Bankoko turgūs – TOP 10 geriausių turgų Bankoke

Bankoko turgūs yra tai, kas daro apsipirkinėjimą Bankoke tikrai ypatingu. Nors Tailando sostinėje galima rasti daugybę didžiulių modernių prekybos centrų, apsipirkinėjimas Tailando turguose vis dar yra labai populiarus. Apsipirkinėti su vietiniais galite Bankoko naktiniuose turguose, plaukiojančiuose turguose ar viename iš didžiausių pasaulyje savaitgalio turguje. TOP 10 geriausių turgų Bankoke sąrašą rasite žemiau.

1. Čatučako savaitgalio turgus

Čatučako savaitgalio turgus yra vienas iš didžiausių savaitgalio turgų visame pasaulyje. Šis turgus yra padalintas į 27 sekcijas, kuriose galima rasti daugiau nei 15000 parduotuvėlių, siūlančių įvairiausias prekes labai patraukliomis kainomis. Šis savaitgalinis Bankoko turgus yra itin populiarus tiek tarp vietinių, tiek ir turistų, o kiekvieną turgaus darbo dieną čia apsilanko daugiau nei 200000 lankytojų. Čia galima rasti praktiškai viską, ko širdis geidžia, todėl Čatučako savaitgalio turgus yra geriausia vieta apsilankyti Bankoke ieškant dovanų ir suvenyrų.

Čatučako savaitgalio turgus

2. Talad Rot Fai Srinakarin naktinis turgus

Talad Rot Fai Srinakarin, taip pat žinomas kaip Traukinių naktinis turgus, yra vienas iš geriausių naktinių turgų Bankoke. Didžioji šio turgaus dalis veikia tik savaitgalio vakarais. Talad Rot Fai Srinakarin itin didelis dėmesys yra skiriamas retro ir vintažui, todėl čia galima rasti įvairių vintažinių baldų, rūbų ir aksesuarų, senų žaislų, klasikinių automobilių ir kitokių senienų. Tačiau ne visas turgūs yra dedikuotas senienoms, todėl čia galima rasti ir šiuolaikiškų drabužių, rankinių, elektronikos ir kitokių šiuolaikiškų prekių. Čia taip pat veikia daugybė gatvės maistu prekiaujančių prekystalių. Net jei senienos nelabai domina, Talad Rot Fai Srinakarin naktiniame turguje vyranti atmosfera daro šią vietą tikrai verta aplankyti besisvečiuojant Bankoke.

Talad Rot Fai Srinakarin naktinis turgus

3. Pratunam turgus

Pratunam turgus yra žymus Bankoko prekybos rajonas, kuris sutraukia minias žmonių, ieškančių geriausių pasiūlymų. Centrinėje miesto dalyje įsikūręs turgus yra pilnas prekystalių ir parduotuvėlių, kuriose prekyba vyksta praktiškai visą parą. Daugiausia čia prekiaujama moteriškais drabužiais, kurių kainos paprastai yra itin patrauklios. Pratunam turgus užima labai didelį plotą, o skirtingu paros metu lankytojų čia laukia skirtingos parduotuvės, todėl apsipirkinėjimas šiame turguje ryte, dieną ir naktį gerokai skiriasi.

Pratunam turgus

4. Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus

Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus yra puiki vieta apsilankyti, kadangi čia galima rasti tikrą tailandietišką plaukiojantį turgų. Turgus yra didelis ir labai mėgstamas vietinių, kurie čia savaitgaliais užsuka apsipirkti ir pasimėgauti autentiškais Tailando virtuvės patiekalais ir užkandžiais. Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus yra labiau kaip paupio turgus, nes dauguma prekeivių savo prekystalius įsirengę ant kranto, tačiau taip vis tiek yra vienas iš geriausių plaukiojančių turgų Bankoke.

Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus

5. Pak Khlong Talat - Bankoko gėlių turgus

Bankoko gėlių turgus, vadinamas Pak Khlong Talat, yra didžiausias gėlių turgus Tailando sostinėje. Turguje prekiaujama įvairiausiomis gėlėmis, vaisiais, prieskoniais ir daržovėmis. Prekeiviai šiame turguje ne tik prekiauja šviežiai skintomis gėlėmis, bet taip pat siūlo įvairiausias gėlių kompozicijas įvairiausioms progoms, o taip pat atnašavimui šventyklose. Pak Khlong Talat randasi prie Čao Praja upės, šalia Memorialinio tilto.

Pak Khlong Talat - Bankoko gėlių turgus

6. Or Tor Kor turgus

Or Tor Kor turgus yra paviljone įsikūręs turgus, kurį galima rasti kitoje gatvės pusėje nuo Čatučako savaitgalio turgaus. Šiame turguje savo gėrybėmis čia prekiauja 600 prekeivių. Or Tor Kor turgus CNN televizijos buvo išsrinktas vienu iš geriausių šviežių produktų turgų pasaulyje. Šis turgus tarp vietinių ir turistų yra gerai žinomas, kaip aukštesnio lygio šviežių produktų turgus Bankoke. Or Tor Kor turgus ne tik siūlo aukščiausios kokybės produktus, bet itin didelį dėmesį skiria švarai, saugumai, higienai ir maloniai apsipirkimo aplinkai.

Or Tor Kor turgus

7. Talad Rot Fai Ratchada naktinis turgus

Talad Rot Fai Ratchada yra Naujasis Traukinių turgus, kuris prieš keletą metų pradėjo veikti Bankoko Ratchada rajone. Ratchada Traukinių turgus yra mažesnis nei originalas, tačiau atmosfera čia ganėtinai panaši. Turguje galima rasti ir įvairių senienų, dėvėtų žaislų, įvairių retro aksesuarų, o taip pat šiuolaikiškų rūbų, rankinių, batų, elektronikos ir kitų Bankoko turguose randamų prekių. Čia taip pat gausu gatvės maistą siūlančių prekystalių, o atsipūsti nuo apsipirkinėjimo galima viename iš turguje esančių barų. Talad Rot Fai Ratchada 2019 metais gan ženkliai išsiplėtė, kadangi vis daugiau turistų atranda šį Bankoko naktinį turgų.

Talad Rot Fai Ratchada naktinis turgus

8. Taling Chan plaukiojantis turgus

Taling Chan plaukiojantis turgus yra geras pasirinkimas norintiems pasimėgauti tailandietišku apsipirkimu ant vandens, bet tam neturintiems daug laiko, kadangi tai yra lengviausiai pasiekiamas Bankoko plaukiojantis turgus. Šis plaukiojantis turgus yra ganėtinai nedidelis, todėl daugybės prekeivių valtyse čia nepamatysite. Didelę turgaus dalį užima įvairius vietinius skanėstus siūlantys prekybininkai, todėl geriausia čia užsukti tuščiu skrandžiu.

Taling Chan plaukiojantis turgus

9. Khlong Toei turgus

Khlong Toei turgus yra didžiausias šviežių produktų turgus Bankoke. Turgus randasi Rama IV kelyje, Khlong Toei rajone, netoli nuo miesto centro. Khlong Toei turguje rasite įvairiausių jūros gėrybių, mėsos produktų, šviežių daržovių, Tailando vaisių, prieskonių ir netgi šviežių gėlių už itin patrauklią kainą. Šiame turguje verta apsilankyti jei ieškote įvairių potyrių ir vietinių žmonių gyvenimą norite pamatyti iš arti.

Khlong Toei turgus

10. Sampeng turgus

Sampeng turgus yra tradicinis gatvės turgus Kinų kvartale, kuriame didelis dėmesys skiriamas didmeninei prekybai. Šis turgus išsidėstęs abiejose siauros ilgos gatvelės pusėse, kur įsikūrę daugybė parduotuvėlių. Šis Bankoko turgus veikia diena, o jame galima rasti gausybę suvenyrų, dovanų, įvairių prietaisų, audinių, žaislų ir kitokių prekių. Prekių kainos Sampeng turguje yra labai patrauklios, o perkant dideliais kiekiais galima tikėtis dar ir ženklių nuolaidų.

Sampeng turgus

Patarimai

Daugiau vietų, kur apsipirkti Bankoke, rasite čia:

Geriausi Bankoko naktiniai turgūs

Bankoko plaukiojantys turgūs

Prekybos centrai Bankoke 

Travel Offer 2020