Bankoko oro uostai: kurį Bankoko oro uostą pasirinkti?

Bankoke yra 2 tarptautiniai oro uostai - Suvarnabhumi oro uostas (BKK) ir Don Muang oro uostas (DMK). Kurį Bankoko oro uostą geriau pasirinkti planuojant kelionę į Tailando sostinę?

Bankoko oro uostai: kurį Bankoko oro uostą pasirinkti?

Bankoko oro uostai

Suvarnabhumi oro uostas (BKK) yra pagrindinis Tailando kelionių centras, kurį dažniausiai naudoja ilgų nuotolių skrydžius į Bankoką vykdančios bei pilną paslaugų paketą siūlančios standartinės oro linijos. Jei ieškote skrydžių į Tailandą iš Lietuvos ir kitų Europos šalių, JAV ar kitos tolimos šalies, daugeliu atvejų vienintelis pasirinkimas bus Suvarnabhumi oro uostas. Pietryčių Azijos šalių nacionaliniai vežėjai, tokie kaip Thai Airways, Malaysia Airlines, Singapore Airlines ir kitos regiono oro linijos, beveik išskirtinai naudojasi tik šiuo Bankoko oro uostu.

Bankoko oro uostai: kurį Bankoko oro uostą pasirinkti?

Tačiau jei ieškote geriausių pasiūlymų skrydžiams į Bankoką iš Azijos, ganėtinai dažnai būsite nukreipti į Don Muang oro uostą (DMK) - Bankoko antrąjį oro uostą, kuris sulaukia daugybės skrydžių iš kitų Tailando regionų bei kitų Pietryčių Azijos valstybių. Šį oro uostą renkasi Azijoje veikiančios pigių skrydžių oro linijos.

Bankoko oro uostai: kurį Bankoko oro uostą pasirinkti?

Kuris Bankoko oro uostas yra arčiau miesto centro?

Jei gerus pasiūlymus randate skrydžiams į abu Bankoko oro uostus, galite apsvarstyti pasirinkti arčiau miesto centro esantį oro uostą.

Internetiniai žemėlapiai paprastai Bankoko centru laiko rajoną prie Demokratijos paminklo (Democracy Monument). Atstumas tarp Suvarnabhumi oro uostos ir šios Bankoko vietos yra apie 31 kilometras. Don Mueang oro uostas randasi apie 23 kilometrus į šiaurę nuo Demokratijos paminklo, todėl DMK oro uostas yra arčiau miesto centro.

Iš kurio Bankoko oro uosto lengviau pasiekti miesto centrą?

Suvarnabhumi oro uostas yra kiek tolėliau nuo Bankoko centro, tačiau iš pagrindinio Tailando sostinės oro uosto miesto centrą pasiekti viešuoju transportu yra paprasčiau. Miesto traukinių sistema, vadinama Airport Rail Link, jungia Suvarnabhumi oro uostą su Bankoku ir leidžia miesto centrą pasiekti per 30 minučių. Pasirinkus kelionę į miestą traukiniu Airport Rail Link, vėliau galima patogiai persėsti į kitas Bankoko traukinių linijas - BTS SkyTrain ir MRT (Metro).

Nors šiuo metu vykdomi darbai, kuriuos baigus Don Mueang oro uostas su miesto centru bus sujungtas BTS linija, kol kas metro tarp oro uosto ir miesto nekursuoja. Įmanoma iš netoli oro uosto esančios traukinių stoties iki miesto nuvažiuoti paprastu traukiniu, tačiau toks kelionės būdas rekomenduojamas tik tokiu atveju, jei keliaujate ypatingai taupiai ir planuojate apsistoti netoli Hua Lamphong geležinkelio stoties. Keliauti vienu iš Don Mueang oro uosto autobusų yra geresnis pasirinkimas, jei miesto centrą iš oro uosto norite pasiekti viešuoju transportu.

Bankoko oro uostai: kurį Bankoko oro uostą pasirinkti?

Kurį Bankoko oro uostą pasirinkti?

Priklausomai nuo to, kurioje Bankoko vietoje planuojate apsistoti, taksi kaina gali skirtis tiek į vieną, tiek į kitą pusę, tačiau skirtumas nebus ženklus.  Kelionės viešuoju transportu kaina taip pat bus panaši. Kadangi atstumas tarp kiekvieno iš oro uostų ir miesto centro nėra itin didelis, o abu oro uostai pakankamai patogiai pasiekiami ir viešuoju transportu, renkantis Bankoko oro uostą savo skrydžiui, didžiausią dėmesį turėtumėte skirti paties skrydžio kainai ir patogumui.

Patarimai

Pasirinkite Bankoko rajoną, kuriame norėtumėte apsistoti, prieš renkantis oro uostą savo skrydžiui, kadangi kai kurie Tailando sostinės rajonai yra lengviau pasiekiami iš BKK, o kai kurie iš DMK oro uosto.

Travel Offer 2020