Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Jei jūsų apsilankymo laikas Bankoke ribotas, bet vis tiek norite pasimėgauti tikro apsipirkimo Tailando plaukiojančiuose turguose patirtimi, Taling Chan plaukiojantis turgus gali būti nesudėtingas pasirinkimas. Rekomenduojame jame apsilankyti, jei Bankoke svečiuositės savaitgalį.

 Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Taling Chan plaukiojantis turgus įsikūręs priešais Taling Chan rajono biurą. Šis plaukiojantis turgus yra pakankamai netoli centrinio Bankoko, o nusigauti ten yra gerokai lengviau nei į bet kurį kitą Bankoko plaukiojantį turgų.

Taling Chan plaukiojantis turgus yra ganėtinai nedidelis su saujele jį supančių valčių, gaminančių maistą ir parduodančių jį tiesiai iš valčių. Ant kranto rasite keletą prekystalių, prekiaujančių namų apyvokos reikmenimis ir rūbais, bet didesnė šio turgaus dalis vis tik yra dedikuota maistui ir tai iš tikrųjų yra geras dalykas. Nepamirškite į turgų keliauti tuščiu skrandžiu, kad turėtumėte galimybę išbandyti kaip įmanoma daugiau ten galimų rasti skanumynų.

Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Prie turgaus įėjimo daugumą prekystalių užima augalus, sėklas ir gėles, įskaitant orchidėjas ir bonzai medelius, siūlantys prekybininkai.

Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Įvairūs Tailando vaisiai, vietiniai užkandžiai ir desertai čia taip pat parduodami, tad išmėginti keletą jų galite dar iki pasiekdami plaukiojančio turgaus zoną.

Paprastasis gumenis arba Sapodilija (La-Mood) yra saldus Tailando vaisius miltinga tekstūra ir juodomis, nevalgomomis sėklomis jo centre = 50 THB/kg

Paprastasis gumenis arba Sapodilija (La-Mood)

Įvairūs tailandietiški naminiai saldainiai = 20 THB/dėžutė

Įvairūs tailandietiški naminiai saldainiai

Įvairių žolelių sultys = 15-20 THB/butelis

Įvairių žolelių sultys

Kokoso drožlių ir palmių cukraus mišinys, padengtas garuose virta miltų ir kokoso kremo mase ir tada suvyniotas į banano lapą (Kanom Sai Sai) = 20 THB/7 vienetai

 Kanom Sai Sai

Plaukiojančio turgaus zonoje rasite plūduriuojančią platformą su prie jos prisišvartavusiomis tradicinėmis valtimis. Įvairūs Tailando virtuvės patiekalai, tokie kaip ant žarijų keptos jūros gėrybės, Som Tam (papajos salotos) ir makaronai yra gaminami šiose valtyse. Skaitykite čia Ko turėtumėte paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje, Bankoke.

 Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Plūduriuojanti platforma yra valgomoji plaukiojančio turgaus zona. Žmonės tiesiog sėdi ant platformos grindų ir mėgaujasi valgydami įvairius aplink siūlomus skanumynus.

Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Čia pasimėgausite unikalia patirtimi valgydami maistą sėdint ant grindų tarp būrio vietinių, kurie tokias vietas savaitgalio pietums ypatingai mėgsta. Rekomenduotume užsukti čia ryte dar iki 11 valandos, nes vėliau turguj gali būti ganėtinai ankšta ir didžioji dalis vietų užimtos vietinių, nors vis tiek turėtumėte rasti vietą, kur įsisprausti.

Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Šalia upės pamatysite pardavinėjamas gyvas žuvis ir vėžlius, kuriuos įsigijus galima paleisti į laisvę, kadangi tajų budistai tiki, jog paleisdami į laisvę žuvį ar kitą gyvą būtybę daro gerą darbą. Tikima, jog paleisdami minkštakiautį vėžlį (20 THB/vnt.) gali tikėtis sulaukti ilgo gyvenimo, išlaisvindami vandeninę sraigę (20 THB/vnt.) pritraukti laimę, tikėdamiesi geros sveikatos turi paleisti žuvelę „climbing perch“ (20 THB/vnt.), o paleistas į laisvę ungurys (10 THB/vnt.) turėtų atnešti sėkmę piniguose, darbe ir moksluose.

Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Čia taip pat galima įsigyti kepalą duonos už 12 THB ir pamaitinti žuvis upėje. Nustebsite, kokios jos didžiulis ir kokia daugybė jų susirenka į nedidelį plotą. Karpių akvariumas prekybos centre po šio vaizdelio atrodys gerokai erdvesnis!

Žuvų maitinimas - Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Pavargus nuo apsipirkinėjimo ir valgymo, tiesiog atsipalaiduokit ir pasimėgaukit tradiciniu tajų masažu plaukiojančio turgaus teritorijoje tik už 200 THB per valandą.

Tailandietiškas masažas - Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Tiems, kurie norėtų dar ir daugiau ką aplankyti bei pamatyti, organizuojami turai valtimis iš Taling Chan prieplaukos į aplinkines vietoves. Taling Chan plaukiojančiame turguje galima pasirinktą vieną iš keleto turų:

Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

1. Turas valtimi aplankant 3 plaukiojančius turgus

Šių išvykų metu valtimi aplankomi šie 3 vietiniai plaukiojantys turgūs:
- Taling Chan plaukiojantis turgus
- Wat Saphan plaukiojantis turgus
- Khlong Lat Mayom plaukiojantis turgus
Laikas: pradžia 9.45 ryto (trunka 3 valandas)
Kaina: 99 THB/žmogui

 Turas valtimi - Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

2. Turas į Wat Koh šventyklą

Šis turas apima apsilankymą:
- Tradiciniame tajų name
- Šventykloje
- Mažoje bananų ir kokosų plantacijoje
Trukmė: 1 valanda
Kaina: 69 THB/žmogui

Turas valtimi - Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

3. Apsilankymas Menininkų Name Khlong Bang Luang

Laikas: Prasideda 13.30

Turas valtimi - Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Adresas

Khlong Chak Phra, Khet Taling Chan, Bankokas

Darbo laikas

Šeštadieniais-sekmadieniais, 8:00-17:00

 Darbo laikas - Taling Chan plaukiojantis turgus Bankoke

Kaip nuvykti į Taling Chan plaukiojantį turgų

1. Autobusu

Tiesiai į turgų galite nuvažiuoti vietiniu autobusu Nr. 79 (Oranžinis autobusas su oro kondicionieriumi). Autobuso maršrutas pravažiuoja pagrindinius turistinius rajonus, tokius kaip Central World (Ratchadamri Road), Pratunam, Democracy Monument, Ratchadamnoen Road. Mūsų kelionė autobusu iš Pratunam rajono iki plaukiojančio turgaus truko apie 45 minutes.

Autobusas Nr.79 į Taling Chan plaukiojantį turgų

Bilietą nesunkiai įsigysite iš konduktoriaus autobuse. Kaina svyruoja nuo 13 iki 25 THB, priklausomai nuo to, iš kur važiuosite. Tiesiog pasakykit, kad važiuojate į Taling Chan ir ne tik sužinosite kainą, bet konduktorius dar ir pasistengs, jog išliptumėte reikiamoje stotelėje.

Autobuso Nr.79 bilietas į Taling Chan plaukiojantį turgų

Norėdami grįžti į miestą autobusu, pereikite gatvę į kitą pusę nuo Taling Chan plaukiojančio turgaus ir laukite autobuso prie ten esančios 7-eleven parduotuvės. Grįžtant atgal autobuso maršrutas šiek tiek skiriasi, kadangi tada jis nevyksta į Pratunam, bet sustoja prie Ratchathewi BTS stoties, Siam BTS stoties ir tada grįžta iki Central World.

2. BTS & Taksi

Galite važiuoti BTS SkyTrain iki Wong Wian Yai stoties (2 išėjimas) ir tada sėsti į taksi bei važiuoti iki Taling Chan plaukiojančio turgaus, kas paprastai kainuoja apie 140-180 THB.

3. Autobusas & Songtaew/Ėjimas

Galite važiuoti autobusu No. 28, 515, 159 nuo Victory Monument, išlipti prie Taling Chan policijos stoties ir tada sėsti į songtaew prie 7-eleven parduotuvės ir važiuoti iki Taling Chan plaukiojančio turgaus arba tiesiog pasivaikščioti pėsčiomis nuo ten iki turgaus, kadangi atstumas tik 1,2 km.

4. BTS & Valtis & Autobusas

Galite važiuoti BTS SkyTrain iki Saphan Taksin Stoties (2 išėjimas) ir tada plaukti Chao Phraya Express Boat valtimi iki Phra Pinklao Bridge prieplaukos, kur galima įsėsti į autobusą Nr. 79.

5. Valtis & Songtaew

Galite plaukti Chao Phraya Express Boat oranžinės vėliavos maršruto valtimi arba pasinaudoti upę kertančiu keltu ir pasiekti Wang Lung prieplauką (prieplauka N10). Iš prieplaukos galite sėsti į vieną iš songtaew, kurie suka ratus tarp prieplaukos ir Thonburi traukinių stoties (Mažajame Bankoke - Bangkok Noi) arba galite paėjėti apie 1 km ir tada sėsti į kitą songtaew (raudonąjį), vežantį į Taling Chan plaukiojantį turgų. Ne visi songtaew važiuoja iki turgaus, tad prieš lipdami į jį pasiklauskite vairuotojo.

Songtaew į Taling Chan plaukiojantį turgų

6. Taksi

Tai žinoma greičiausias ir lengviausias būdas nuvažiuoti į Taling Chan plaukiojantį turgų. Kelionės kaina priklausys nuo to, kur esate apsistoję. Jei startuosite kažkur iš Khao San Road rajono, taksi turėtų kainuoti tik apie 100-130 THB į vieną pusę.

Apsilankymo Taling Chan plaukiojančiame turguje kaina (2 žmonėms)

Transportas (Priklauso nuo pasirinkto būdo)

- Autobusas Nr.79 į Taling Chan plaukiojantį turgų = 17x2 žmonės = 34 THB
- Autobusas Nr.79 grįžimui iš Taling Chan plaukiojančio turgaus į Ratchatewi BTS = 17x2 žmonės = 34 THB

Maistas (Priklausomai)

- Jautienos makaronai = 65x2 = 130 THB
- Keptų midijų omletas = 40 THB
- Užkandžiai = 100-200 THB
- Gėrimai = 50 THB

Patarimai

Taling Chan plaukiojantis turgus ir Khlong Lat Mayom Plaukiojantis Turgus yra netoli vienas nuo kito, todėl abu gali būti aplankyti per vieną dieną. Nors Taling Chan plaukiojantis turgus yra gerokai mažesnis, jis sulaukia daugiau turistų. Jei Taling Chan plaukiojančio turgaus atmosfera nepasirodys pakankamai autentiška, keliaukite į Khlong Lat Mayom Plaukiojantį Turgų ir pasimėgaukite tikru tailandietišku apsipirkinėjimu besimėgaudami netgi platesniu tradicinių Tailando patiekalų pasirinkimu.

Travel Offer 2020