Daugkartinė Turistinė Viza

Daugkartinė turistinė viza galioja neribotam skaičiui apsilankymų Tailande per 6 mėnesių laikotarpį nuo prašymo vizai gauti pateikimo datos. Maksimali vieno apsilankymo trukmė yra 60 dienų. Vizos galiojimo laikotarpiu galite atvykti į Tailandą bet kada.

Daugkartinė turistinė viza išduodama tik toje valstybėje, kurioje gyvenate, tad Lietuvos piliečiams dėl šios vizos reiktų kreiptis į Vilniuje esantį Tailando Karalystės garbės konsulatą. Daugkartinės turistinės vizos kaina siekia 170 EUR.

Daugkartinė Turistinė Viza

Daugkartinės turistinės vizos išdavimui būtini dokumentai

Kreipiantis dėl Tailando daugkartinės turistinės vizos reikalingi šie dokumentai (sąrašas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo ambasados / konsulato):

  1. Pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėnesius.
  2. Paso pagrindinio puslapio kopija.
  3. Tinkamai užpildyta ir pasirašyta vizos prašymo forma.
  4. Viena ar dvi paso dydžio (4 x 6 cm) nuotraukos.
  5. Vizos mokestis (grynieji pinigai) arba banko patvirtintas mokėjimo įrodymas (mokėjimo už vizą būdas priklauso nuo ambasados / konsulato – Lietuvoje mokama pavedimu).
  6. Aviabilietas skrydžiui iš Tailando (bent pirmajam apsilankymui).
  7. Viešbučio ar apartamentų Tailande adresas, kurį galima patikrinti, ir gyvenamos vietos rezervacijos įrodymas (bent pirmajam apsilankymui).
  8. Patvirtinimas iš banko, kad sąskaitoje yra bent 5000 EUR lėšų (per paskutinius 6 mėnesius).
  9. Patvirtinimas iš darbovietės, kad asmuo turi darbą. Studentams – patvirtinimas iš aukštosios mokyklos. Nedirbantys asmenys pateikia už juos laiduojančio asmens garantinį raštą.

Tailando ambasados ir konsulatai, išduodantys daugkartinę turistinę vizą

Tailando daugkartinę turistinę vizą galite gauti tik šalyje, kurioje gyvenate. Lietuvoje dėl daugkartinės turistinės vizos išdavimo turėtumėte kreiptis į Tailando Karalystės garbės konsulatą.

 

Daugkartinės turistinės vizos gavimo procesas atrodo pernelyg komplikuotas? Galite rinktis paprastesnį būdą aplankyti Tailandą - rinkitės Visa on Arrival arba vienkartinę turistinę vizą.

Atostogos Tailande

Ką dar reikia žinoti apie atostogas Tailande? Skaitykite čia: Atostogos Tailande – Kelionės į Tailandą.