Viešbučiai Patajoje – 10 geriausių viešbučių pakrantėje

Ieškote geriausios vietos apsistoti Patajoje? Apsistokite viename iš šio Tailando kurorto pakrantės viešbučių ir pasimėgaukite geriausia, ką siūlo viešbučiai Patajoje. Pasirinkdami vieną iš šių 10 geriausių Patajos viešbučių pakrantėje, galėsite mėgautis poilsiu būdami visiškai šalia jūros.

Holiday Inn Pattaya

Holiday Inn Pattaya viešbutis randasi Patajos miesto ribose, iš kur lengvai galite patekti į miesto paplūdimį, nukeliauti į prekybos centrą arba vieną iš naktinio pasilinksminimo vietų. Kitu atveju galite tiesiog rinktis vandens sporto užsiėmimus arba pasimėgauti masažu paplūdimyje. Šis Patajos viešbutis siūlo du lauko baseinus, šeimyninius apartamentus ir vaikų klubą. Viešbutyje veikiantis Tea Tree Spa yra puiki vieta atsipalaiduoti po ilgos ir įspūdžių kupinos dienos. Vakarienei galite rinktis vieną iš 5 viešbutyje veikiančių restoranų arba tiesiog pasinaudoti 24 valandas per parą veikiančia kambarių tarnyba. Holiday Inn Pattaya yra vienas iš labiausiai visos šeimos poilsiui tinkančių viešbučių Patajoje.

Holiday Inn Pattaya

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 9/10

Mövenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya

Mövenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya, įsikūręs idealioje vietoje Džomtieno paplūdimyje, yra puiki vieta pradėti savo viešnagę Patajoje. Šis Patajos viešbutis randasi apie 10 kilometrų nuo miesto centro, tačiau savo svečius iki ten gabena nemokamu autobusu, todėl mėgautis ramiu poilsiu galite nepatirdami didelių nepatogumų. Šiame puikiai įrengtame viešbutyje rasite didžiulį baseiną, o puikus aptarnavimas užtikrina, jog viešbučio svečiai galėtų netrukdomi mėgautis komfortu. Viešbutyje siūlomi kambariai su vaizdu į jūrą yra tikrai verti to.

Mövenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya

 • Kainų lygis: $$$
 • Vertinimas: 8.5/10 

Royal Cliff Beach Terrace Hotel

Royal Cliff Beach Terrace Hotel yra dar viena puiki vieta apsistoti Patajoje, kadangi šis viešbutis nuo miesto centro nutolęs tik 3 kilometrus. Viešbučio svečiai gali mėgautis įvairiausiais užsiėmimais. Teritorijoje esantys restoranai ir barai nėra ypatingai brangūs, o iš viešbutyje įrengto infinity baseino atsiveria vienas geriausių vaizdų visoje Patajoje.

Royal Cliff Beach Terrace

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Veranda Resort Pattaya - MGallery by Sofitel

Veranda Resort Pattaya yra prabangus viešbutis Džomtieno paplūdimyje, Patajoje. Viešbutis yra puikiai tinkamas svečiams, ieškantiems ramybės ir privatumo. Pakrantėje įrengtas šios Patajos viešbučio baseinas leidžia mėgautis ypatinga aplinka. Viešbutis yra geroje vietoje, kadangi net ir būdamas ramioje vietoje yra palyginti netoli nuo miesto ir pagrindinių Patajos lankytinų vietų.

Veranda Resort Pattaya - MGallery by Sofitel

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

InterContinental Pattaya Resort

InterContinental Pattaya Resort yra prabangus pakrantės viešbutis kalvotoje Patajos dalyje. Šis viešbutis įsikūręs patogioje vietoje, netoli nuo pagrindinės Patajos apžvalgos aikštelės, įrengtos ant Pratumnak kalvos. Viešbutis siūlo platų pasirinkimą įvairių dydžių ir stilių kambarių, iš kurių atsiveria vaizdas į Patajos paplūdimį. Čia taip pat rasite keletą atskirų vilų su privačiais baseinais, puikiai tinkančių prabangiam ir komfortabiliam poilsiui.

InterContinental Pattaya Resort

 • Kainų lygis: $$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

U Pattaya

U Pattaya yra vaizdingas pakrantės viešbutis Bang Saray paplūdimyje. Gamtos apsuptame Bang Saray paplūdimyje galima mėgautis skaidria jūra yra švariu paplūdimiu. Šiame Patajos viešbutyje kambarių pasirinkimas yra itin platus, tad neturėtų būti sudėtinga rasti kažką tinkamo būtent Jūsų skoniui. Čia taip pat galima rasti keletą vilų privačiam poilsiui, o taip pat įspūdingą infinity baseiną visiškai greta paplūdimio.

U Pattaya

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 9/10

Sea Sand Sun Resort and Villas

Sea Sand Sun Resort and Villas yra prabangus 5 žvaigždučių viešbutis Bang Saray paplūdimyje. Šis moderniu tajų stiliumi dekoruotas Patajos viešbutis savo svečiams siūlo puikią atmosferą. Greta privataus paplūdimio įrengtame baseine galite tiesiog mėgautis kokteiliu ir ramybe. Viešbutis randasi netoli nuo Patajos U-Tapao oro uosto ir įvairių pramogų bei lankytinų vietų, tokių kaip vandens parkas, Nong Nooch tropinis botanikos sodas ir Khao Chi Chan kalnas.

Sea Sand Sun Resort and Villas

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

The Monttra Pattaya

The Monttra Pattaya yra viešbutis paplūdimyje, kuris yra geriausia vieta apsistoti Patajoje. Nors viešbutis randasi pačiame Patajos centre, jame galima puikiai atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe, kadangi viešbutis supamas gamtos. Be to, šis Patajos viešbutis yra netoliese garsių restoranų, tokių kaip The Sky Gallery ir The Chocolate Factory, o taip pat keleto prekybos centrų, kur galite stilingai apsipirkti.

The Monttra Pattaya

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8.5/10

Cape Dara Resort

Cape Dara Resort viešbutis randasi Patajos širdyje, greta Wong Amat paplūdimio, apsupto įvairių prekybos, pramogų ir lankytinų vietų. Viešbučio kambariai yra erdvūs ir puikiai dekoruoti. Čia galima rinktis iš įvairių kambarių, įskaitant Star Suite apartamentus visiškai gretai jūros. Privatumo ieškantiems svečiams šis viešbutis Patajoje siūlo ir kambarius su privačiu baseinu.

Cape Dara Resort

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8/10

Kept Bangsaray Hotel Pattaya

Kept Bangsaray yra naujas viešbutis Patajos pakrantėje. Viešbučio aplinka tarsi nukelia svečius į kitą pasaulį. Šis Patajos viešbutis siūlo ne tik standartinius kambarius, bet ir Kept Water vilas ant vandens, leidžiančias būti taip arti jūros, kaip tik įmanoma.

Kept Bangsaray Hotel Pattaya

 • Kainų lygis: $$$$$
 • Vertinimas: 8.5/10
Malonios viešnagės!

 

Svarbu: Viešbučių kainų lygis gali skirtis, priklausomai nuo sezono. Viešbučių vertinimas paremtas daugybės šaltinių apžvalgomis ir yra tik mūsų asmeninė nuomonė. Prieš užsisakydami viešbutį, pasidomėkite juo plačiau, jog įsitikintumėte, kad viešbutis yra Jums tinkamas.