Tailando viza Lietuvos piliečiams

Tailando viza Lietuvos piliečiams vykstant į Tailandą yra nebūtina nuo 2019 balandžio 14, kadangi šią dieną įsigaliojo bevizis režimas, leidžiantis lietuviams Tailande iki 30 dienų svečiuotis be vizos. Ilgesnėms kelionėms į Tailandą vis dar reikia Tailando viza pasirūpinti iš anksto - vizas Lietuvos piliečiams išduoda konsulatas Vilniuje, o taip pat Tailando ambasados ir konsulatai, esantys kitose valstybėse.

Tailando viza Lietuvos piliečiams

Tailando bevizis režimas, leidžiantis Tailande be vizos svečiuotis iki 30 dienų, neseniai tapo prieinamas Lietuvos ir dar šešių šalių piliečiams. Pradedant nuo 2019 balandžio 14 dienos, atvykus į Tailando oro uostą lietuviams daugiau nebereikia teikti prašymo dėl Visa on Arrival.

Plačiau apie tai skaitykite čia: Tailando bevizis režimas įsigalioja Lietuvos piliečiams.

Tailando bevizis režimas Lietuvos piliečiams

Lietuvos piliečiai lankytis be vizos Tailande iki 30 dienų gali tokiu atveju, jei atvyksta į vieną iš šios šalies oro uostų. Tokiu atveju, jei į Tailandą atkeliaujama sausuma iš Laoso, Mianmaro, Kambodžos ar Malaizijos, lietuviams suteikiama galimybė Tailande be vizos būti taip pat iki 30 dienų, tačiau atvykimų skaičius per metus yra ribojamas.

Būdami Lietuvos piliečiais Tailando beviziu režimu galite pasinaudoti tokiu atveju, jei turite:

 • Lietuvos Respublikos piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo atvykimo į Tailandą dienos
 • Atgalinį arba tolimesnės kelionės bilietą, išvykimui iš Tailando per 30 dienų (prašoma retai)
 • Tinkamai užpildytą Atvykimo kortelę, kurią gausite skrydžio metu arba galėsite rasti oro uoste
 • Pakankamai lėšų kelionei - ne mažiau nei 10,000 THB žmogui arba 20,000 THB šeimai grynais (gali būti atitinkama suma eurais)

Tailando turistinė viza Lietuvos piliečiams

Lietuvos piliečiai, planuojantys Tailande svečiuotis ilgiau nei 30 dienų, turi pasirūpinti Tailando viza iš anksto. Turistai gali rinktis vieną iš šių vizų - Vienkartinė turistinė viza arba Daugkartinė turistinė viza.

Lietuvoje Tailando vizas išduoda Tailando konsulatas Vilniuje (plačiau: Tailando konsulatas).

Tailando vienkartinė turistinė viza

Vienkartinė turistinė viza galioja vienam apsilankymui Tailande per 3 mėnesių laikotarpį nuo prašymo vizai gauti pateikimo datos. Maksimali apsilankymo trukmė yra 60 dienų, nuo tos dienos, kurią atvykstate į Tailandą. Vienkartinę turistinę vizą galite gauti tiek Vilniuje esančiame Tailando Karalystės garbės konsulate, tiek bet kurioje kitoje šalyje esančioje Tailando ambasadoje ar konsulate, pvz. Londone, Osle, Dubline.

Kreipiantis dėl Tailando vienkartinės turistinės vizos reikalingi šie dokumentai (sąrašas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo ambasados / konsulato):

 1. Pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėnesius.
 2. Paso pagrindinio puslapio kopija.
 3. Tinkamai užpildyta ir pasirašyta vizos prašymo forma.
 4. Viena ar dvi paso dydžio (3.5 x 4.5 cm) nuotraukos.
 5. Vizos mokestis - 30 EUR Lietuvoje (panaši suma kitose šalyse).
 6. Bilietas kelionei iš Tailando dviejų mėnesių laikotarpiu (kai kurios ambasados / konsulatai ignoruoja šį reikalavimą, kiti - ne).
 7. Viešbučio ar apartamentų Tailande adresas, kurį galima patikrinti, ir gyvenamos vietos rezervacijos įrodymas.
 8. Patvirtinimas, kad turite pakankamai lėšų kelionei (ne mažiau kaip 20 000 THB asmeniui ir 40 000 THB šeimai). Lietuvoje to nereikalauja, tačiau kitose šalyse būna toks reikalavimas.

Pateikti prašymą Tailando vienkartinei turistinei vizai gauti galite pateikti, bet kurioje Tailando ambasadoje ar konsulate, pvz. Laose, Malaizijoje, Singapūre ar Indonezijoje, tad viza galite nesudėtingai pasirūpinti ir keliaudami po kitas šalis.

Tailando daugkartinė turistinė viza

Daugkartinė turistinė viza galioja neribotam skaičiui apsilankymų Tailande per 6 mėnesių laikotarpį nuo prašymo vizai gauti pateikimo datos. Maksimali vieno apsilankymo trukmė yra 60 dienų. Daugkartinė turistinė viza Lietuvos piliečiams išduodama tik Tailando Karalystės garbės konsulate Vilniuje.

Kreipiantis dėl Tailando daugkartinės turistinės vizos reikalingi šie dokumentai:

 1. Pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėnesius.
 2. Paso pagrindinio puslapio kopija.
 3. Tinkamai užpildyta ir pasirašyta vizos prašymo forma.
 4. Viena ar dvi paso dydžio (3.5 x 4.5 cm) nuotrauka.
 5. Vizos mokestis - 140 EUR (Lietuvoje mokama pavedimu).
 6. Bilietas kelionei iš Tailando (bent pirmajam apsilankymui).
 7. Viešbučio ar apartamentų Tailande adresas, kurį galima patikrinti, ir gyvenamos vietos rezervacijos įrodymas (bent pirmajam apsilankymui).
 8. Patvirtinimas iš banko, kad sąskaitoje yra bent 5000 EUR lėšų (per paskutinius 6 mėnesius).
 9. Patvirtinimas iš darbovietės, kad asmuo turi darbą. Studentams – patvirtinimas iš aukštosios mokyklos. Nedirbantys asmenys pateikia už juos laiduojančio asmens garantinį raštą.

Patarimai

Jūsų apsilankymas Tailande gali būti pratęstas vieną kartą. Dauguma atvejų apsilankymą šalyje galima pratęsti iki 30 dienų. Plačiau apie Tailando vizos pratęsimą skaitykite čia (anglų k.): Thai Visa Extension.