Lumpini parkas Bankoke

Lumpini parkas yra vienas iš didžiausių ir pats populiariausias parkas Bankoke. Dėl savo dydžio ir įsikūrimo vietos centriniame Bankoke, Lumpini parkas traukia ne tik vietinius žmonius, mėgstančius užsukti čia pasportuoti ar kitaip praleisti laiką gryname ore, bet ir Tailando sostinėje besisvečiuojančius turistus.

Lumpini parkas Bankoke

Kai apžiūrinėjant Bankoko lankytinas vietas mieste tvyrantis karštis ima varginti, paprastai turite dvi galimybes pasislėpti nuo kaitros - keliauti į vieną iš Bankoko prekybos centrų ir ten mėgautis oro kondicionieriaus gaiva arba keliauti į vieną iš miesto parkų ir ten mėgautis grynu oru medžių pavėsyje. Jei prekybos centrai ne jums, Lumpini parkas yra puikus pasirinkimas, kadangi šis parkas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Lumpini parke rasite daug žalumos, o didelis parko plotas leis nesunkiai rasti ramesnį kampelį ir atsipalaiduoti kokosų palmių dovanojamame pavėsyje.

Lumpini parkas Bankoke

Paprastai Lumpini parke daugiausia žmonių būna rytais ir pavakare. Tačiau savaitgaliais Lumpini parkas tampa populiaria piknikų vieta, tad daugiau žmonių apsilanko parke ir dienos metu.

Lumpini parkas Bankoke

Lumpini parko tvenkiniai

Didelę Lumpini parko ploto dalį užima tvenkiniai.

Lumpini parkas Bankoke

Po Lumpini parko tvenkinius galite pasiplaukioti vandens dviračiais - gulbėmis. Pasiplaukiojimas nebrangus - 40 THB už 30 minučių pasiplaukiojimą. Papildomai 40 THB reikia sumokėti kaip depozitą, kuris grąžinamas, jei vandens dviratis grąžinamas laiku.

Lumpini parkas Bankoke

Užsiėmimai Lumpini parke

Jei norite laisvalaikį praleisti aktyviau, Lumpini parke taip pat rasite, ką veikti. Čia rasite takelius bėgiojimui, treniruoklių salę po atviru dangumi, krepšinio aikštelę, o taip pat įvairaus amžiaus lankytojams pritaikytus lauko treniruoklius.

Lumpini parkas Bankoke

Ką galima pamatyti Lumpini parke

Parke yra įrengta keletas pavilionų, tokių kaip Kinų pavilijonas, Laikrodžio bokštas ir keletas kitų.

Lumpini parkas Bankoke

Parke taip pat rasite įvairių skulptūrų.

Lumpini parkas Bankoke

Lumpini parko gamta

Lumpini parko gamta jį išskiria iš kitų. Kur daugiau galima tikėtis pamatyti tokią didelę ramiai po žaliuosius plotus miesto centre bešmirinėjančių didelių vandeninių varanų populiaciją. Šių didžiulių driežų gyvenimo tarp Bankoko dangoraižių stebėjimas yra vienas pagrindinių dalykų, dėl kurių laikas nuo laiko vis užsukame į šį parką.

Lumpini parkas Bankoke

Vandeniniai varanai nėra vieninteliai Lumpini parko gyventojai, kadangi driežų kaimynystėje gyvena ir vėžliai.

Lumpini parkas Bankoke

Lumpini parko medžiuose gausu voveraičių, tik jos labai greitai spėja dingti iš akiračio.

Lumpini parkas Bankoke

Lumpini parko tvenkiniuose pilna žuvų. Žuvų šėrimas yra vienas iš populiariausių užsiėmimų šiame parke. Vietoje galite įsigyti duonos ir taip pat jas pamaitinti.

Lumpini parkas Bankoke

Nenustebkit, kad vanduo pradės "virti" nuo žuvų, kai tik duona pasieks vandens paviršių, kadangi pastoviose šėrimo vietose jų būriuojasi gausybė. Beje, žvejoti parke negalima, kad ir kaip viliojančiai tai atrodytų.

Kitos veiklos Lumpini parke

Lumpini parkas periodiškai tampa įvairių renginių ir Tailando festivalių organizavimo vieta. Šis parkas yra populiari “krathong” plukdymo vieta Loy Krathong festivalio metu. Lumpini parke pastaraisiais metais vyksta ir kasmetinis Tailando turizmo festivalis.

Lumpini parkas Bankoke

Darbo laikas

Lumpini parko vartai yra atveriami kasdien, nuo 04:30 iki 21:00 valandos.

Lumpini parkas Bankoke

Kaip ten nuvykti

MRT

Važiuokite MRT (metro) iki vienos iš greta parko esančių stočių. Išlipkite MRT Lumphini stotyje ir išeikite pro 3 išėjimą.

Lumpini parkas Bankoke

Arba vykite iki MRT Si Lom stoties ir išeikite pro 1 išėjimą.

BTS

Važiuokite BTS SkyTrain iki Sala Daeng stoties ir eikite MRT Si Lom stoties kryptimi. Lumpini parkas yra tik už apytiksliai 300 m nuo BTS stoties.

Taksi

Sėskite į taksi ir liepkite vairuotojui važiuoti į “Lumpini Park”. Šis parkas gerai žinomas visame Bankoke, tad vairuotojas tikrai jį žinos.

Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Jei ieškote viešbučio Bankoke ir svarstote, kuriame Bankoko rajone yra geriausia apsistoti, pasinaudokite mūsų patarimais: Viešbučiai Bankoke – Kuriame Bankoko rajone apsistoti?

Kai nežinote, kokį viešbutį Bankoke pasirinkti, turbūt pati pirma rekomendacija būtų pasirinkti vieną iš Bankoko viešbučių su baseinu ant stogo ir po įspūdžių kupinos dienos Tailando sostinėje panirti į gaivinantį baseino vandenį bei mėgautis įspūdinga Bankoko panorama. Kai kurie šių viešbučių randasi visai greta Lumpini parko.

Travel Offer 2020