčiomis nuo Saladaeng BTS stoties

The SpeakEasy Rooftop Bar @ Hotel Muse Bangkok

The SpeakEasy Rooftop Bar yra rooftop baras ir restoranas 25 viešbučio Hotel Muse Bangkok pastato aukšte. Iš čia atsiveria įpūdingi naktinio Bankoko vizdai. The Speakeasy dekoruotas retro stiliumi ir siūlo didelį patiekalų pasrinkimą, įskaitant Prancūzijos, Azijos bei kitų virtuvių patiekalus.

Rekomenduojamas meniu: Triple B, Krevetės su česnaku, Juodųjų midijų sautéed baltame vyne, Burbulinis kokteilis.

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:30 iki vidurnakčio

Kaip ten nuvykti: BTS - 7 minutės pėsčiomis nuo Chidlom BTS stoties

Nest Rooftop Bar @ Le Fenix Hotel

NEST yra madingiausias rooftop baras ir restoranas ant Le Fenix Hotel viešbučio, esančio Sukhumvit Soi 11, stogo. Nors šis baras randasi tik 8 aukšte, jį supantys Sukhumvit rajono dangoraižiai čia kuria ypatingą pojūtį. Atmosfera čia atpalaiduojanti, o komfortiškai įrengtos vietos atsisėsti priverst jus pasijausti patogiai lyg paukščio lizde.

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual - jokių šortų ar sandalų

Darbo laikas: kasdien nuo 18:00 iki 2:00

Kaip ten nuvykti: BTS - 8 minutės pėsčiomis nuo Nana BTS stoties

Sala Rattanakosin Eatery & Bar

Sala Rattanakosin, skirtingai nei dauguma kitų čia išvardintų barų ir restoranų, yra įsikūręs tik ant keturių aukštų renovuoto seno pastato stogo paupyje. Tačiau tokio aukščio pilnai pakanka, jog iš jo atsivertų įspūdingi vaizdai į istorinį Bankoko senamiestį, Aušros šventyklą (Wat Arun) ir Čao Praja upę. Ši vieta tampa tiesiog magiška naktį, kuomet įspūdingi istoriniai objektai apšviečiami. Geriausia šiame bare palydėti saulėlydį arba užsikti vėlyvo vakaro kokteiliui. Populiariausi gėrimai čia yra Rooftop Punch, My Mai Tai, Chao Phraya Gin Fizz, ir Bangkok sour.

Kainų lygis: $$$

Aprangos kodas: Casual (šortai netinka)

Darbo laikas: kasdien nuo 17:30 iki 23:00

Kaip ten nuvykti: maršrutine valtimi - plaukite Chao Phraya Turistiniu maršrutu arba Oranžinės vėliavos valtimi iki Tha Tien prieplaukos (N8) ir tada paėjėkite 5 minutes 

342 Rooftop Bar @ Baan Wanglang Riverside Hotel

342 Rooftop Bar yra vietinių itin mėgstamas baras ant stogo. Jis randasi and šalia Čao Praja upės įsikūrusio 5 aukštų viešbučio Baan Wanglang Riverside Hotel pastato stogo, kur galima gurkšnoti gėrimus besimėgaujant vaizdais, atsiveriančiais į Didžiuosius rūmus (Grand Palace), Aušros šventyklą (Wat Arun), Bankoko panoramą, Rama VIII tiltą, bei upėje atsispindinčias miesto šviesas. Čia galima rasti gerą gėrimų pasirinkimą ir įvairių rūšių alaus. Vidutinė kokteilio kaina yra apie 250-300 THB. Rekomenduojamas maistas - keptos dešrelės, bulvių košė, jautienos burgeriai ir šoninė.

Kainų lygis: $$$

Aprangos kodas: nėra

Darbo laikas: kasdien nuo 16:00 iki vidurnakčio

Kaip ten nuvykti: maršrutine valtimi - plaukite Oranžinės vėliavos valtimi iki Prannok prieplaukos (10) ir tada paėjėkite 3 minutes 

Top Knot Rooftop Bar & Restaurant @ Hotel Once Bangkok

Top Knot Rooftop Bar & Restaurant randasi 8-9 viešbučio Hotel Once aukštuose. Aštuntame aukšte restoranas įrengtas lyg stiklinis botanikos sodo namas, kai tuo tarpu 9 aukšte jūsų laukia baras po atviru dangumi, iš kurio atsiveria panoraminiai Čao Praja upės vaizdai. Rekomenduojamas meniu - Linguine Seafood, Vodka Arrabiata, Kiaulienos šonkaulių barbecue ir Hokkaido šukutės su trumų ir česnako kremu.

Kainų lygis: $$$

Aprangos kodas: nėra

Darbo laikas: kasdien nuo 18:30 iki vidurnakčio

Kaip ten nuvykti: BTS ir maršrutine valtimi - važiuokite iki Saphan Taksin BTS stoties, paėjėkite iki Sathorn prieplaukos ir sėskite į nemokamą Ramada Hotel arba Asiatique valtį ir tada paeikite dar 3-5 minutes 

Scarlett Wine Bar & Restaurant @ Pullman Bangkok Hotel G

Scarlett Wine Bar & Restaurant įsikūręs 37 viešbučio Pullman Bangkok Hotel G pastato aukšte, iš kurio atsiveria vaizdai į Bankoko Silom rajoną. Baras ir restoranas yra prancūziško bistro tipo, puikiai tinkantis vakarietiško maisto mylėtojams. Čia siūlomas geras vynų pasirinkimas kartu su tapomis, dienos patiekalais ir įvairiais importiniais sūriais. Kainos čia priimtinos, atsižvelgiant į prabangią aplinką ir maisto bei gėrimų kokybę.

Ala-carte maisto meniu (PDF)

Desertų meniu (PDF)

Vyno korta (PDF

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 18:30 iki vidurnakčio

Kaip ten nuvykti:

 • BTS - 5 minutės pėsčiomis nuo Chong Nonsi BTS stoties
 • MRT - 10 minučių pėsčiomis nuo Silom MRT stoties 

Abar & Abar Rooftop @ Bangkok Marriott Marquis Queen's Park

Abar & Abar Rooftop yra 37 ir 38 Bangkok Marriott Marquis Queen’s Park viešbučio aukštuose įsikūręs 1930-ųjų Viktorijos laikų stiliaus interjeru besididžiuojantis baras. Čia yra du geri kokteilių barai: ABar, klasikinis lounge su Šerloko Holmso koncepsija, ir ABar Rooftop - kokteilių baras, siūlantis malonią ir šiltą atmosferą su atsiveriančia įspūdinga Bankoko dangoraižių panorama.

Užsisakykite apsilankymą internetu čia: ABar viešbutyje Bangkok Marriot Marquis Queen's Park

Kainų lygis: $$$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 1:00

Kaip ten nuvykti: BTS - 15 minučių pėsčiomis nuo Asok arba Phrom Phong BTS stoties

Vanilla Sky Bar @ Compass SkyView Hotel

Vanilla Sky Bar anksčiau buvo sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, tačiau viešbutis pavertė ją į sky barą. Vanilla Sky Bar įsikūręs 35 viešbučio Compass SkyView Hotel pastato aukšte, Sukhumvit rajono viduryje. Bare siūlomi tik gėrimai ir smulkūs užkandžiai, tokie kaip spraginti kukurūzai, kukurūzų traškučiai ir riešutų mišiniai. Firminis kokteilis - Vanilla Sky (Gordon’s džinas, vanilės sirupas, laimų sultys, saldžių ananasų sultys) - kainuoja 320 THB.

Kainų lygis: $$$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 2:00

Kaip ten nuvykti:

 • BTS - 5 minutės pėsčiomis nuo Phrom Phong BTS stoties
 • MRT - 15 minučių pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties

L'Appart Restaurant and Rooftop Bar @ Sofitel Sukhumvit Hotel

Jei ieškote prabangaus rooftop baro, L'Appart Restaurant and Rooftop Bar 32 viešbučio Sofitel Sukhumvit Hotel aukšte gali būti būtent ta vieta. Restorane viduje skamba gyva muzika, o iš po atviru dangumi įrengtos baro dalies atsiveria panoraminiai Bankoko vaizdai. Laimės valanda tęsiasi nuo 17:00 iki 19:00. Rekomenduojami gėrimai - Smoked Octopus ir The North by Northwest.

Kainų lygis: $$$$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 2:00

Kaip ten nuvykti:

 • BTS - 3 minutės pėsčiomis nuo Asok BTS stoties
 • MRT - 5 minutės pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties 

Brewski @Radisson Blu Hotel

Alaus mylėtojams, Brewski yra vieta, kurią būtina aplankyti. Brewski randasi 30-ame 5 žvaigždučių viešbučio Radisson Blu Sukhumvit aukšte, o baro konceptas yra - Rooftop Craft Beers Bar. Čia galima rinktis iš daugiau nei 100 rūšių craft alaus ir sidro. Nė tik alus, bet ir siūlomas maistas daro šią vietą tikrai ypatinga. Rekomenduojami patiekalai - Brewski Burgeris ir Beeramisu. Jei atvyksite iki sutemstant, iš čia galėsite pasimėgauti įspūdingu saulėlydžiu.

Kainų lygis: $$$

Aprangos kodas: Smart Casual

Darbo laikas: kasdien nuo 17:00 iki 1:00

Kaip ten nuvykti:

 • BTS - 10 minučių pėsčiomis nuo Asok BTS stoties
 • MRT - 10 minučių pėsčiomis nuo Sukhumvit MRT stoties

Char Rooftop Bar @ Hotel Indigo Bangkok Wireless Road

Char Rooftop Bar yra baras ant stogo, įrengtas viešbučio Hotel Indigo Bangkok Wireless Road 25 ir 26 aukštuose. Char Bangkok nėra toks didelis, kaip kiti Bankoko barai ant stogo, tačiau iš jo atsiveriantis vaizdas yra vertas milijono. Baras apsuptas Bankoko Ratchaprasong ir Wireless Road rajonų dangoraižių. Vos čia užsukę, pasijusite lyg būtumėte Honkonge. Meniu siūlomos tapos, austrės, burgeriai ir kt.

Kainų lygis: $$$$

Aprangos kodas: Smart casual

Darbo laikas: kasdien nuo 18:00 iki vidurnakčio

Kaip ten nuvykti: BTS - 10 minučių pėsčiomis nuo Phloen Chit BTS stoties

Kurį Bankoko barą ant stogo pasirinkti?

Bankoko populiariausias sky baras - Sirocco Sky Bar @ Lebua Hotel

Aukščiausiai esantis baras Bankoke - The Roof Top Bar @ Baiyoke Sky Hotel

Bankoko madingiausias baras ant stogo - Nest Rooftop Bar @ Le Fenix Hotel

Mėgstamas vietinių baras ant stogo - 342 Rooftop Bar @ Baan Wanglang Riverside Hotel

Geriausią šampano pasirinkimą rasite CRU Champagne Bar @ Centara Grand at CentralWorld

Geriausią vyno pasirinkimą rasite Scarlett Wine Bar & Restaurant @ Pullman Bangkok Hotel G

Baras ant stogo, siūlantis geriausią alų – Brewski @ Radisson Blu Sukhumvit

Užsakymas internetu

Apsilankymą kai kuriuose baruose ant stogo galima užsisakyti internetu ir gauti itin gerą pasiūlymą. Pasiūlymus rasite čia:

Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Jei ieškote viešbučio Bankoke ir svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, pasinaudokite mūsų patarimais: Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Kai nežinote, kokį viešbutį Bankoke pasirinkti, turbūt pati pirma rekomendacija būtų pasirinkti vieną iš Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo ir po įspūdžių kupinos dienos Tailando sostinėje panirti į gaivinantį baseino vandenį bei mėgautis įspūdinga Bankoko panorama.

Travel Offer 2020