Super Rich Suvarnabhumi Oro Uoste – Geriausias Valiutos Keitimo Kursas

Naudoti grynuosius Tailande greičiausiai teks dažniau nei esate įpratę, nes tai vis dar yra pageidautinas, o dažnai netgi vienintelis atsiskaitymo būdas turint reikalų su smulkiuoju verslu. Tailande priimama tik vietinė valiuta (Tailando batas - THB), todėl grynųjų gauti galite pasinaudodami bankomatu arba valiutos keitykla.

Kadangi vietiniai bankomatai už kiekvieną grynųjų išėmimą iš užsienietiškos kortelės ima papildomą 220 THB mokestį, neskaitant jūsų banko taikomų mokesčių, atsiveždami eurus ar kitą savo vietinę valiutą ir išsikeisdami ją čia, galite pigiausiai gauti taip reikalingų grynųjų.

Tik atvykę į Bankoko Suvarnabhumi oro uostą pastebėsite daug valiutos keityklų, tačiau visos šios keityklos priklauso bankams, kurių siūlomas valiutos keitimo kursas yra gerokai prastesnis, nei galite gauti kur nors kitur. Tačiau gerą valiutos keitimo kursą siūlančių keityklų galima rasti ir Suvarnabhumi oro uoste. Čia yra keletas valiutos keitimo kioskų, kurių siūlomas kursas yra daug geresnis nei bankuose. 

Remiantis mūsų patirtimi, geriausią valiutos keitimo kursą Bankoko Suvarnabhumi oro uoste siūlo abi Super Rich kompanijos – taip, jos yra dvi - SuperRich Thailand (Žalioji) ir SuperRich (Oranžinė). Paprastai abiejų Super Rich kompanijų siūlomas kursas yra toks pats arba labai panašus. Bankoko Suvarnabhumi oro uoste žaliasis ir oranžinis Super Rich kioskai yra greta, tad jų siūlomus kursus palyginti ir pasirinkti palankiausią galite labai paprastai.

Kaip rasti Super Rich valiutos keitimo kioskus Bankoko Suvarnabhumi oro uoste

Abiejų Super Rich kompanijų valiutos keitimo kioskai randasi požeminiame (B Floor) Bankoko Suvarnabhumi oro uosto aukšte, greta Airport Rail Link Suvarnabhumi Stoties ir gali būti nesudėtingai randami tiesiog vadovaujantis ženklais, vedančiais link Airport Rail Link.

Suvarnabhumi Oro Uostas

Atvykus į Suvarnabhumi oro uostą, atvykimo salė yra antrame aukšte. Norint rasti Super Rich valiutos keitimo kioskus, reikia leistis žemyn eskalatoriumi arba liftu. Super Rich keityklos, kaip ir Airport Rail Link stotis, randasi B lygyje, dviem aukštais žemiau nei atvykimo salė. Tiesiog sekite ženklais “Train to City”, viskas labai aiškiai pažymėta.

Suvarnabhumi Oro Uostas

B aukšte praeidami pamatysite keletą valiutos keitimo kioskų. Praeikite juos, nes bankų siūlomas kursas oro uoste yra tikrai labai žemas.

Bankų valiutos keityklos Suvarnabhumi Oro Uoste

Super Rich valiutos keitimo kioskai, siūlantys geriausią valiutos kursą Bankoko Suvarnabhumi oro uoste, randasi į kairę nuo Airport Rail Link (žiūrėti žemiau).

Suvarnabhumi Oro Uostas

Čia yra keletas valiutos keityklų kioskų, bet nesunkiai pastebėsite abiejų Super Rich kompanijų kioskus.

Super Rich Thailand kioskas Suvarnabhumi Airport yra žaliasis.

SuperRich (Žaliasis) Suvarnabhumi Oro Uoste

Super Rich kioskas Suvarnabhumi oro uoste yra oranžinis.

SuperRich (Oranžinis) Suvarnabhumi Oro Uoste

Valiutos keitimo kursai šiuose kioskuose gali šiek tiek skirtis, tad prieš keisdamiesi juos palyginkit.

Super Rich Suvarnabhumi oro uoste darbo laikas

Super Rich Thailand kioskas Suvarnabhumi oro uoste (žaliasis) veikia kasdien nuo 6:30 iki 22:00.

Super Rich kioskas Suvarnabhumi oro uoste (oranžinis) veikia kasdien nuo 05.30 iki 23.00.

Super Rich Suvarnabhumi oro uoste taikomi komisiniai

Abiejų Super Rich kompanijų kioskai neima jokių komisinių ar kitų mokesčių. Dėl to čia tikrai gausite gerą valiutos keitimo kursą, kuris neabejotinai bus geresnis nei gautumėte banke.

Keičiantis eurus ir JAV dolerius, geresnis kursas yra siūlomas už stambesnes kupiūras.

Valiutos keitimui reikalingi dokumentai

Kaip ir visur Tailande, keičiantis valiutą reiks pateikti savo pasą.

Valiutos keitimo kursas Super Rich Suvarnabhumi oro uoste

Kokį valiutos keitimo kursą siūlo Super Rich?

Super Rich kioskai visada siūlo geresnį valiutos keitimo kursą nei Tailando bankuose, o skirtumas tarp keitimo kurso Suvarnabhumi oro uoste yra ypatingai didelis, nes bankai oro uoste už užsienio valiutą siūlo gerokai žemesnį kursą nei mieste.

Bankoko centre bankų siūlomas valiutos keitimo kursas yra padoresnis ir skirtumas tarp jų ir mieste esančių Super Rich valiutos keityklų nėra toks ženklus, tačiau vis tiek verta susirasti vieną iš mieste esančių Super Rich kioskų ir ten pasikeisti savo valiutą. Kur juos rasti, skaitykite čia: Super Rich Thailand – Geriausios valiutos keityklos Bankoke.

Valiutos keitimo kursai yra dinamiški ir gali pasikeisti bet kurią minutę, todėl geriausias būdas įvertinti, ar kursas yra geras, yra jo palyginimas su kursu valiutų rinkoje, kurį galite matyti vienoje iš valiutų kursų programėlių, pvz XE Currency, arba tiesiog Google paieškoje įvesdami užklausą „EUR to THB“ arba „USD to THB“.

Dabartinis Tailando bato kursas

Dabartinis orientacinis Tailando bato keitimo kursas svarbiausių valiutų atžvilgiu:

Super Rich siūlomas eurų keitimo į Tailando batus (EUR/THB) kursas

Paprastai Super Rich kioskai Suvarnabhumi oro uoste už eurus siūlo kursą, žemesnį nei esama rinkos kaina tik apie 0.10-0.25 THB už 1 eurą. Už 500-100 eurų nominalo banknotus gausite geriausią kursą, kuris už rinkos kainą bus mažesnis tik apie 0.10-0.15 THB už 1 eurą, už 50 eurų banknotus  - mažesnis 0.15-0.20 THB už 1 eurą, už smulkiausias 20-5 eurų kupiūras - mažesnis 0.20-0.25 THB už 1 eurą.

Palyginus su bankų Suvarnabhumi oro uoste siūlomu kursu, keisdamiesi Super Rich kioskuose galite sutaupyti apie 2.2-2.5 THB už kiekvieną išsikeistą eurą. Tai reiškia, jog keisdamiesi 1000 EUR Super Rich, o ne banko kioske Suvarnabhumi oro uoste, sutaupysite apie 2200-2500 THB arba apie 55-65 EUR.

Super Rich siūlomas JAV dolerių keitimo į Tailando batus (USD/THB) kursas

JAV dolerių (USD) valiutos keitimo kursas Super Rich kioskuose Suvarnabhumi oro uoste yra žemesnis nei rinkos kaina tik apie 0.07-0.70 THB už 1 USD, priklausomai nuo banknoto nominalo. Už 50 ir 100 USD banknotus galite tikėtis gauti kursą, kuris bus žemesnis nei rinkos kaina tik 0.07-0.15 THB už 1 USD, už 10-20 USD banknotus - žemesnis 0.20-0.25 THB už 1 USD, už 5 USD banknotus - žemesnis 0.30-0.35 THB už 1 USD, už smulkiausias kupiūras 1 ar 2 USD - žemesnis 0.65-0.70 THB už 1 USD.

Palyginus su bankų keityklomis Suvarnabhumi oro uoste, paprastai galima sutaupyti apie 1.2-1.5 THB už kiekvieną iškeistą dolerį. Tai reiškia, jog keisdamiesi 1000 USD Super Rich, o ne banko kioske Suvarnabhumi oro uoste, galite sutaupyti apie 1200-1500 THB arba apie 37-47 USD.

Dabartinis Super Rich siūlomas valiutos keitimo kursas

Dabartinius Super Rich siūlomus valiutos keitimo kursus rasite jų internetiniuose puslapiuose. Kadangi atskiruose skyriuose siūlomas valiutos keitimo kursas šiek tiek skiriasi, iš skyrių sąrašo susiraskite "Suvarnabhumi Airport".

Žaliojo Super Rich siūlomi valiutos keitimo kursai: Valiutos kursai Super Rich Thailand (Žaliasis)

Oranžinio Super Rich siūlomi valiutos keitimo kursai: Valiutos kursai SuperRich (Oranžinis)

Super Rich Bankoke

Abiejų Super Rich kompanijų valiutos keityklas galima rasti ir centriniame Bankoke, o valiutos keitimo kursai ten būna tokie patys ar panašūs kaip ir siūlomi Suvarnabhumi oro uoste. Kitų Super Rich keityklų vietas Bankoke ir dabartinius valiutos kursus jose galite rasti čia: Super Rich Thailand – Geriausios valiutos keityklos Bankoke.

Patarimai

Daug naudingos informacijos apie tai, ką dar galite rasti oro uoste, rasite čia: Bankoko Suvarnabhumi tarptautinis oro uostas (BKK)

Taip pat susipažinkite:

Kur apsistoti Bankoke

Kaip nukeliauti į Bankoko centrą iš Suvarnabhumi oro uosto (BKK)

Nemokamas autobusas tarp Suvarnabhumi (BKK) ir Don Mueang (DMK) oro uostų Bankoke

Pervežimas taksi iš Bankoko Suvarnabhumi BKK oro uosto į Patają

Viešbučiai šalia Suvarnabhumi oro uosto

Travel Offer 2020