Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Bankoko meno ir kultūros centras yra Tailando šiuolaikinio meno ir tarptautinių menininkų namai. Čia surenkami ir visiems žmonėms pristatomi įvairūs kūrybos šedevrai.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Meno ir kultūros centras yra miesto viduryje priešais MBK Center prekybos centrą ir šalia BTS SkyTrain National Stadium stoties, todėl apsilankyti šioje Bankoko meno galerijoje tikrai patogu.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Pastato architektūra išsiskiria. Pastatas yra 10 aukštų, o takas tarp pastato aukštų yra suprojektuotas apskritimo formos, todėl kilti iš vieno aukšto į kitą tiesiog pasivaikščiojant yra itin paprasta - kopimo laiptais išvengsite.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

L aukšte yra meno biblioteka visiems meno mėgėjams ir norintiems pasisemti įkvėpimo, suteikianti malonią aplinką. Yra daug angliškų ir tajų knygų, o taip pat kitų meno išteklių, įskaitant nemokamą belaidį internetą nariams ir meno reikmenis. Bibliotekoje yra ir vaikų kampelis, todėl tėvai gali čia apsilankyti ir su vaikais bei praleisti keletą valandų. Biblioteka atidaryta nuo antradienio iki sekmadienio, nuo 10 iki 19.30 val., tačiau neveikia kiekvieną pirmadienį.

Pirmame aukšte yra daugiafunkcinė salė, kuri naudojama spaudos konferencijoms ir susitikimams.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Nuo antro iki ketvirto aukšto įrengta atvira erdvė talentingiems menininkams, kurie čia pristato savo piešimo ir tapymo gabumus, o keletas jų piešia lankytojų portretus už 200 THB mokestį.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Šiuose Bankoko meno ir kultūros centro aukštuose yra keletas parduotuvių, tokių kaip knygynas, gėrimų parduotuvė, ledų parduotuvė ir kavinė.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Čia taip pat galite rasti BACC prekės ženklo suvenyrų parduotuvę, kurioje galėsite įsigyti įvairius meno dirbinius, tokius kaip rankų darbo aksesuarai, raktų pakabukai, skaros ir kt.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

5 aukšte yra informacinis centras, konferencijų salės ir auditorijos konferencijoms, seminarams, miuziklams ir kino seansams. Prie informacijos centro rasite rakinamas spinteles, kuriose viršutiniuose aukštuose besilankantys svečiai gali palikti savo daiktus, kadangi į pagrindinę galeriją neleidžiama neštis rankinės ar kuprinės, didesnės nei A4 formato. Palikdami daiktus už spintelę turite palikti savo ID arba sumokėti nedidelį grąžintiną depozitą (100 THB).

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

6 aukšte yra BACC biuras, kuriame galite susisiekti su centro personalu arba gauti reikiamą informaciją.

Pagrindinė vizualiųjų meno parodų galerija, kurios plotas yra daugiau kaip 3000 kvadratinių metrų, yra 7-9 aukštuose.

Jei esate meno gerbėjas, prieš apsilankant ten rekomenduojame aplankyti BACC svetainę, kad sužinotumėte, kas tuo metu eksponuojama galerijoje, nes parodos čia vis keičiamos, kad pritrauktų daugiau lankytojų ir suteiktų galimybę pamatyti įvairų meną.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Mūsų apsilankymo metu centre buvo pristatoma keletas parodų, skirtų pagerbti mirusį Tailando karalių. Turėjome galimybę aplankyti parodas pavadinimu “Through the Lens of His Majesty King Bhumibol Adulyadej”, “In Remembrance of the Great King” ir "Earth Water Forest Air - the Royal Inspiration" ir visos jos buvo tikrai įspūdingos.

Bankoko Meno ir Kultūros Centras (BACC)

Apibendrinant, jei jus domina tajų menas, kultūra ir istorija, tuomet šį meno ir kultūros centrą verta aplankyti. Vieta visada gerai organizuota ir siūlo plačią daugelio žinomų menininkų sukurtų meno kūrinių įvairovę. Tačiau nepamirškite, kad jūsų patirtis priklausys nuo to, kas eksponuojama viršutiniuose aukštuose jūsų apsilankymo metu. Daugiau informacijos apie jūsų apsilankymo metu Bankoko meno ir kultūros centre organizuojamas parodas rasite jų tinklalapyje: http://en.bacc.or.th/

Įėjimo mokestis

Nemokamas

Darbo laikas

Nuo antradienio iki sekmadienio (neveikia pirmadieniais), nuo 10 iki 21 valandos.

Kaip ten nuvykti

Autobusu

Autobusai Nr. 15, 16, 21, 25, 29, 34, 36, 40, 47, 48, 50, 54, 73, 73ก, 79, 93, 141, 159, 204, 508

Laivu

Sėskite į maršrutinę valtį Saen Saeb kanale (Khlong Saen Saeb maršrutinės valtys) ir išlipkite Sa Phan Hua-Chang prieplaukoje (arba prie Hua Chang tilto). Tada paėjėkite 300 m iki BACC.

BTS SkyTrain

Keliaukite BTS SkyTrain iki National Stadium stoties ir išeikite per išėjimą Nr. 3. Tada eikite viršžemine perėja tiesiai iki Bankoko meno ir kultūros centro - iš čia pateksite į trečią jo aukštą.