Kaip gauti Tailando Visa on Arrival Bankoko Suvarnabhumi Oro Uoste

Bankoko Suvarnabhumi Oro Uostas yra pagrindinis Tailando kelionių centras, todėl yra didelė tikimybė, kad į šalį pateksite ir savo Tailando kelionę pradėsite būtent šiame pagrindiniame Bankoko oro uoste. Suvarnabhumi Oro Uostas yra vienas iš Tailando pasienio postų, kuriuose galima gauti Visa on Arrival. Nuo 2019 m. balandžio 14 d. Lietuvos piliečiams Visa on Arrival neišduodama, nes įsigalioja bevizis režimas!

Bankoko Suvarnabhumi Oro Uostas

Kiti tarptautiniai oro uostai, jūros uostai ir sienos perėjimo punktai, išduodantys Tailando Visa on Arrival į šalį atvykstantiems turistams yra išvardinti čia – Pasienio postai, išduodantys Visa on Arrival.

Jei be Lietuvos turite ir kitą pilietybę, leidžiančią apsilankyti Tailande pagal bevizio režimo tvarką arba iš anksto esate gavę Vienkartinę turistinę vizą / Daugkartinę turistinę vizą Tailando ambasadoje arba konsulate, tiesiog keliaukite į imigracijos pasų kontrolės postą, pateikite savo kelionės dokumentus, gaukite antspaudą ir galite iš karto patekti į šalį.

Tačiau, jei esate Lietuvos ar kitos šalies, kurioms išduodama Visa on Arrival, pilietus ir nusprendėte oro uoste pasinaudoti galimybe gauti šio tipo Tailando vizą, visų pirma keliaukite į Visa on Arrival išduodantį skyrių.

Kadangi eilės Visa on Arrival skyriuje gali būti ganėtinai ilgos, taupant laiką reiktų tinkamai pasiruošti visus dokumentus iš anksto.

Dokumentai, kurių reikia norint gauti Tailando Visa on Arrival

Teikiant prašymą Tailando Visa on Arrival gauti jums reikės:

  • Paso
  • Grįžimo bilieto
  • Nuotraukos
  • Visa on Arrival prašymo formos
  • Atvykimo / Išvykimo kortelės
  • Pinigų mokesčiui už Visa on Arrival sumokėti
  • Adreso Tailande
  • Įrodymų, jog turit pakankamai lėšų pragyvenimui Tailande

Reikalavimai pasui

Pasas turi galioti ne mažiau nei 30 dienų ir turi būti išduotas Lietuvos Respublikos arba kitos šalies, kurioms išduodama Visa on Arrival.

Grįžimo bilietas

Teikiant prašymą Tailando Visa on Arrival, turi būti pateikiamas grįžimo arba kelionės į kitą šalį skrydžio bilietas 15 dienų laikotarpyje.

Kiti dokumentai, įrodantys Jūsų pasiryžimą išvykti iš Tailando per 15 dienų, tokie kaip kelionės planas ir tarptautinio autobuso ar traukinio bilietas, taip pat gali tikti.

Nuotrauka

Prie Visa on Arrival formos reikia pridėti vieną pasinio dydžio (4 x 6 cm) nuotrauką. Nuotrauka neturėtų būti senesnė nei 6 mėnesių, bet jei ji kiek senesnė, o Jūs vis dar atrodote kaip žmogus toje nuotraukoje, problemų kilti neturėtų.

Adresas Tailande

Reikalingas viešbučio ar apartamentų adresas Tailande, kurį esant reikalui pareigūnai galėtų patikrinti. Pastaruoju metu prašoma pateikti ir apgyvendinimo vietą patvirtinančius įrodymus, todėl gali tekti pateikti atspausdintą viešbučio užsakymo patvirtinimą (voučerį)  arba užsakymo patvirtinimą telefone.

Jei vis dar nesate užsisakę apgyvendinimo, pasirinkite viešbutį Booking.com arba Agoda internetinėje viešbučių užsakymo svetainėje.

Visa on Arrival prašymo forma

Visa on Arrival prašymo forma turi būti tinkamai užpildyta. Prašymo formą galite gauti prie įėjimo į Visa on Arrival skyrių esančiame dokumentų patikrinimo punkte arba galite iš anksto užpildyti prašymo formą internete ir tiesiog su savimi turėti jau atspausdintą kopiją. Tailando Visa on Arrival prašymo formos pildymas internete nėra sudėtingas ir padės Jums sutaupyti šiek tiek laiko oro uoste.

Užpildyti Visa on Arrival prašymą internetu galite oficialiame Immigration Bureau Thailand internetiniame puslapyje.

Immigration Bureau Thailand Website

Atvykimo / Išvykimo Kortelė

Skrydžio į Tailandą metu iš lėktuvo įgulos gausite Tailando Atvykimo / Išvykimo kortelę, kurią reikia tinkamai užpildyti. Užpildykite visus 3 kortelės puslapius dar lėktuve ir taip oro uoste viskas vyks greičiau.

Atvykimo / Išvykimo Kortelė

Visa on Arrival mokestis

Tailando Visa on Arrival mokestis yra 2000 THB (arba kiek daugiau nei 50 EUR). Mokestį reikia mokėti grynaisiais ir tik vietine Tailando valiuta.

Grynųjų galite išsiimti iš bankomato, kuriuos tikrai pastebėsite eidami link Visa on Arrival skyriaus. Turėkit omenyje, jog bankomatai Tailande papildomai ima 220 THB dydžio mokestį už kiekvieną išėmimą iš kortelės, neskaitant to, jog greičiausiai ir Jūsų bankas tarptautiniam išgryninimui taiko papildomus mokesčius, todėl toks grynųjų gavimo būdas gali būti ganėtinai brangus.

Šiuo atveju pigesnis būdas yra tiesiog atsivežti eurus ar kitą valiutą ir išsikeisti juos valiutos keityklose, kurias rasite prieš įėjimą į Visa on Arrival skyrių.

Valiutos Keitykla Bankoko Oro Uoste

Išsikeiskite čia tik tiek pinigų, kiek reikalinga mokesčiui už Visa on Arrival sumokėti (apie 60 EUR ar 70 USD žmogui) kadangi dar pačiame Bankoko Suvarnabhumi oro uoste galite gauti itin gerą valiutos keitimo kursą.

Lėšų pragyvenimui įrodymai

Gali būti reikalingas įrodymas, jog savo kelionei turite bent 10,000 THB žmogui ar 20,000 THB šeimai. Šią sumą galima parodyti bet kokia valiuta, todėl keistis visų savo pinigų į vietinę valiutą tikrai nėra būtina. Be to, Suvarnabhumi Oro Uoste šių įrodymų pateikti jie paprastai neprašo, tačiau atsarginį planą pasiruošus turėti verta, kadangi tai yra oficialus reikalavimas ir bent jau formaliai gali to reikalauti. Kadangi reikalaujama suma tikrai nėra didelė ir žmogui siekia tik kiek daugiau nei 250 EUR, šį reikalavimą atitikti turbūt nei vienam keliautojui nebus problema.

Kaip rasti Visa on Arrival skyrių Suvarnabhumi Oro Uoste

Kai atvyksite į Suvarnabhumi oro uostą, tiesiog sekite ženklais, vedančiais į Imigracijos poskyrį - "Immigration".

Ženklai, rodantys kelią į Imigracijos poskyrį

Pakeliui link Imigracijos poskyrio po kurio laiko pastebėsite naujus ženklus, rodančius “VISA on Arrival” skyriaus kryptį ir atstumą iki jo. Ženklai dideli ir aiškūs, tad tikrai juos pastebėsite.

Ženklai “VISA on Arrival”

Pakeliui praeisite bankomatus ir Siam Commercial Bank valiutos keityklą. Jei neturite pakankamai Tailando Batų, kad susimokėti Visa on Arrival mokestį, galite pasiimti jų bankomate arba išsikeisti valiutą šioje keitykloje. Prie įėjimo į Visa on Arrival skyrių rasite dar dvi keityklas, tad valiutą galėsite išsikeisti ir ten.

Valiutos Keitykla Bankoko Oro Uoste

Kaip pateikti prašymą Visa on Arrival gauti Suvarnabhumi Oro Uoste

Prie įėjimo į Visa on Arrival skyrių yra dokumentų tikrinimo stalas. Čia galite pasiimti Visa on Arrival prašymo formą ir ją užpildyti. Jei prašymo formą jau užsipildėte internetu ir turite spausdintą jos kopiją, tiesiog parodykite dokumentus prie stato esančiam žmogui.

Visa on Arrival dokumentų tikrinimo stalas

Nesijaudinkit jei prie šio patikros stalo nieko nebus, tokiu atveju tiesiog keliaukite prie Visa on Arrival kioskų.

Pagrindinėse Visa on Arrival skyriaus patalpose yra dvi kioskų grupės, prie kurių veda dvi atskiros eilės – greitasis išdavimas yra kairėje pusėje, o standartinis išdavimas yra dešinėje pusėje.

Jei nenorite laukti ir esate pasirengę sumokėti 200 THB (kiek daugiau nei 5 EUR) daugiau, stokite į eilę kairėje ir savo Visa on Arrival gausite per keletą minučių, kadangi čia eilės praktiškai niekad nebūna.

Tuo tarpu situacija su standartiniu Visa on Arrival išdavimu nėra tokia pastovi, kadangi eilės ilgis čia labai priklauso nuo to, kiek būna nuspręsta atidaryti langelių, koks jūsų atvykimo į oro uostą laikas ir to, kiek tuo pačiu metu nusileido lėktuvų iš šalių, kurios taip pat naudojasi Visa on Arrival, tokių kaip Kinija ir Indija. Čia galite tikėtis užtrukti nuo 5 minučių iki 1,5 valandos. Apytikslį laiką, kiek gali tekti laukti, galite matyti eilėje išdėstytose prognozuojamo laukimo laiko lentelėse - tai turėtų padėti apsispręsti ar verta palaukti, o gal geriau tiesiog susimokėti papildomus 200 THB ir negaišti laiko.

Visa on Arrival laukimo laikas

Kai ateis jūsų eilė, keliaukite prie langelio, pateikite pasą ir kitus aukščiau išvardintus dokumentus pareigūnui bei sumokėkite vizos mokestį. Tada gausite mažą laminuotą popierėlį su numeriu.

Visa on Arrival numeris

Eikite į laukimo zoną, esančią iš karto už kioskų. Atsisėskite ir laukite, kol ateis pareigūnas ir pradės skelbti numerius. Kai paskelbs Jūsų numerį, eikite prie pareigūno, grąžinkite numerėlį ir atsiimkite savo pasą - jūsų Tailando Visa on Arrival jau jame!

Eikite prie pasų kontrolės, kuri visai prie pat, pateikite pasą ir atvykimo/išvykimo kortelę pareigūnui, sulaukite antspaudo pase ir galite keliauti savo keliais.

Patarimai

Daug naudingos informacijos apie tai, ką dar galite rasti oro uoste, rasite čia: Bankoko Suvarnabhumi tarptautinis oro uostas (BKK)

Taip pat susipažinkite:

Kur apsistoti Bankoke

Kur rasti geriausią valiutos kursą Bankoko Suvarnabhumi oro uoste

Kaip nukeliauti į Bankoko centrą iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK)

Nemokamas autobusas tarp Suvarnabhumi (BKK) ir Don Mueang (DMK) oro uostų Bankoke

Pervežimas taksi iš Bankoko Suvarnabhumi BKK oro uosto į Patają

Viešbučiai šalia Suvarnabhumi oro uosto

Sveiki atvykę į Tailandą!

Travel Offer 2020