Rytų Tailandas

Rytų Tailandas yra Tailando regionas, geriausiai žinomas dėl savo vaizdingų paplūdimių. Pataja yra didžiausias Rytų Tailando miestas, kuris garsėja savo naktiniu gyvenimu ir pajūrio kurorto privalumais. Ko Sametas yra graži nedidelė sala nacionaliniame jūrų parke, o tuo tarpu Ko Čangas yra didžiulė sala su balto smėlio paplūdimiais, kriokliais ir džiunglėmis.

Ko Čangas

Ko Čangas - viena gražiausių Tailando salų su ilgais balto smėlio paplūdimiais, koralų rifais, džiunglėmis nuklotais kalnais ir įspūdingais kriokliais.

Ko Čangas 

Pataja

Pataja yra kurortinis miestas, įsikūręs rytinėje Tailando įlankos pakrantėje, tik apie 150 kilometrų į pietryčius nuo Bankoko. Pataja yra arčiausiai Bankoko esantis didesnis Tailando kurortas, todėl yra itin populiarus tarp į šalį traukiančių paplūdimio ir naktinio gyvenimo ieškančių turistų.

Pataja

Ko Sametas

Ko Sametas yra nedidelė vaizdinga sala nacionaliniame jūsų parke. Ko Sameto pakrantėse išsibarstę visa eilė paplūdimių, kurie daro šią salą idealia ramių paplūdimio atostogų vieta, pernelyg nenutolusia nuo Bankoko.

Ko Sametas

Ko Larn sala

Ko Larn sala, žinoma kaip Koralų sala, yra idiliška sala su gražiais paplūdimiais, kurią galite rasti tik už 7 km į vakarus nuo Patajos. Ko Larn salos paplūdimiai yra gražiausi Patajos apylinkėse, todėl yra puiki vieta apsilankyti.

Ko Larn sala

Autobusai iš Bankoko į Rytų Tailandą

Ekkamai autobusų stotis yra viena iš didžiausią keleivių srautą aptarnaujančių autobusų stočių Bankoke, iš kurios kursuoja autobusai ir mikroautobusai į miestus Rytų Tailande, tokius kaip Rajongas, Čonburis, Tratas, Čantaburis, ir turistines vietas, tokias kaip Pataja, Sriracha, Sattahip, Ko Čangas ir Ko Sametas.

Orai Rytų Tailande

Rytų Tailande išskiriami tik du sezonai – drėgnasis ir sausasis. Nuo lapkričio iki gegužės vyrauja sausi orai, o lietaus didžiojoje dalyje regiono sulaukiama mažai. Sausasis sezonas Ko Čange ir kitose rytinės Tailando įlankos dalies salose baigiasi šiek tiek anksčiau.

Lietus Rytų Tailandą užklumpa anksčiau, nei kitus šalies regionus. Oro sąlygos regione yra panašios į Andamanų jūros pakrantės, kur drėgnasis sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio. Patajoje ir Ko Samete vyrauja tokie orai, tačiau Ko Čangas ir kitos salos rytinėje įlankos pusėje paprastai sulaukia ženkliai daugiau kritulių jau gegužės mėnesį.

Norėdami pasirinkti geriausią laiką kelionei į vietoves Rytų Tailande, susipažinkite su kasmėnesiniais Rytų Tailando orų reitingais šioje lentelėje.

Vietovė Sau Vas Kov Bal Geg Bir Lie Rgp Rgs Spa Lap Gru
Pataja ★★★★★ ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★★☆ ★★★★★
Ko Sametas ★★★★★ ★★★★★ ★★★★☆ ★★★★☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★★☆ ★★★★★
Ko Čangas ★★★★★ ★★★★★ ★★★★☆ ★★★☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★☆☆☆ ★★★☆☆ ★★★★☆ ★★★★★

Apsilankę Rytų Tailande planuojate tęsti kelionę aukštyn į šiaurę, žemyn į pietus ar į centrinį regioną? Pasitikrinkite, kada yra geriausias laikas keliauti į kitas Tailando vietoves ir pasirinkite kelionės kryptį atsižvelgdami į oro sąlygas.

Travel Offer 2020