Patpongo naktinis turgus – apsipirkimas tarp raudonųjų žibintų Bankoke

Patpongo naktinis turgus yra vienas iš žinomiausių naktinių turgų Bankoke. Šis naktinis turgus randasi viduryje seniausio Bankoko raudonųjų žibintų kvartalo - Patpongo. Patpongo naktinis turgus apsuptas go-go barų ir alaus barų, kas apsipirkimo atmosferą čia daro išskirtine.

Patpongo naktinis turgus

Dalykas, kurį turėtumėte prieš ten keliaudami, yra tas, jog Patpongo naktinis turgus nėra tikras Tailando naktinis turgus. Jei ieškote tokio, geriau keliaukite į vieną iš vietinių pamėgtų vietų, tokių kaip Talad Rot Fai Ratchada ar Talad Rot Fai Srinakarin, kadangi Bankoko gyventojai savaitgalio vakarus dažnai mėgsta leisti šiose ypatinga atmosfera pasižyminčiose vietose.

Patpongo naktinis turgus orientuotas išskirtinai į turistus, tad nesitikėkite čia sutikti daug apsipirkinėjančių tajų. Paprastai Tailando naktiniuose turguose yra gausu gatvės maisto, kadangi užkandžiavimas apsipirkinėjant yra svarbi tailandietiškos apsipirkimo kultūros dalis. Patpongo naktiniame turguje nerasite daug gatvės maisto, išskyrus keletą prekeivių, prekiaujančių užkandžiais ir Tailando virtuvės patiekalais aplinkinėse gatvėse šalia turgaus.

Patpongo naktinis turgus

Dauguma tajų, kuriuos pamatysite Patpongo naktiniame turguje, bus prekeiviai, barų mergaitės, tuk-tuk'ų vairuotojai ir, žinoma, aferistai, siūlantys pamatyti Ping-Pong šou. Venkite šių tipelių, jei nenorite papult į bėdą.

Kiti sutikti vietiniai greičiausiai bus tiesiog praeiviai, keliaujantys į Foodland Supermarket prekybos centrą, kuris įsikūręs vienoje iš Patpongo gatvių.

Foodland Supermarket Patponge

Šis Foodland Supermarket prekybos centras yra gera vieta įsigyti maisto ir gėrimų, jei esate apsistoję netoliese.

Ką nusipirkti Patpongo naktiniame turguje

Patpongo naktiniame turguje parduodamos tokios pačios prekės, kokias galite rasti ir kitose turistinėse apsipirkimo vietose Bankoke. Čia rasite įvairius piešinius ir statulėles…

Patpongo naktinis turgus

…dubenėlius iš kokoso…

Patpongo naktinis turgus

…spalvotus šviestuvus…

Patpongo naktinis turgus

…marškinėlius ir kitus rūbus…

Patpongo naktinis turgus

…padirbtas garsių dizainerių prekes - rankines, pinigines, diržus, laikrodžius ir pan...

Patpongo naktinis turgus

Tačiau, dėl raudonųjų žibintų kvartalo artumo, Patpongo turgus turi pasiūlyti ir kai ką ypatingo. Tokių seksualių rūbėlių kitur rasti gali būti sudėtinga.

Patpongo naktinis turgus 

Patpongo naktinio turgaus atmosfera

Kas daro Patpongo naktinį turgų išskirtiniu tarp kitų Bankoko naktinių turgų, tai jo atmosfera. Turgaus prekeivių prekystalių eilės yra apsuptos go-go barų ir tuo pačiu metu, kai būsite viliojami įsigyti suvenyrų, kyla noras užmesti akį į vieną iš suaugusiųjų pasilinksminimo vietų…

Patpongo naktinis turgus

…ar netgi prisijungti prie pusnuogio bilijardo žaidimo…

Patpongo naktinis turgus

Ar verta užsukti į Patpongo naktinį turgų?

Taip, jei norite įsigyti suvenyrų Bankoke, bet neplanuojate lankytis kitose turistinėse apsipirkimo vietose, tokiose kaip Čatučako savaitgalio turgus, MBK Center prekybos turgus arba Pratunamo turgus.

Taip, jei norite užmesti akį į vieną iš Bankoko raudonųjų žibintų kvartalų, bet esate pernelyg drovūs, jog aplankytumėte Soi Cowboy arba Nana Plaza, kur viskas sukasi išskirtinai tik apie suaugusiųjų pramogas. Aplankydami Patpongą, tam bet jau turėsite gerą pasiaiškinimą!

Ne, jei norite aplankyti tikrą Tailando naktinį turgų ir pajusti tikrą tailandietišką apsipirkimo atmosferą.

Ne, jei norite pasimėgauti Tailando virtuvės delikatesais. Bankoke tam yra tikrai geresnių vietų.

Turgaus vieta

Patpongo naktinis turgus įsikūrės Soi Patpong gatvėje, šalia Si Lom Road. Šią gatvę sudaro du paraleliai einantys skerstgatviai – Thanon Patpong 1 ir Thanon Patpong 2.

Patpongo naktinis turgus

Darbo laikas

Patpongo naktinis turgus veikia kasdien, nuo 18:00 iki 01:00 valandos.

Kaip ten nuvykti

BTS

BTS SkyTrain traukiniu turite važiuokite iki Sala Daeng stoties ir išeikite per 1 išėjimą. Šiek tiek paėjėkite ir savo dešinėje pastebėsite turgų.

MRT

MRT Metro traukiniu vykite iki Si Lom stoties ir išeikite per 2 išėjimą. Pereikite į kitą Si Lom Road gatvės pusę, eikite link BTS Sala Daeng stoties ir tuoj ją praėjus savo dešinėje pamatysite turgų.

Taksi

Sėskite į Taksi ir liepkite vairuotojui važiuoti į “Patpong”, jis tikrai žinos, kur važiuoti, ir nuveš jus į reikiamą vietą. Tik nepamirškite paprašyti vairuotojo įjungti taksometrą.

Travel Offer 2020