THAI.LT

Rytinis Bankoko autobusų terminalas, taip pat žinomas kaip Ekkamai autobusų stotis, yra viena iš didžiausią keleivių srautą aptarnaujančių autobusų stočių Bankoke. Ekkamai autobusų stotis randasi Soi Sukhumvit 63 gatvėje Sukhumvit kelyje. Iš šios autobusų stoties kursuoja autobusai ir mikroautobusai į miestus Rytų Tailande, tokius kaip Rajongas, Čonburis, Tratas, Čantaburis, ir turistines vietas, tokias kaip Pataja, Sriracha, Sattahip, Ko Čangas ir Ko Sametas.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis 

Paslaugos autobusų stotyje

Ekkamai autobusų stotyje yra keletas mažų parduotuvių ir kioskų, parduodančių įvairų maistą, užkandžius ir žurnalus. Kainos čia aukštesnės nei paprastai, tad maistu ir gėrimais geriausia apsirūpinti 7-Eleven parduotuvėje, esančioje ant gatvės kampo visai greta autobusų stoties.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Stoties viduje rasite viešuosius tualetus, kuriais pasinaudoti kainuoja 3 THB.

Ekkamai autobusų stoties gale yra privačios kompanijos valdoma bagažo saugykla. Bagažo saugykla veikia nuo 6 iki 18 valandos.

Ekkamai autobusų stotyje įrengta laukimo salė keleiviams. Ji apsupta bilietų kasų. Čia taip pat rasite nuolat įjungtą nedidelį televizorių, tad turėsit kur paspoksoti, jei jau visai nebus ką veikt.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Bilietų rezervacija ir įsigijimas

Populiariausių maršrutų autobusai išvyksta kas valandą ar dvi, paprastai visą dieną, todėl užsisakyti bilietų iš anksto nėra būtina. Tačiau šventiniu laikotarpiu, tokiu kaip Naujieji Metai ir Songkrano festivalis balandį, bilietus reiktų užsisakyti iš anksto, nebent esate nusiteikę kelias valandas laukti kartu su minia keleivių autobusų stotyje tol, kol išvyks kitas autobusas.

Jei esate mieste, galite tiesiog užsukti į autobusų stotį pora dienų prieš kelionę ir ten nusipirkti bilietą. Tačiau paprastai galite įsigyti bilietą autobusų stotyje 30 minučių prieš jam išvykstant. Kai kurios autobusų kompanijos siūlo užsisakyti bilietus savo internetinėse užsakymo sistemose, tačiau patogiausia yra naudotis įvairių kompanijų autobusų bilietus siūlančiomis internetinėmis platformomis.

Autobusų bilietus internetu galite patogiai įsigyti pasinaudoję šia paieškos forma.

Powered by 12Go Asia system

Autobusai ir mikroautobusai

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Ekkamai autobusų stotis nėra didelė. Prie įėjimo į stotį rasite tiek valstybinė autobusų kompanijos, tiek daugelio privačių autobusų bilietų kasas. Čia taip pat rasite eilę mikroautobusų, kurie keliauja tiesiai iš Ekkamai autobusų stoties į Rytų Tailandą. Galite rasti tiek autobusus, tiek mikroautobusus, vykstančius ta pačia kryptimi, todėl prieš pirkdami bilietą įsitikinkite, kad pasirenkate jūsų pageidaujamą transportą.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Maršrutas, tvarkaraščiai ir bilietų kainos pateikiamos tiesiog ant kasų langų, todėl galite lengvai palyginti skirtingų operatorių siūlomas sąlygas.

Autobusai

Ekkamai autobusų stotyje yra 2 rūšių autobusai: pirmos klasės tiesiogiai autobusai su oro kondicionieriumi ir antros klasės autobusai su oro kondicionieriumi, kurie paprastai sustoja paimti keleivių pakeliui, todėl kelionė gali trukti kiek ilgiau.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

999 autobusas

Transporto kompanija, žinoma kaip 999 autobusas, dar vadinamas “Bor.Kor.Sor.” tajų kalba, valdomas valstybės. 999 autobusas kursuoja daugeliu vietinių maršrutų, tokių kaip Čantaburis, Tratas, Ko Čangas ir kitos, o taip pat tarptautiniais maršrutais, tokiais kaip Vientianas ir Pakse Laose arba Siemreabas ir Pnompenis Kambodžoje.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Cherdchai Tour

Cherdchai Tour siūlo tiesioginius autobusus iš Ekkamai autobusų stoties į Čantaburį, Ban Phe, Ko Sametą, Kleangą, Samyaną, Tratą, Ko Čangą.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Roong Reuang Coach

Roong Reuang Coach yra autobusų kompanija, siūlanti tiesioginius autobusus iš Ekkamai autobusų stoties į Patają. Dabartinė bilieto kaina yra 108 THB žmogui.

 Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Populiarios kryptys

Tratas (Laem Ngop/ Ko Čango/ Ko Mako prieplaukos)

Valstybinis 999 autobusas vyksta iš Ekkamai autobusų stoties tiesiogiai į CenterPoint keltų prieplauką Laem Ngop (prieplauka keltams į Ko Čangą) kiekvieną rytą, išvykstantys 07.45 ir 09.00 valandą ryto. Pusiaukelėje autobusas sustoja 20 minučių maisto ir poilsio pertraukėlei. Kelionės trukmė siekia 5-6 valandas. Dabartinė bilieto kaina yra 239 THB žmogui. Autobusas iš Laem Ngop keltų prieplaukos atgal į Ekkamai išvyksta 14 ir 16 valandą.

Jei praleisite valstybinį 999 autobusą, galėsite rinktis Cherdchai Tour pirmos klasės autobusą, išvykstantį iš Ekkamai į autobusų stotį Trate kas valandą nuo 06:00 iki 23:30. Iš Trato į keltų prieplauką galėsite nuvažiuoti songtaew arba taksi mopedu. Autobusas į Tratą važiuoja apie 6-7 valandas, su sustojimu Čantaburyje, o dabartinė bilieto kaina siekia 230 THB žmogui. Trate galite persėsti Ko Čango, Ko Mako, Ko Kudo arba Kambodžos sienos perėjimo punkto Had Lek kryptimi.

Pataja

Autobusai į Patają yra siūlomi kompanijos Roong Reuang Coach. Šios kompanijos autobusai išvyksta apytiksliai kas 30 minučių nuo 05.00 iki 23.00 valandos. Kelionė iš Ekkamai autobusų stoties iki Patajos trunka apie 2,5 valandos, priklausomai nuo eismo sąlygų. Dabartinė bilieto kaina siekia 108 THB žmogui. Autobusas keleivius pristato į kompanijai priklausančią autobusų stotį North Pattaya kelyje.

Į Patają taip pat kursuoja mikroautobusai, išvykstantys kas 15 minučių nuo 04.30 iki 21.00 valandos ir kainuojančių 130 THB.

Rajongas (Ban Phe/Ko Sametas)

Autobusai į Ko Sameto salą išvyksta apytiksliai kas valandą nuo 05.00 iki 19.00 valandos. Kelionė iki Ban Phe, kur rasite keltus į Ko Sametą, trunka apie 4 valandas, priklausomai nuo eismo. Dabartinė kaina yra 151 THB žmogui.

Šia kryptimi taip pat vyksta mikroautobusai, išvykstantys kas valandą nuo 07.00 iki 20.00 valandos ir kainuojantys 200 THB.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Bang Saen

Autobusai ir mikroautobusai išvyksta į Bang Saen kas valandą nuo 05.00 iki 20.00 valandos ir kainuoja 100 THB. Kelionė trunka apie 2 valandas.

Sri Racha (Ko Si Čangas)

Autobusai ir mikroautobusai išvyksta į Sri Racha  kas valandą nuo 05.00 iki 21.00 valandos už 100 THB. Kelionė trunka apie 1,5-2 valandas. Iš Sri Racha, važiuokite tuk-tuk'u (50-60 THB) arba taksi mopedu (20-30 THB) iki Koh Loi prieplaukos, kur rasite keltus, plaukiančius į Ko Si Čangą.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Čantaburis (Chanthaburi)

Autobusai ir mikroautobusai išvyksta iš Ekkamai autobusų stoties į Čantaburį kas dvi valandas nuo 05.30 iki 17.00 valandos. Kelionė trunka apie 4-5 valandas ir kainuoja 200 THB. Jei važiuosite autobusu į Tratą, jis taip pat sustos Čantaburyje.

Čonburis (Chonburi)

Autobusai išvyksta iš Ekkamai autobusų stoties į Čonburį kas 30-40 minučių nuo 05.30 iki 21.00 valandos. Kelionė trunka apie 1,5 valandos ir kainuoja apie 180 THB. Mikroautobusai įvyksta kas valandą nuo 06.00 iki 20.00 valandos. Kelionė trunka apie 1,5-2 valandas ir kainuoja 67 THB.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Samut Songkhram (Mae Khlong)

Mikroautobusai šia kryptimi išvyksta kas 40 minučių nuo 06.00 iki 20.00 valandos ir kainuoja 90 THB. Kelionė trunka apie 2 valandas. Mikroautobusai sustoja Mahachai, Samut Sakhone. Iš Mae Khlong galite nesunkiai nukeliauti iki Amphawa plaukiojančio turgaus.

Chachoengsao

Mikroautobusai į Chachoengsao vyksta kas valandą nuo 05.00 iki 20.00 valandos ir kainuoja 99 THB, o kelionė ten paprastai trunka apie 2 valandas.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Hua Hinas

Mikroautobusai išvyksta į Hua Hiną kas valandą nuo 06.00 iki 19.00 valandos už 180 THB. Kelionė iš Ekkamai į Hua Hiną trunka apie 4 valandas. Mikroautobusai sustoja Petčaburyje (Phetchaburi) ir Ča-ame (Cha-am).

Aranyaprathet (Tailando-Kambodžos siena)

Autobusai į Aranyaprathet siūlomi Air Aran Patthana kompanijos. Autobusai išvyksta kas keletą valandų tarp 06.30 ir 16.30 valandos. Kelionė trunka apie 5 valandas ir kainuoja 230 THB žmogui. Dauguma autobusų sustoja Aranyaprathet autobusų stotyje, prieš pratęsiant kelionę iki Tailando-Kambodžos sienos perėjimo punkto prie Rong Khlua turgaus.

Mikroautobusai išvyksta kiekvieną valandą nuo 05.00 iki 17.00 valandos ir kainuoja 220 THB.

Bankoko Ekkamai autobusų stotis

Bilietai

Jei yra konkretus autobuso išvykimo laikas, kuriam norite gauti bilietą, patartina autobusų bilietus užsisakyti iš anksto, kadangi populiariausiais maršrutais vykstantys autobusai dažnai užsipildo, ypač švenčių dienomis. Autobusų tvarkaraščius rasti ir bilietus užsisakyti galite per 12go.asia.

Kur apsistoti prie Ekkamai autobusų stoties

Jei planuojate rinktis ankstyvą autobusą iš Ekkamai autobusų stoties, patogiausia būtų rinktis nakvynę viešbutyje netoliese, kadangi taip sutaupysite daug laiko ryte, kurį galėsite skirti ilgesniam poilsiui. Prie autobusų stoties yra pakankamai vietų apsistoti, iš kurių Ekkamai nesunkiai pasieksite pėsčiomis.

5 geriausios vietos apsistoti prie Ekkamai autobusų stoties:

Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit

Somerset Ekamai Bangkok

Bourbon St. Boutique Hotel

Civic Horizon Hotel & Residence

63 Bangkok Boutique Bed & Breakfast

Kaip ten nuvykti

BTS SkyTrain

Lengviausias būdas nuvykti į Ekkamai autobusų stotį yra kelionė BTS SkyTrain iki Ekkamai BTS stoties (2 išėjimas), nes autobusų stotis yra tik apie 50 metrų nuo jos.

Autobusai

Daug miesto autobusų kursuoja Sukhumvit gatve ir pravažiuoja Ekkamai autobusų stotį. Galite važiuoti autobusų maršrutais Nr. 2, 23, 25, 38, 40, 48, 71, 72, 149, 154, 501, 508, 511 arba 513.

  • Iš Sanam Luango, Khaosan Road važiuokite autobusu Nr. 2 arba 511
  • Nuo Siam Square ir MBK važiuokite autobusu Nr. 25 arba 48
  • Hua Lamphong traukinių stoties važiuokite autobusu Nr. 25, 40 arba 501
  • Iš Pratunam rajono keliaukite autobusu Nr. 2

Iš Suvarnabhumi oro uosto į Ekkamai autobusų stotį

Airport Rail Link & BTS SkyTrain

Geriausias būdas nukeliauti į Ekkamai autobusų stotį yra kelionė Airport Rail Link traukiniu iš Suvarnabhumi oro uosto į Phaya Thai stotį (30 minučių, 45 THB) ir tada persėdant į BTS SkyTrain iš Phaya Thai stoties vykti į Ekkamai stotį (16 minučių, 44 THB).

Airport Rail Link & MRT & BTS SkyTrain

  1. Keliaukite Airport Rail Link iš  Suvarnabhumi oro uosto iki Makkasan stoties (22 minučių, 35 THB).
  2. Persėskite į MRT Phetchaburi stotyje (kaip tą padaryti, rasite čia:  Iš Airport Rail Link Makkasan stoties į MRT Phetchaburi stotį) ir tada keliaukite  MRT Metro iki Sukhumvit stoties (2 minutės, 16 THB).
  3. Tada persėskite iš MRT į BTS ir keliaukite BTS SkyTrain iš Asok stoties iki Ekkamai stoties (5 minutės, 26 THB).

Šis kelias būtų pats tiesiausias, tačiau jo rinktis nerekomenduotume turintiems didelį bagažą, nes teks persėsti keletą kartų, o situacija šiose centrinėje dalyje esančiose stotyse gali būti chaotiška, ypač piko metu.

BTS SkyTrain, Asok stotis

Mikroautobusai & BTS

Suvarnabhumi oro uosto Atvykimo galite nusileisti į pirmą aukštą ir laukti mikroautobuso prie 1 arba 8 išėjimo. Mikroautobusas Nr. 552 Suvarnabhumi oro uostas - On Nut (45 minutės, 20 THB) jus nuveš iki BTS SkyTrain On Nut stoties. Tada keliaukite BTS SkyTrain iki Ekkamai stoties (4 minutės, 23 THB).

Jei mikroautobusas bus pilnas keleivių, prie Atvykimo pirmame aukšte jis neužsuks. Todėl šio varianto nerekomenduotume, nors tai ir pats pigiausias būdas patekti į Ekkamai autobusų stotį iš Bankoko oro uosto. Toks kelionės būdas gali būti daugiausiai laiko reikalaujantis variantas, kadangi gali tekti visų pirma nemokamu autobusu nuvykti iki oro uosto viešojo transporto centro ir tik tada iš ten važiuoti mikroautobusu Nr. 552.

Taksi

Taksi gali būti greičiausias, bet kartu ir brangiausias kelionės būdas. Taksi iš Suvarnabhumi oro uosto į Ekkamai autobusų stotį turėtų kainuoti apie 350-450 THB. Tik nepamirškite priminti vairuotojui įsijungti taksometrą.

Taksi

Kitos Bankoko autobusų stotys

Bankoke yra 3 pagrindinės autobusų stotį, o pasirinkti jums tinkamą turite pagal tai, kuria kryptimi vykstate. Kitos 2 Bankoko autobusų stotys yra:

Bankoko Šiaurinė autobusų stotis (Mo Chit)

Bankoko Šiaurinės autobusų stoties (Mo Chit) autobusai ir mikroautobusai išvyksta į vietoves Šiaurės Tailande (Čiangmajų, Sukotajų, Čiangrajų), Šiaurės Rytų Tailande ir į keletą centrinių ir rytinių vietovių, tokių kaip Ajutaja, Lopburis, Čonburis (įskaitant  Patają), Tratą (įskaitant Ko Čangą) ir t.t.

Bankoko Pietinė autobusų stotis (Sai Tai Mai)

Bankoko Pietinės autobusų stoties (Sai Tai Mai) autobusai ir mikroautobusai išvyksta į vietoves Pietų Tailande (Puketą, Krabį, Hua Hiną, Surat Tanį) ir Centriniame Tailande (Kančanaburį, Samut Songkhramą).

Kelionių patarimai
Sekite mus
Susisiekime
We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.