Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Kwan Riam plaukiojantis turgus yra dar viena dėmesio verta vieta tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo besisvečiuodami Bankoke, kadangi jis tikrai nesudėtingai pasiekiamas iš miesto centro, o turistų šiame Bankoko plaukiojančiame turguje apsilanko tik vienetai.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Kwan Riam plaukiojantis turgus yra vienas iš naujausių plaukiojančių turgų Bankoke. Turgus randasi Bankoko priemiestyje (apie 30 km nuo miesto centro), ant Khlong Saen Saeb kanalo kranto. Kwan Riam plaukiojantis turgus yra puiki vieta pusdienio išvykai iš Bankoko.

Turgaus pavadinimas “Kwan-Riam” yra kilęs iš vienos Tailando romantinės novelės (“Plae Kao” arba „Randas“) veikėjų vardų. Ši novelė pirmą kartą buvo išleista 1936 metais, tada 1940 metais pasirodė filmo pavidalu, o 1977 metais filmas buvo perdarytas ir išleistas naujai. Šis pasakojimas sukasi apie jaunų įsimylėjėlių Kwan ir Riam meilę, kuri buvo uždrausta jų tėvų.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Kwan Riam plaukiojantis turgus yra geras modernaus Tailando plaukiojančio turgaus pavyzdys. Kwan Riam plaukiojantis turgus yra iš tikrųjų žavinga vieta, kadangi jis įsikūręs tarp dviejų senovinių budistų šventyklų, Wat Bang Peng Nuea (Šiaurinės) ir Wat Bang Peng Tai (Pietinės), stovinčių ant priešingų kanalo krantų.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Per kanalą besidriekiantis vaizdingas tiltas jungia dvi plaukiojančio turgaus puses. Šis tiltas yra populiariausia fotografijų vieta tarp plaukiojančio turgaus lankytojų.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Išskirtinumai

Vienas iš Kwan Riam plaukiojančio turgaus ypatingų išskirtinumų – ankstyvą rytą čia vykstanti aukojimo vienuoliams ceremonija. Žmonės susirenka ant kanalo krantų tarp 7.30 - 8.00 ryto ir aukoja maistą vienuoliams, valtyje praplaukiantiems kanalu. Ceremonija paprastai trunka apie 45 minutes.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Dar vienas išskirtinis dalykas šiame turguje – specialūs tradiciniai tajų šokių ir dainų pasirodymai, kuriuos pristato moksleiviai iš aplinkinio rajono.

Apsipirkimas ir maistas

Kwan Riam plaukiojančiame turguje rasite gerą maisto ir įvairių prekių pasirinkimą. Galite pasirinkti valgyti vienoje iš į restoranus perdarytų valčių,  plūduriuojančių kanale. Šios valtys-restoranai siūlo autentiškus ir tikrai skanius Tailando virtuvės patiekalus.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Kwan Riam plaukiojančiame turguje rasite tradicinius Tailando virtuvės patiekalus, Isano regiono patiekalus, tajų desertus, rūbus, įvairiausius rankdarbius bei namų apyvokos reikmenis, išskirtinius suvenyrus ir daug daugiau.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Daugiau informacijos apie maistą, kurio galite paragauti šiame turguje, rasite čia: Ko paragauti Kwan Riam plaukiojančiame turguje Bankoke.

Gyvūnai

Vietiniame mini zoologijos sode yra daug gyvūnų, tokių kaip flamingai, ožkos, alpakos, poniai, prerijų šuniukai, vėžliai, gulbės ir kiti gyvūnai, kuriuos gyvenant tokiam mieste, kaip Bankokas, retai sutiksi. Vaikai čia puikiai leidžia laiką bendraudami su šiais nuostabiais gyvūnais, kuriuos gali pamaitinti už simbolinę kainą vietoje įsigytu pašaru.

Kwan Riam plaukiojantis turgus Bankoke

Turai valtimi

Taip pat organizuojami pasiplaukiojimai valtimi Khlong San Saeb kanalu, o žmogui tokia kelionė tekainuoja 20 THB. Šiuos turus valtimi veda vietiniai paaugliai studentai iš Wat Bamphen Nuea mokyklos, tačiau tik tajų kalba. Tačiau tai tikrai nesutrukdys mėgautis vaizdais plaukiant kanalu.

Darbo laikas

Kwan Riam plaukiojantis turgus veikia šeštadieniais, sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis, nuo 6 valandos ryto iki 6 valandos vakaro.

Kaip ten nuvykti

Kwan Riam plaukiojantį turgų galima pasiekti per vieną iš šių gatvių: Soi Seri Thai 60 arba Ramkhamhaeng Soi 187.

Autobusu

Jei ieškote nuotykių, pamėginkite ten nuvykti vietiniu autobusu:

  • Autobusai Nr. 514 (iš Silom Road), Nr. 173 (iš Sathorn Road) ir Nr. 113 (iš Hua Lamphong geležinkelio stoties arba Pratunamo) padės pasiekti turgų per Ramkamhaeng Road.
  • Autobusas Nr. 27 (nuo Victory Monument, BTS Mochit, The Mall Bangkapi) padės pasiekti turgų per Serithai Road.

Taksi

Į plaukiojantį turgų galite keliauti Taksi iš bet kurios vietos mieste. Kai būsite pasirengę išvykti, nesudėtingai rasite taksi išsirikiavusius Ramkamhaeng Road gatvėje.

Valtimi

Galima plaukti Khlong San Saeb kanalu maršrutine valtimi, bet jos neplaukia iki pat Kwan Riam plaukiojančio turgaus. Galite sėsti į valtį prie Phan Fah tilto arba Pratunamo prieplaukoje ir plaukti iki The Mall Bangkapi prieplaukos, kurį yra už 10 km į vakarus. Ten galite pasigauti už taksi, kuris turėtų kainuoti apie 80 THB. Tokiu būdu kelionė iš centro į Kwan Riam plaukiojantį turgų bus netgi greitesnė nei automobiliu ar autobusu!

Travel Offer 2020