Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival Prašymo Formos Pildymas

Lietuvos piliečiai gali gauti Tailando vizą Visa on Arrival viename iš daugelio Tailando tarptautinių oro uostų, jūrų uostų ir sienos kirtimo punktų, išduodančių Visa on Arrival. Nuo 2019 m. balandžio 14 d. Tailando Visa on Arrival Lietuvos piliečiams neišduodama!

Didelė galimybė, jog į Tailandą atvyksite ir savo kelionę po šalį pradėsite Bankoko Suvarnabhumi oro uoste – pagrindiniame Tailando sostinės oro uoste. Visa on Arrival gavimo procedūra Suvarnabhumi oro uoste nėra sudėtinga, bet eilės Visa on Arrival skyriuje gali būti ganėtinai ilgos. Pasiruoškite tinkamai visus dokumentus iš anksto ir taip sutaupysite šiek tiek laiko oro uoste.

Visa on Arrival internetinė prašymo forma

Tailando vizos Visa on Arrival prašymo forma turi būti tinkamai užpildyta, o geriausias būdas tai padaryti yra užpildyti Visa on Arrival prašymo formą internetu ir atsivežti spausdintą jos kopiją.

Nepamirškit, kad internetinė Visa on Arrival prašymo forma galioja tik atvykstant į Tailandą per Bankoko Suvarnabhumi oro uostą.

Tailando vizos Visa on Arrival internetinis puslapis

Pateikti prašymą dėl Visa on Arrival internetu galite Tailando Imigracijos Biuro internetiniame puslapyje.

Informacija, reikalinga pildant Tailando vizos prašymą internetu

Internetu teikiant prašymą Tailando vizai Visa on Arrival gauti jums reikės:

  • Paso duomenų
  • Bilietų į ir iš Tailando
  • Viešbučio rezervacijos Tailande

Kaip užpildyti Tailando vizos Visa on Arrival prašymą internetu

Tailando vizos Visa on Arrival prašymo formą internetu užpildyti nėra sudėtinga, padėsime tai padaryti pažingsniui.

1 žingsnis

Eikite į Tailando Imigracijos Biuro internetinį puslapį.

Tailando vizos Visa on Arrival prašymo formos pildymui internetu turėsite 30 minučių.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

Pagrindiniame puslapyje sutikite su paslaugos teikimo sąlygomis – spauskite „Accept“.

2 žingsnis

Naujame ekrane turėsite pasirinkti savo rolę iš „Tourist” ir “Travel Agency”. Pasirinkite “Tourist”.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

3 žingsnis

Kaip turistas, turite dvi pasirinkimo galimybes – teikti prašymą vizai arba spausdinti/koreguoti/atšaukti savo prašymo formą. Jei prašymo formos vis dar nesate užpildę, spauskite “Apply for Visa on Arrival”.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

4 žingsnis

Būsite perkelti į puslapį, kuriame turėsite pateikti informaciją apie savo kelionę (atvykimą ir išvykimą iš Tailando bei adresą šalyje) ir asmeninius duomenis.

Atvykimo (“Arrival”) dalyje privalomi užpildyti laukai yra: atvykimo data (“Arrival date”), transporto tipas (“Vehicle Type”), atvykimo oro uostas (“Destination Airport”) ir skrydžio numeris (“Flight Number”). Vienintelis jūsų pasirinkimas transporto tipui turėtų būti lėktuvas (“Airplane”), o atvykimo oro uostas – vienintelis galimas “Suvarnabhumi International Airport”, kadangi kol kas šis oro uostas yra vienintelis Tailando imigracijos punktas, priimantis Tailando vizos Visa on Arrival internetu pildytus prašymus. Atvykimo į Tailandą datą ir skrydžio numerį rasite ant savo skrydžio bilieto.

Išvykimo (“Departure”) dalyje privalomi užpildyti laukai yra: išvykimo data “Departure date”, transporto tipas (“Vehicle Type”) ir skrydžio numeris (“Flight Number”). Visą reikalingą informaciją rasite ant savo išvykimo iš Tailando bilieto, kadangi, teikdami prašymą Tailando Visa on Arrival, jau turite turėti grįžimo arba kelionės į kitą šalį bilietą, kuris įrodytų, jog paliksite Tailandą 15 dienų bėgyje. Jei vis dar tokio neturite, užsisakykite savo bilietą čia.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

Teikiant prašymą Tailando Visa on Arrival gauti, taip pat reikalingas viešbučio arba kitos gyvenamosios vietos adresas Tailande. Prašymo dalį “Address in Thailand” užpildykite duomenimis iš savo apgyvendinimo vietos rezervacijos patvirtinimo, kurį turite turėti, nes pastaruoju metu išduodant vizą oro uoste tam skiriamas žymiai didesnis dėmesys. Jei vis dar nesate rezervavę viešbučio Tailande, tiesiog užsisakykite viešbutį per Booking.com arba Agoda.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

Paskutinė internetinės Visa on Arrival prašymo formos dalis yra asmeninė informacija. Visus reikalaujamus laukus – paso numerį („Passport No“), paso išdavimo datą („Date of Issue“), paso galiojimo datą („Date of Expiry“) - čia supildysite iš savo paso. Taip pat reikia nurodyti savo vardą, pavardę, lytį, gimimo datą ir pilietybę – tiesiog pasirinkti iš sąrašo „Lithuania“. Kiti laukai nėra privalomi, tačiau geriau juos užpildyti, kad dokumentus priimantis pareigūnas savo nuožiūra nepradėtų kabinėtis ir negaišintų. Nepamirškit, jog jūsų pasas privalo galioti ne mažiau nei 30 dienų nuo atvykimo į šalį.

Supildę visą reikalaujamą informaciją, spauskite “Next”.

5 žingsnis

Šiame žingsnyje pamatysite visą savo prieš tai suvestą informaciją. Sutikite su sąlygomis ir spauskite “Accept”, jei visi duomenys yra teisingi, arba spauskite “Back” ir patikslinkite informaciją.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

6 žingsnis

Kuomet jūsų Tailando vizos internetu prašymas bus baigtas, gausite ilgą skaičių kodą su raidėmis „LTU“ priekyje - Transaction Reference Number (TRN). Šio kodo prireiks, jei norėsite koreguoti savo prašymą. Šiame žingsnyje taip pat galite atsispausdinti savo Visa on Arrival prašymo formą, tad taip ir padarykite.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

Atspausdintą prašymo formą reikia turėti su savimi keliaujant į Tailandą, kad gautumėte Visa on Arrival.

Kaip pakoreguoti Tailando Visa on Arrival internetinę prašymo formą

Jei pasikeis kelionės duomenys, galėsite bet kuriuo metu pakoreguoti savo pateiktą prašymo formą. Tiesiog eikite į tą patį internetinį puslapį, sutikite su sąlygomis, pasirinkite rolę “Tourist” ir sekančiame etape turėsite galimybę spausdinti/koreguoti/atšaukti savo prašymo formą, pasirinkdami “Print/Edit/Cancel Application Form".

Prie savo užpildytos prašymo formos galite prieiti naudodami suteiktą kodą Transaction Reference Number (TRN) arba suvesdami paso numerį, gimimo datą ir tautybę.

Tailando Viza Internetu - Visa on Arrival

Atlikę korekcijas nepamirškite iš naujo atsispausdinti patikslintą Visa on Arrival prašymo formą.

Daugiau patarimų, kaip gauti Tailando vizą Visa on Arrival

Visa on Arrival prašymo formos internetu užpildymas yra tik vienas iš žingsnių, kuriuos reikia atlikti, norint gauti Tailando vizą Bankoko Suvarnabhumi oro uoste. Susipažinkite su detaliu gidu Kaip gauti Tailando Visa on Arrival Bankoko Suvarnabhumi Oro Uoste.

Patarimai

Daug naudingos informacijos apie tai, ką dar galite rasti oro uoste, rasite čia: Bankoko Suvarnabhumi tarptautinis oro uostas (BKK)

Taip pat susipažinkite:

Kur apsistoti Bankoke

Kur rasti geriausią valiutos kursą Bankoko Suvarnabhumi oro uoste

Kaip nukeliauti į Bankoko centrą iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK)

Nemokamas autobusas tarp Suvarnabhumi (BKK) ir Don Mueang (DMK) oro uostų Bankoke

Pervežimas taksi iš Bankoko Suvarnabhumi BKK oro uosto į Patają

Viešbučiai šalia Suvarnabhumi oro uosto

Travel Offer 2020