Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus Bankoke

Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus yra vienas iš geriausių Bankoko plaukiojančių turgų ir tikrai puiki vieta apsilankyti, kadangi čia rasite tikrą, o ne turistams skirtą Tailando plaukiojantį turgų. Turgus randasi Taling Chan rajone, Bankoko pakraštyje, tačiau tikrai verta jį aplankyti.

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Plaukiojantis turgus čia pirmą kartą buvo atidarytas 2004. Iš pradžių turgus buvo įsikūręs tik vienoje kelio pusėje, tačiau po 2007 išsiplėtė į abi kelio puses.

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus yra ganėtinai didelis ir siūlo puikią atmosferą bei itin platų autentiškų Tailando virtuvės patiekalų pasirinkimą. Šis turgus itin populiarus tarp vietinių, kurie lankosi čia dėl maisto ar apsipirkimo. Minios turistų čia tikrai nepamatysite, o tai šiai vietai uždeda itin riebų pliusą.

Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus yra labiau kaip pakrantės turgus, nes didžiąją turgaus dalį sudarantys prekystaliai yra įrengti ant žemės greta kanalo. Nesitikėkite čia pamatyti daugybę prekybininkų, ruošiančių maistą savo valtyse, kaip teko matyti TV ekrane. Šiame turguje rasite tik keletą valčių, prekiaujančių vaisiais, daržovėmis ir kitu maistu.

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Maisto prekystaliai čia iš esmės yra švarūs, tad dėl to pernelyg pergyventi nereiktų. Kadangi tai yra labiau vietinių nei turistų mėgstama vieta, dauguma pardavėjų nelabai kaip kalba angliškai, bet bent jau patiekalų pavadinimus anglų kalba dažniausiai galite rasti.

Khlong Lat Mayom plaukiojančio turgaus pasididžiavimas yra čia siūlomas maistas. Čia yra daugybė prekystalių, prekiaujančių tradiciniais Tailando virtuvės patiekalais ir pasakiškai skaniais Tailando vaisiais pigiai, stebėtinai pigiai!

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Kokosai tik už 10 THB!

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Didelė ant žarijų kepta sūdyta žuvis yra tiesiog privaloma paragauti. Kainuoja 160 THB.

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Kukurūzų Som Tam salotos už 60 THB.

Kukurūzų Som Tam, Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Didžiulės ant žarijų keptos krevetės už 200 THB.

Didžiulės keptos krevetės, Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Vis dar nesate tikri, jog šis plaukiojantis turgus yra ideali vieta norint pasimėgauti tikrais Tailando skoniais? Pasidomėkite ko dar galite paragauti Khlong Lat Mayom plaukiojančiame turguje ir visos Jūsų abejonės išsisklaidys!

Čia prekiaujama ne tik maistu. Khlong Lat Mayom plaukiojančiame turguje rasite ne vieną parduotuvę prekiaujančią įvairios paskirties prekėmis, rankdarbiais ar suvenyrais.

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Khlong Lat Mayom plaukiojančiame turguje taip pat siūlomi pasiplaukiojimai valtimis kanalu. Nesunkiai pastebėsite šių turų bilietais prekiaujančius stalus greta kanalo. Galite rinktis pasiplaukiojimą irkline valtimi arba ilgauodege motorine valtimi, kurios leidžia pamatyti greta kanalo besidriekiančią vaizdingą gamtą. Ekskursijos paprastai apima trumpą apsilankymą vietinėje sodyboje, orchidėjų ūkyje ir šventykloje.

Kelionė motorine valtimi kainuoja 100 THB vienam asmeniui ir yra gerokai brangesnė nei lėtas pasiplaukiojimas irkline valtimi, kuris kainuoja tik 20 THB vienam asmeniui.

Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus

Khlong Lat Mayom plaukiojančiame turguje rasite žuvyčių SPA, kuris žmogui kainuoja tik 99 THB neribotam šios procedūros laikui.

Žuvyčių SPA Khlong Lat Mayom plaukiojančiame turguje

Norintys čia taip pat gali tiesiog pamaitinti kanale gyvenančias žuvis. Toks užsiėmimas tikrai mėgstamas tajų, ypač vaikų. Pašarą žuvims ir mažus duonos kepaliukus jų maitinimui taip pat galima įsigyti turguje.

Turguje yra ir piešimo kampelis, kuris puikiai tinka čia besilankančių šeimų su vaikais užimtumui.

Darbo laikas

Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį bei valstybinių švenčių dienomis nuo 9 iki 15 valandos.

Adresas

Soi Bang Ramat, Bang Phrom, Khet Taling Chan, Krung Thep Maha Nakhon

Kaip nuvykti į Khlong Lat Mayom plaukiojantį turgų

1. BTS & Taksi

Tai paprasčiausias ir ekonomiškiausias kelionės į šį plaukiojantį turgų variantas. BTS Skytrain traukiniu galite nuvykti iki Bang Wa stoties (rinktis 1 ar 2 išėjimą), o tada sėsti į taksi ir vykti į Khlong Lat Mayom plaukiojantį turgų. Kelionė taksi paprastai kainuoja 75-100 THB.

2. BTS & Autobusas & Taksi

Galite BTS Skytrain traukiniu atvykti į Bang Wa stotį (rinktis 1 ar 2 išėjimą), o tada autobusu Nr. 84 vykti iki Mall Bangkae prekybos centro, bei ten persėsti į taksi, vykstantį į Khlong Lat Mayom plaukiojantį turgų.

3. Autobusas & Taksi

- Važiuoti autobusu Nr. 35, 40, 511, 515, 516 ar 556 iki Pietinės autobusų stoties (Sai Tai Mai) ir tada persėsti į taksi, kuris turėtų kainuoti apie 50-60 THB.

- Važiuoti autobusu No. 509 iki Mall Bangkae prekybos centro ir tada persėsti į taksi, vykstantį į plaukiojantį turgų.

4. Autobusas & Songtaew/taksi/ėjimas pėsčiomis

Jei norite autobusu pasiekti arčiausiai šio turgaus esančią vietą, turite rinktis autobusą Nr. 146. Turėtumėte išlipti autobusų stotelėje priešais Southern Association, o tada susistabdyti link turgaus važiuojantį songtaew. Šio varianto nerekomenduotume, nes gali tekti ilgokai palaukti, kol songtaew pasirodys. Geriau pasigauti taksi, kurie reguliariai pravažiuoja pagrindiniu keliu, arba tiesiog pasivaikščioti, nes atstumas nuo šios vietos iki Khlong Lat Mayom plaukiojančio turgaus yra tik 1,5 km.

5. Taksi

Tai turbūt greičiausias ir lengviausias būdas pasiekti Khlong Lat Mayom plaukiojantį turgų. Kelionės kaina priklauso nuo vietos, kurioje esate Bankoke. Jei apsistosite Khao San Road rajone, taksi į vieną pusę jums kainuos apie 200-250 THB.

Taksi į Khlong Lat Mayom Plaukiojantį Turgų

Kelionės į plaukiojantį turgų kaina

Transportas (priklausomai nuo pasirinkimo)

- Autobusas Nr. 40 iki Sai Tai Mai = 21x2 žmonėms = 42 THB
- Taksi iš Sai Tai Mai iki Khlong Lat Mayom plaukiojančio turgaus = 55 THB
- Taksi iš Khlong Lat Mayom plaukiojančio turgaus iki Central Plaza Pinklao prekybos centro = 105 THB

Maistas (priklausomai nuo pasirinkimo)

- Jūros gėrybės = 200 THB
- Som Tam = 60 THB
- Ant žarijų kepta kiauliena= 60 THB
- Užkandžiai = 100 THB
- Gėrimai = 50 THB

Travel Offer 2020