Ko turėtumėte paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje, Bankoke

Apsilankymas viename iš Bankoko plaukiojančių turgų yra puiki galimybė savo skonio receptorius supažindinti su naujais Tailando virtuvės patiekalų ir įvairių užkandžių skoniais. Jei svečiuositės Bankoke savaitgalį, apsvarstykite galimybę apsilankyti Taling Chan plaukiojančiame turguje ir ten pasimėgauti įvairiais tailandietiškais gardumynais.

Tradiciniai tailandietiški užkandžiai

Čia rasite sąrašą tradicinių tailandietiškų užkandžių, vaisių, gėrimų ir Tailando virtuvės patiekalų, kurių turėtumėte paragauti besilankydami Taling Chan plaukiojančiame turguje.

Užkandžiai

Taling Chan plaukiojančiame turguje tradicinių tailandietiškų užkandžių pasirinkimas yra itin platus.

Tailandietiškas desertas, pagamintas iš cukranendrių, kokoso pieno, grūstų nesubrendusių ryžių, spragintų ryžių, žemės riešutų ir sezamo (Kanom Kra-Ya-Sart) = 40 THB/pakas

Kanom Kra-Ya-Sart

Ypatingai gardūs traškūs tailandietiški blyneliai (Khanom Buang) = 25-30 THB/rinkinys

Khanom Buang

Saldusis Pandano pudingas, padengtas kokosų drožlėmis (Khanom Piek Poon) = 20 THB

Khanom Piek Poon

Šie trys tradiciniai tailandietiški užkandžiai bus puiki pradžia, tačiau jūsų kelionė po šio plaukiojančio turgaus skonius nebus pilna be kitų ypatingai skanių užkandžių, kurių verta paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje, Bankoke.

Vaisiai

Daug įvairių Tailando vaisių taip pat galite paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje. Prieš vykstant ten susipažinkite su sąrašu Vaisių, kurių turėtumėte paragauti Tailande. Turguje tikrai pastebėsite:

Kertuotis arba Drakono vaisius (Gao Mung Gorn) = 60 THB/kg

Kertuotis arba Drakono vaisius  (Gao Mung Gorn)

Nam Dok Mai Saldieji Mangai (Ma-Muang) = 100 THB/kg

Būtent šios rūšies mangai tradiciškai patiekiami kaip desertas Khao Niaw Ma Muang (Lipnūs ryžiai su mangais).

Nam Dok Mai Saldieji Mangai (Ma-Muang)

Jei domina, kokių kitų vaisių vietiniai ūkininkai atveža parduoti šiame turguje, perskaitykite Vaisiai, kurių turėtumėte paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje, Bankoke - galbūt ten rasite ir savo mėgstamiausią Tailando vaisių.

Gėrimai

Taling Chan plaukiojančiame turguje parduodami ne tik vaisiai. Čia taip pat rasite siūlomą platų šviežių sulčių pasirinkimą.

Šviežias kokoso pienas = 30 THB

 Šviežias kokoso pienas

Šviežios apelsinų sultys = 25 THB

Šviežios apelsinų sultys

Šios šviežių vaisių sultys greičiausiai gerai žinomos ir nesunkiai randamos visame Tailande, tačiau šiame turguje šviežių sulčių pasirinkimas yra gerokai platesnis, tiesiog pasidomėkite gėrimais, kurių verta paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje, Bankoke ir tikrai rasite ką išbandyti neįprasto, bet itin skanaus.

Tailando virtuvės patiekalai

Įvairūs Tailando virtuvės patiekalai, įskaitant gan platų jūrų gėrybių pasirinkimą, parduodami iš valčių ir nuo prekystalių Taling Chan plaukiojančiame turguje.

Čia galite rasti vietoje gaminamų ir parduodamų įvairių makaronų patiekalų, kurių kaina svyruoja nuo 30 iki 65 THB

 Makaronų patiekalai

Keptos midijos su kiaušiniu ir pupelių daigais, valgomos su saldžiu čili padažu (Hoy-Thod) = 40 THB

Hoy-Thod

Apie kitus pasirinkimus jūsų savaitgalio pietums šiame plaukiojančiame turguje skaitykite čia: Tailando virtuvės patiekalai, kurių turėtumėte paragauti Taling Chan plaukiojančiame turguje, Bankoke.

Travel Offer 2020